İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

2018-2019 Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu

• Please log in to reply
381 replies to this topic

#41 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ağustos 2018 - 09:00 ÖÖ

Senol Günes´in basin toplantisini ibretle izledim. Maci kazanmak icin herseyi yaptik, Antalyaspor hic birsey yapmadi. Bjk sanssizdi, Antalya ise cok sansliydi gibi seyler söyledi.

Bu kafada devam etmesini umuyorum bizim acimizdan.

Kendi evinde hic birsey yapmayan Antalya´dan 3 gol yediler. Linz maclarinda perisan oynadilar.

Senol Günes´e göre hersey yolunda :) Cenk ve Talisca´nin yerleri dolmadi, kaleye de CL finali sonrasi psikolojisi cökmüs kaleci aldilar.

# 10 - Felipe Melo

#42 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.465 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ağustos 2018 - 09:52 ÖÖ

BJK'nin kadrosuyla zirveye çıktığı ve artık iniş yolculuğuna başladığı Çin'de kamp yapması ile belli olmuştu zaten. Bir kulüp Çin'de neden kamp yapar? Popülarite yaratmak, yeni pazar açmak, forma satmak, taraftar toplamak vs. gibi hedeflerin olur. Biz de dahil Türk takımlarının çapının üzerinde hareketler bunlar. Adın Real Madrid olur, Barcelona olur, ManU olur, tek bir oyuncun için orada 1milyon forma satılıyordur gidersin, şov yaparsın. Bunlar cin olmadan adam çarpmaya kalkıştılar. Yüksek borçluluk nedeniyle sürekli başarılı olmak derdinde bir kulüpsen sezon öncesi kampını adam gibi yapmak zorunluluğun vardır. Bunlar geçen sene Çin'e gittikleri zaman feci zaman kaybettiler. (Şenol Güneş istemiyordu bu kampı. Fikret Orman'ın baskısı ile gittiler bu bölgeye) Gidişte jet-lag 4 gün kaybettirse, 4 gün de dönüşte aynı sebeple kaybetsen 8 günlük antrenman kaybı yapar. Soluduğun havanın kokusu farklı, bambaşka bir atmosfer, oyuncuların ilgisini dağıtabilecek bir ambiyans (farklı bir kültür olması nedeniyle) varken kamp yapıp, konsantre olmak, lige odaklanmak zor iş. Nitekim 2 sezon üstüste şampiyon olan takım geçen sezonu 4. sırada bitirdi. Bu sezona Avrupa Ligi 2. turundan başlamak zorunda kaldı. Yanisi o kamp belki de bu sezona bile çok büyük etki yaptı. 

Aynı hatayı zamanında biz de yaptık. ABD kampımız vardır meşhur. Ne halta yaradığı belli olmayan, onlarca saatlik uçuş ve jet lag sonrasında geriye döndüğümüz kamp. Neymiş davet almışız, neymiş çok baba kulüplerle hazırlık maçı amaçlı turnucaya çıkmışız. Sanki çok baba kulüplerden maç istesen kıta Avrupa'sında oynamak istemeyecek adamlar bizimle.

• galip resat bunu beğendi

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#43 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.286 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ağustos 2018 - 11:09 ÖÖ

Beşiktaş'ın inişe geçtiğini sanmıyorum, kopmayacaktır. Ankaragücü ve Sivas'ın tırmanacağını düşünüyorum. Kasımpaşa iyi gidiyor, Trezeguet bitti Diagne başladı. 

#44 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.465 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ağustos 2018 - 02:17 ÖS

Beşiktaş'ın inişe geçtiğini sanmıyorum, kopmayacaktır. Ankaragücü ve Sivas'ın tırmanacağını düşünüyorum. Kasımpaşa iyi gidiyor, Trezeguet bitti Diagne başladı.

Bu sene için demiyorum. Ellerindeki iskelet + camia psikolojisi olumsuz işaretler veriyor. Bu kadro bazı eksik ve fazlalarıyla 5 yıldır inşa ettiklero kadro. Bu ekip bizim elimizde olsa 5 sene üstüste şampiyon olurduk. Ama şimdi onların önünde ciddi bir kadro revizyonu var önümüzdeki sene için. 34-35 inde maliyetli yabancıları var adamların. Yeniden ekip inşa etmeleri gerekecek. Ve Fikret Orman'ın planları arasında Şenol Güneş sanıyorum yok.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#45 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.286 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ağustos 2018 - 03:06 ÖS

Valla azizim, bence 30 üstü adamlarından aldıkları verim diğerlerinden daha fazla. Q7 tek başına bütün atakların içinde, Pepe ilerde gol arıyor atıyor, Negredo atıyor, Adriano oynuyor Medel ve Babel daha 31 yaşında. Bunları paraya bile çevirebilirler, Vida seneye gider büyük ihtimalle daha 29.   

Ayrıca ellerindeki 30 altı adamlar da gayet iş görür : Tolgay-Oğuzhan-Larin-Orkan-Gökhan Töre.

Vagner Love, Lens en büyük soru işaretleri. 

Şenol biraz kendiyle-hakemle kavga etmeyi bırakırsa bu takımı Avrupa Liginde yukarılara götürebilir. Ağlaklığa izin vermeden işleri çözerse başarılı olurlar. Ama standart ağlaklığa devam ederseler debelendikçe batarlar.

#46 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.510 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ağustos 2018 - 03:26 ÖS

Şenol da ego zehirlenmesine girdi. Çamur öfkeli ben bilirim kafasında bir tip oldu iyice.. sevimsiz.

ben çok sevindim b.korkmaz kalibresinde bir hocaya namağlubiyeti bırakmasına.. ahahah şenol...

• galip resat bunu beğendi

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#47 winner

winner

Senior Member

• SIT
  • 2.228 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ağustos 2018 - 03:33 ÖS

Şenol da ego zehirlenmesine girdi. Çamur öfkeli ben bilirim kafasında bir tip oldu iyice.. sevimsiz.

ben çok sevindim b.korkmaz kalibresinde bir hocaya namağlubiyeti bırakmasına.. ahahah şenol...

Fiko da ayni sekilde bir ego bir ego. Bunlar sanki bu lig bitmeden birbirlerini yerler gibi. Senol hoca sanki sonunu getiremeyecek. Yalniz her maglubiyette kendi haric herkes suclu.

#48 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.500 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ağustos 2018 - 10:48 ÖÖ

Fener maçından sonra hiç ayarı tutmadı Şenol'un . Hakeme ayrı , rakibe ayrı , stüdyodaki yorumculara ayrı saydırıyor . Oldukça kindar da bir adam . 

Mesela fenerden bize gelen çingene Arif ile 35 senedir konuşmuyormuş . Arif tüm takımı çalımlayıp , en son Şenolu da iki sağa bir sola yatırıp leşi bıraktıktan sonra , FB li ler ' Şenol stadın çimlerin yoldu ondan davacıyız ' diye açıklama yapmışlardı . Onda beridir adam FB camiasına bileniyor , dile kolay be .  

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#49 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.855 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ağustos 2018 - 02:46 ÖS

Arif tüm takımı çalımlayıp , en son Şenolu da iki sağa bir sola yatırıp leşi bıraktıktan sonra , FB li ler ' Şenol stadın çimlerin yoldu ondan davacıyız ' diye açıklama yapmışlardı . Onda beridir adam FB camiasına bileniyor

Bu bilgi doğruysa ağır psikiyatristlik vaka Şenol Güneş.

#50 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.692 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ağustos 2018 - 10:31 ÖÖ

Daha 3 hafta oldu gerçi ama geçen seneki kadar takımların birbirine yakın olmadığını düşünüyorum.

Kur ve kriz nedeniyle baya zayıflamış gördüm bir çok Anadolu takımını.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#51 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ağustos 2018 - 11:35 ÖS

Senol Günes yakinda kovulur. Karisik mesajlar vermis bugün basin toplantisinda. Ayarlari bozulmus. Ayrilik yakindir.

# 10 - Felipe Melo

#52 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.055 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Eylül 2018 - 06:23 ÖS

Kayseri bizim esas kırmızı renge yakın... Biz yapacakken adamlar kapmış o rengi. 

Dk 13:  Fb 1-0 Kseri. 

Kepaze bir gol.   Giga'nın çıkarımı doğru galiba. Anadolu bu sene cort mu ne. 

Kayseri stoperi ve kalecisinin armut gibi alması gereken topa Ayew kafa vurdu.

#53 canerzilya

canerzilya

Member

• Members
  • 176 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Eylül 2018 - 06:42 ÖS

Umut , net pozisyon kaçırdı :/

Oyuncular gelir gider , sanma ki hedefler biter..

#54 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 488 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Eylül 2018 - 06:53 ÖS

Harun hemen geçmiş kaleye. Volkan ayısı da Berke ile beraber yedek kulübesinde oturuyor. Adamlar vazgeçemiyor bir türlü Volkan'dan :)

#55 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 488 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Eylül 2018 - 07:01 ÖS

Fener hırslanmış; 38 dakikada üç sarı kart aldı adamlar. Koç bunları stadı girişinde tek tek öpmüş, işe yaradı galiba...

#56 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.055 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Eylül 2018 - 07:14 ÖS

Umut yapmış Umutluğunu... Karşı karşıya be arkadaş.

#57 canerzilya

canerzilya

Member

• Members
  • 176 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Eylül 2018 - 07:30 ÖS

Bravo Harun 1-1

Fener alır gibi duruyor ama top yuvarlaktır :D

Oyuncular gelir gider , sanma ki hedefler biter..

#58 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.033 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Eylül 2018 - 07:36 ÖS

Akıl alır gibi değil amk, adamlar bu Slimani yi alıyor, mevcutta yedek kontenjanından Soldado var, bir de üstüne frey mıdır nedir yrak kürek bir adam daha alıyorlar ve biz cl ye katılırken bir forvet transferi dahi yapamıyoruz.. İhanet derecesinde ve önümüzdeki yılları da derinden etkileyecek bir transfer dönemi oldu, içimin sıkıntısı geçerse o topige de yazıcam detayıyla..

#59 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.033 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Eylül 2018 - 07:38 ÖS

Lan bu fener in karakterinde bir mallık var, şu adamların bazısı bizde olsa en gec 30. Hafta şampiyonluğu ilan ederiz, bir de bunlardaki hallerine bak skertel mesela.. Eren le çalık la 2 senede bir şampiyon oluyoruz anasını satıyım..

#60 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.055 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Eylül 2018 - 07:38 ÖS

Şu ana kadar Youtube haylaytlarıyla örtüşüyor cidden Siliman. Yazık.

Kayseri de arada hobi olarak gol atmaya devam ediyor bu arada... :D   2-2

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye