İçeriğe git

Resim
* * * * - 2 oy

2018-2019 Transfer Sezonu ve Kadro Yapılanması

• Please log in to reply
1486 replies to this topic

#1481 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.026 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi Dün, 11:08 ÖS

Bizim lig için fiziği yeter bence. Boğa gibi görünüyor. Yanındakilere çok gol attırır. 

#1482 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.628 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 11:15 ÖS

bu tarz transferleri transfer yaptık bak şeklinde değil fırsat yatırımı olarak görüp eyvallah derim. Ancak bu seszona yönelik bir transfer yapmış yada açığı kapatmış saymam.Zira şu ipnetor ibfk nın şampiyon olmasını istemem.bu sene yarıştan kesinlikle çekilemeyiz fener bjk zaten gidecek gibi görünmüyor..Trabzonun kadro dağıldı..Bu sene kesinlikle kadronun acil ihtiyacının çözülmesi gerekiyor.Genç adam aldık falan yok yemezler..

en az bir tane direk 11 e santrafor + tetteh yada yedek kalibresi şart..imkan var ise bir de sol açık..Onyekuru tüm maçları taşıyamaz sakatlık kart vs.

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#1483 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.350 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 11:21 ÖS

Google adama 65-70 kilo demiş ama doğru mu bilmem... 

Kadıköy'deki öküzümsü boğa olur anca o vakit... :D

Benim gördüğüm bacakları epey cılız. Oradan kaybediyor kütleyi o vakit.. :S :D   

Gerisini bulgur & bakliyat kralı Patriot'a bırakıyorum...

Ben buraya gece lobotomisi bırakmaya geldim tekrar... 

MKEspor'da alacakları sebebiyle Bifouma kaçmaya çalışıyormuş.  ( -ki gayet de haklı, Ankara'nın kara kışına kara gözüne gitmedi herhalde adam )

Beleşe al, ver eline 0,5+1 yıl sözleşme, 550bin mayiş...

Dene kardeş. Batmaz. 

Tutmazsa Arap'ından Çin'ine, satıp kar bile edersin 3-5 kuruş, zararı geçtim...

(Şu adamdan sana zarar gelir mi ? :  https://c8.alamy.com...-bla-df77e1.jpg    :s )  ; en olmadı tesislerideki jaluzileri temizlersin....  ) 

#1484 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.628 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 11:32 ÖS

Google adama 65-70 kilo demiş ama doğru mu bilmem... 

Kadıköy'deki öküzümsü boğa olur anca o vakit... :D

Benim gördüğüm bacakları epey cılız. Oradan kaybediyor kütleyi o vakit.. :S :D   

Gerisini bulgur & bakliyat kralı Patriot'a bırakıyorum...

Ben buraya gece lobotomisi bırakmaya geldim tekrar... 

MKEspor'da alacakları sebebiyle Bifouma kaçmaya çalışıyormuş.  ( -ki gayet de haklı, Ankara'nın kara kışına kara gözüne gitmedi herhalde adam )

Beleşe al, ver eline 0,5+1 yıl sözleşme, 550bin mayiş...

Dene kardeş. Batmaz. 

Tutmazsa Arap'ından Çin'ine, satıp kar bile edersin 3-5 kuruş, zararı geçtim...

(Şu adamdan sana zarar gelir mi ? :  https://c8.alamy.com...-bla-df77e1.jpg    :s )  ; en olmadı tesislerideki jaluzileri temizlersin....  ) 

1.93 boyu var sol ayağı azıcık daha iyi gibi ama iki ayağıyla da net şut atabilen bir tip.Sağlam yontulması lazım ama bizde 10 üzeri gol atarsa ederi de 8-10 milyona çıkar herif 97 li .. yersen ..

bifouma alınır alınmasına da 14 yabancı sınırı var orada sanırım çuvallıyoruz birde bifouma ndiaye gibi 10  ama 10 da değil ,9 desen değil 7 hiç değil . bilemiyoruz..labaratuvara götürüp baktırmak lazım.

Bu arada tetteh attığı gollerin çoğunu iç sahada atmış. Herif  o boyuna rağmen oldukça hareketli .. kariyerinde en çok golü bu sezonun ilk yarısında atmış .. Gelişim gösterirse enteresan olabilir.Tam bir hamle oyuncusu. sol açığa da koyarsın pivot santrafor da oynatırsın..çift forvete döner oynatırsın. çok kötü bir adam değil gibi uygun fiyata  3 ve aşağısına alıyorsak neden olmasın.Ama muğdatın daha iyi youtube videosu yapılır o kesin. zaten adamın geçen sene ve öncesinde esamesi yok bebeklik videosu filan yapmak gerek.Kaçak botundan inmiş direk futbola başlamış işte.

Abdurrahim bir imaj maker bulursa okuturuz..Yoksa patlar elimizde 
279357.jpg 

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#1485 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.445 mesaj

Yayınlanma tarihi Bugün, 12:36 ÖÖ

bu Tetteh, Siirt'ten transfer ettiğimiz gol kralı Benhur'dan farksız. elimizde patlar, buraya yazıyorum.  

#1486 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 8.056 mesaj

Yayınlanma tarihi Bugün, 08:54 ÖÖ

http://www.hurriyet....o-isim-41089252

#1487 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.350 mesaj

Yayınlanma tarihi Bugün, 12:31 ÖS

Alan oldu denebilir. 

Muhtemelen hoca 10 numaranın adını değiştirip Necati/Elmander pozisyonu olarak oynatacak herhal... 

Belhanda, Feghouli, Kuru... Bunlar da kanat rotasyon...

Tehteh mehteh de peşinde olmasak Alan'la Çakma City oynayacağız diye de tahminde bulunabilirdim ama bir adam daha alacağız, net.

İnşallah 3 ay peşinde koştuğumuza değer, yoksa maytabın büyüğü bizi bekliyor.

Dehdeh'de de haberler aşure olarak devam... 

Günün menüsü :  12m'den 9m'ye düşmüşmüş Prag....

George Weah alıyoruz sanırım...

1 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 1 ziyaretçi, 0 gizli üye