İçeriğe git

Resim
- - - - -

2017-2018 Süper Lig 31.Hafta GALATASARAY- Beşiktaş (2-0)

• Please log in to reply
174 replies to this topic

#41 heroesoflife

heroesoflife

Senior Member

• SIT
  • 2.378 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Nisan 2018 - 08:59 ÖÖ

Firati bekliyorum ben

#42 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.300 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Nisan 2018 - 09:21 ÖÖ

Selamlar ; biletimi gişe fiyatından devrediyorum . İlgilenenler mesaj atasınlar. Teşekkürler 

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#43 YODA

YODA

Senior Member

• Members
  • 3.483 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Nisan 2018 - 10:01 ÖÖ

bence aydunus'u atayarak olayı bitirdi tff...

şu tarihi bir gerçek: "Türkiye'de futbol, Galatasaray'a karşı oynanan (büyük) bir oyundur"

.

"Galatasaray, bir halatý hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp, hep beraber sevinmesini bilenlerin takýmýdýr.”

#44 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 23.932 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Nisan 2018 - 10:02 ÖÖ

Aydınus en azından oynanmasına müsade eder, Cücü olsaydı maç falan oynanmazdı.

Berabere bitecek gibi geliyor bana.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#45 YODA

YODA

Senior Member

• Members
  • 3.483 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Nisan 2018 - 10:04 ÖÖ

Aydınus en azından oynanmasına müsade eder, Cücü olsaydı maç falan oynanmazdı.

Berabere bitecek gibi geliyor bana.

evet önce beraberlik, sonra beraberinde gelecek puan kayıplarıyla ligi 3 ya da 4. tamamlama...

"Galatasaray, bir halatý hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp, hep beraber sevinmesini bilenlerin takýmýdýr.”

#46 Enjolras

Enjolras

Senior Member

• Members
  • 1.022 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Nisan 2018 - 10:06 ÖÖ

Maçı bizim dövvülmemize göz yumarak oynatıyor adam. Fırat ince ince doğramaya çalışır; ama onu da yenmek gerek artık.

V!va L!berte!

#47 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.236 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Nisan 2018 - 10:07 ÖÖ

"hakkı yenmiş " edbiyatı yapacak olan bjk ın aleyhine bir karar verme şansı yok hakemin artık..fenerin yırtmasınnın dolaylı bedeli bjk ın mağduru oynayacak olması..bugün divan toplantısı sonrası ağlak bir demeç verecekler. ve bu da lig maçına yansıyacak.. 

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#48 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Nisan 2018 - 11:29 ÖÖ

Spor Toto Süper Ligi'nin 31. haftasında Galatasaray ile Beşiktaş karşı karşıya gelecek.Pazar günü oynanacak dev derbiyi Fırat Aydınus'un yöneteceği açıklandı. Aydınus'un yardımcılıklarını Serkan Ok, Aleks Taşçıoğlu ve Alper Ulusoy yapacak.

DERBİ KARNESİ
Aydınus, daha önce 7 kez Beşiktaş ile Galatasaray arasında oynanan maçlarda düdük çaldı.
Tecrübeli hakemin yönettiği maçların dördünü Galatasaray, ikisini Beşiktaş kazandı, bir karşılaşma ise berabere bitti.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hakem ataması yapılmadan önce inşalah Cüneyt Çakır gelmez diye geçiriyordum içimden.Açıkçası Cüneyt Çakır yerine Fırat Aydınus'u tercih ederim.Fırat Aydınus'tan değil de yardımcısı Aleks Taşçıoğlu'dan çekiniyorum.

#49 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.389 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Nisan 2018 - 11:32 ÖÖ

Bu maçı söke söke kazanacağız. İnanmayan bizden değildir!!!
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#50 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 4.879 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 26 Nisan 2018 - 12:20 ÖS

Çakır olmasın da isterse fiko olsun. Fırat kötünün iyisi.

#51 Enjolras

Enjolras

Senior Member

• Members
  • 1.022 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Nisan 2018 - 01:19 ÖS

Sabredemiyorum, hayırlısıyla bir gelseydi pazar günü. Bu köpeklere yenilirsek insan içine çıkamayız bir daha. Psikolojik üstünlüğü  filan da geçer artık.

V!va L!berte!

#52 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 6.968 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Nisan 2018 - 02:33 ÖS

Fırat Aydınus, Cüneyt Çakır'a göre 50 kat daha temiz yönetim gösteren bir adam. Vardır geçmişte yaptığı hatalar. Ancak ben bu adamın tavırlarında kasıt görmedim bugüne kadar. Ancak Aleks Taşçıoğlu denilen bir tetikçi var. Korkacaksak bundan korkalım.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#53 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 14.849 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Nisan 2018 - 02:37 ÖS

Fırat benim sevmediklerimdendir. Sürekli oyunu durduran soğutan bir tip. Gerilime izin vermemeye uğraşır genel olarak.

Ama bu sezon hiçbir zaman hakemlere suç bulmadım, yazmadım. Biz şampiyon olduğumuz her zaman, yıktık geçtik, kimse duramadı, Fırat veya Cüneyt Çakır kimse duramaz artık. İstersek oluruz basit. 

#54 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 6.968 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Nisan 2018 - 03:57 ÖS

Fırat benim sevmediklerimdendir. Sürekli oyunu durduran soğutan bir tip. Gerilime izin vermemeye uğraşır genel olarak.

Ama bu sezon hiçbir zaman hakemlere suç bulmadım, yazmadım. Biz şampiyon olduğumuz her zaman, yıktık geçtik, kimse duramadı, Fırat veya Cüneyt Çakır kimse duramaz artık. İstersek oluruz basit. 

Güleçtir ama. Sinirli gelen oyuncuya yaya yaya gülümser. Ağzını gere gere böyle. Collina'da gözlerini kocaman kocaman yapardı. Tarzı olan bir hakem. :D

#55 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.279 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Nisan 2018 - 05:42 ÖS

bence de Fırat, Çakır'dan daha iyi. Aydınus'un da ağzımıza etme ihtimali var ama  Cüneyt Çakır Telekom Stadı'nda Galatasaray'a  delikanlılık taslamaya adeta and içmiş bir tip. 

#56 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 22.865 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Nisan 2018 - 09:47 ÖS

Muslera
Mariano maicon denayer nagatomo
Fernando donk
Feghouli belhanda rodrigues
Gomis

Fabri
Adriano pepe tosic caner
Tolgay atiba
Quaresma talisca babel
Negredo

Serdar in cezası yerinde oldu, terim in kumarına kalmadan en ideal defans ikilisini çıkarmış olacağız.. Geri kalan mevkilerde de dilerim maceraya kalkmaz zira ne kadro yapımız ne de maçın önemi bu tarz hareketleri kaldıracak durumda değil..

Maçla ilgili belli başlı handikaplarimiz duran toplarda pepe talisca negredo ile yüksek toplar, talisca nin ekstra hareketleri ve sol kanadı buyuk oranda savunma için kullanacak olmamız (o kanattan hiç bir şekilde çizgiye inemememiz ciddi kısıtlıyor oyunumuzu)..

Bunun dışında haftalardir en iyi tabirle kopuk kopuk sahada yer alan belhanda ve feghouli nin mutlaka maç boyu oyun içinde olması çok önemli, rodrigues in oyun olarak katacağı fazla bir derinlik yok yine çekip vuracağı şutları bekleyeceğiz ve özellikle donk fernando medel-atiba-tolgay'dan hangi ikili gelirse gelsin bunlara üstünlük saglayamazlarsa bir sittirsin gitsinler..

Yukarıda saydığım dezavantajlar dışında özellikle seyirci faktörü ile alabileceğimiz bir maç ancak her oyuncunun en az %70-80 ile oynaması gerekiyor, bir mevkinin yetersiz olması ve sonrasında gelecek bir gereksiz değişiklik bütün maçın seyrini değiştirir..

#57 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 23.932 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Nisan 2018 - 10:00 ÖS

Caner sezonu kapadı.

Ayrıca Medel banko oynayacak.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#58 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 6.968 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Nisan 2018 - 06:55 ÖÖ

FB-BJK kupa maçının etkisi ne olacak acaba? BJK tarafını ekstra motive eder mi? Bunlar da saha dışı faktörlerin çimene etkisi ihtimalleri.

Bu sezon harcadığımız paraları ve genel mali durumumuzu da düşünürsek sadece sezonun değil, son yılların en önemli müsabakasına çıkıyoruz. 

#59 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.614 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Nisan 2018 - 09:49 ÖÖ

bizim maçtan 3 saat önce oynanacak Osmanlı-ibfk maçının sonucuda bizim maçı doğrudan etkileyebilir. eğer o maç berabere veya Osmanlı galibiyetiyle sonuçlanırsa bizim maçtan çıkabilecek bir beraberlik bile bizi lider tutacak. dediğim gibi maçın tüm stratejisini değiştirebilir o karşılaşma..
  • Saunders bunu beğendi

#60 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.352 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Nisan 2018 - 10:03 ÖÖ

bizim maçtan 3 saat önce oynanacak Osmanlı-ibfk maçının sonucuda bizim maçı doğrudan etkileyebilir. eğer o maç berabere veya Osmanlı galibiyetiyle sonuçlanırsa bizim maçtan çıkabilecek bir beraberlik bile bizi lider tutacak. dediğim gibi maçın tüm stratejisini değiştirebilir o karşılaşma..

Ayni fikirdeyim. Hatta bu mactan cikacak bir Basaksehir galibiyeti de bjk'yi iyice demoralize edebilir. Bizim mac dahil butun maclarini kazansalar dahi Basaksehir'in puan kaybi olmadan sampiyon olamiyorlar.Fiksturlerindeki tek iddiali takim da Osmanli, herkesin acaba olir mu dedigi bir deplasman.

Bizim mac her sartta cok zorlu gececek. Artik iyi futbol kimse beklemiyor. Dirayetli olan, takim olan, inanan, yidlizlari isleyen takaim kazanacak. Umarim biz oluruz.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye