İçeriğe git

Resim
- - - - -

2018 Dünya Kupası B Grubu

• Please log in to reply
85 replies to this topic

#81 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.779 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Haziran 2018 - 10:08 ÖS

tam bir drama yaşandı son anlarda. ispanya için liderlik kaf dağının ötesindeyken VAR'la kucağında liderliği buldu. iran son saniyede sadece gruptan çıkmayı değil grup liderliği şansınıda tepti. tam bir dram..

ispanya için inanılmaz ballı bir rota oluştu ama her maç geriye gidende bir ispanya var. bu haliyle Rusya'yı kör topal geçsede çeyrekte Hırvatistan'ı biraz zor yenerler.. Portekiz'de Uruguay maçı sonrası evine döner gibi gözüküyor.

#82 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.211 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Haziran 2018 - 10:20 ÖS

İspanya savunmasi berbat durumda, Ramos hic konsantre degil turnuvaya, takim savunmasi da zayif, cok yumusaklar, Hirvatlar ezer boyle olursa.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#83 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.277 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Haziran 2018 - 11:27 ÖS

Şu ana kadar gördüğüm iyi takımlar Hırvatistan Kolombiya Belçika, bu kaşar ispanya Portekiz falan bunlar bir kenara çekilsin bir zahmet.. 63te çıkmış demiş fabioo ikinci devre o dakikaya kadar tam izlemedim ama ilk devre Allah için bir halt oynamadı belhanda ben bile tırstım bu herif neci diye :)

#84 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.728 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Haziran 2018 - 09:06 ÖÖ

eAE2Cnx5SuSkyAQrGwh5ww.png

#85 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.211 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Haziran 2018 - 09:30 ÖÖ

Fas son saniye golleriyle 3 puan kaybetti.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#86 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.728 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Haziran 2018 - 10:24 ÖÖ

Amrabat'ı geri getirmek iyi bir alternatif olur valla ben isterim.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye