İçeriğe git

Resim
- - - - -

Camiadan Duyumlar

• Please log in to reply
28 replies to this topic

#1 ismailenver

ismailenver

Member

• Members
  • PipPip
  • 19 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Nisan 2018 - 04:51 ÖS

Merhabalar renktaşlar sizlere bu başlıkta camiadan (cemiyet-vakıf-dernekler...) edindiğim duyumları paylaşmak bunun dışında diğer başlıklara da katkı vermek niyetindeyim şimdiden hoş bulduk galata'nın arslanları...

#2 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.826 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2018 - 06:48 ÖÖ

Merhaba kardeşim. Hoşgeldin foruma. Ben de foruma dahil olduğumda ilk topiclerimi , forum duzenini bilmediğim için, arşiv kisminda açmıştım.Galatasay ile ilgili konu başlıklarıni Metin Oktay Forumu'nda açıp, orada tartışıyoruz. Admin arkadaş uygun bir yere tasiyacaktir başlığı.

#3 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.385 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2018 - 07:34 ÖÖ

Her teldene taşınır sanırım.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#4 ismailenver

ismailenver

Member

• Members
  • PipPip
  • 19 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2018 - 11:04 ÖS

İlk duyumumu biraz önce aldım ilginç geldiği için paylaşıyorum henüz medyaya düşmedi zira; 

Sizlere şaşıracağınız bir duyum veriyorum her ne kadar garip gelse de sizlere (bana çok makul geldi evveliyatı bildiğimden) divan başkanlığı seçimi için dursun özbek, eşref hamamcıoğlu'nu destekleme kararı almış. Bu yeni bir bilgi mali kongre sonrası tam olarak hangi gün görüşülmüş belli değil ama hem gs cemiyet hem de 1905 gsyiad öncülük ediyormuş bu girişime. Benim desteğim İrfan Ağabeye!!!

İrfan Aktar sizin için statükocu gözükse de herkese eşit mesafede duran bir galatasaraylıdır kişilerden çok makama saygı duyar ayrıca yıllarca birlikte çalıştığı eşref hamamcıoğlunun ihaneti de tipik liseli hareketi. Eşref Hamamcıoğlu meşhur Hamamcıoğlu Müesseselerinin sahiplerinden ve Galatasaray Lisesinin kendi jenerasyonundaki altın çocuğu aşağıya daha önce hakkında girdiğim entryi de bırakayım; 

"meşhur hamamcioğlu müesseseleri'nin sahibi olan ailenin mensubudur. 1880'de türkiye'nin en eski makine şirketi olarak kurulmuştur dahası kurucusu o zaman için şaşırtıcı bir şekilde gayrimüslim değil ali hamamcıoğlu'dur.

ailenin daha sonraki kuşakları hep galatasaray'la içli dışlı olmuş özellikle ikinci kuşaktan nihat hamamcıoğlu ve üçüncü kuşaktan münir hamamcıoğlu çok önemli galatasaraylılardır. hele ki 3790 sicil numaralı münir bey galatasaray duayenidir.

7102 sicil numaralı eşref hamamcıoğlu ise halihazırda divan kurulu başkan yardımcımızdır."

#5 ismailenver

ismailenver

Member

• Members
  • PipPip
  • 19 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2018 - 11:06 ÖS

Merhaba kardeşim. Hoşgeldin foruma. Ben de foruma dahil olduğumda ilk topiclerimi , forum duzenini bilmediğim için, arşiv kisminda açmıştım.Galatasay ile ilgili konu başlıklarıni Metin Oktay Forumu'nda açıp, orada tartışıyoruz. Admin arkadaş uygun bir yere tasiyacaktir başlığı.

Doğrudur bilemiyorum yeniyim henüz...

#6 ismailenver

ismailenver

Member

• Members
  • PipPip
  • 19 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2018 - 11:07 ÖS

Her teldene taşınır sanırım.

Mazur gör üstat...

#7 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.385 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Nisan 2018 - 07:37 ÖÖ

Estağfurullah...

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#8 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.102 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Nisan 2018 - 09:01 ÖÖ

Galatasaray SK ana forumu olduğu ve topakta Galatasaray ile ilgili olduğu için taşımıyorum dostlar. Buradan devam inşallah. 

#9 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.148 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Nisan 2018 - 01:33 ÖS

Ulan bir sürü şey yazdım ve wikipedia'dan stauffenberg'in kökeni hakkında bir bilgi almak için VPN açınca uçtu hepsi; ABV senin hükümet gibi, nelerle uğraşıyoruz amk... 

Tekrar uğraşamayacağım ama aklımda kaldığı kadarıyla; kulübü kapıdan geçene açıp lümpenleştirmek isteyen, açıkçası bugünkü Türkiye tarzı niceliğin niteliği ezdiği, cahilliğin yüceltildiği bir yapıya büründürmek isteyen görüş ne kadar salakçaysa; İrfan Aktar ve onun eşit durduğu "herkes" şeklinde, üyeleri bile kapsamayan creme de la creme'ci iç içe geçmiş halkalardan ve kulübün illüminatisini sürdürelimci yapı da o kadar salakça... Bu bağlamda benim gözümde İrfan Aktar da Nihat Doğan kadar kımıl zararlısı bir tip Galatasaray markası açısından... 

O anlamda neymiş?  Ouintus Brütüs Julius Ceasar'a ihanet etmiş... veya benzer bağlamda bir sürü bavyera soylusu original naziden oluşan subay grubu Operation Valkrye'ı düzenleyip Hitler'e ihanet etmiş... veya yine kendi masonik yapıları içerisinde  hamamcılardan eşref, aktarlardan irfan'a hainlik etmiş... 

Böyle şeyleri Roma vatandaşı bir Atina'lı ziglememişti ve olup biten onun kaderini de değiştirmemişti... Aynı şeyler masum alman köylüsü de sallamamış, zaten bunlar onun Amerikan ve Sovyet askerlerince ezilmesini durumunu da değiştirmemişti... then why should I give a fukk?

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#10 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 4.914 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 06 Nisan 2018 - 04:09 ÖS

Sedat hocam, yazıların git gide daha bir nevi şahsına münhasır olmaya başladı :)

• frodo555 bunu beğendi

#11 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 3.961 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Nisan 2018 - 04:18 ÖS

abi wikipedia için vpn filan kasmana gerek yok, wikipedia’da açılan linkte wikipedia’nın hemen önüne 0(sıfır) ekle, açılıyor. wikizero diye bizim gibi 8. sınıf dünya ülkeleri için ayrı giriş yolu oluşturmuş adamlar.
  • frodo555 ve almeyda bunu beğendi
galatasaray ulan..

#12 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.401 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Nisan 2018 - 04:20 ÖS

abi wikipedia için vpn filan kasmana gerek yok, wikipedia’da açılan linkte wikipedia’nın hemen önüne 0(sıfır) ekle, açılıyor. wikizero diye bizim gibi 8. sınıf dünya ülkeleri için ayrı giriş yolu oluşturmuş adamlar.

Yani şu bilgi için başlık bile açılırmış .. Sağol , varol ! 

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#13 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 3.961 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Nisan 2018 - 04:22 ÖS

estağfurullah almeyda hocam.
galatasaray ulan..

#14 ismailenver

ismailenver

Member

• Members
  • PipPip
  • 19 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Nisan 2018 - 05:28 ÖS

Ulan bir sürü şey yazdım ve wikipedia'dan stauffenberg'in kökeni hakkında bir bilgi almak için VPN açınca uçtu hepsi; ABV senin hükümet gibi, nelerle uğraşıyoruz amk... 

Tekrar uğraşamayacağım ama aklımda kaldığı kadarıyla; kulübü kapıdan geçene açıp lümpenleştirmek isteyen, açıkçası bugünkü Türkiye tarzı niceliğin niteliği ezdiği, cahilliğin yüceltildiği bir yapıya büründürmek isteyen görüş ne kadar salakçaysa; İrfan Aktar ve onun eşit durduğu "herkes" şeklinde, üyeleri bile kapsamayan creme de la creme'ci iç içe geçmiş halkalardan ve kulübün illüminatisini sürdürelimci yapı da o kadar salakça... Bu bağlamda benim gözümde İrfan Aktar da Nihat Doğan kadar kımıl zararlısı bir tip Galatasaray markası açısından... 

O anlamda neymiş?  Ouintus Brütüs Julius Ceasar'a ihanet etmiş... veya benzer bağlamda bir sürü bavyera soylusu original naziden oluşan subay grubu Operation Valkrye'ı düzenleyip Hitler'e ihanet etmiş... veya yine kendi masonik yapıları içerisinde  hamamcılardan eşref, aktarlardan irfan'a hainlik etmiş... 

Böyle şeyleri Roma vatandaşı bir Atina'lı ziglememişti ve olup biten onun kaderini de değiştirmemişti... Aynı şeyler masum alman köylüsü de sallamamış, zaten bunlar onun Amerikan ve Sovyet askerlerince ezilmesini durumunu da değiştirmemişti... then why should I give a fukk?

Gözlerim yanlış mı görüyor adem jashari mi o avatar :) ne yalan söyleyim ben hamzacıydım ama yine de birader, forever ittihad forever uçk!!!

#15 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.148 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Nisan 2018 - 11:55 ÖÖ

Gözlerim yanlış mı görüyor adem jashari mi o avatar :) ne yalan söyleyim ben hamzacıydım ama yine de birader, forever ittihad forever uçk!!!

Grezuar Pavaresine! :) 

Forumda critical-mess'i ciddi ciddi aştı shqipetare popülasyonu... Şöyle bir salvoda rahat 7-8 kişi sayıyorum... 

j90d5k.jpg

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#16 ismailenver

ismailenver

Member

• Members
  • PipPip
  • 19 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Nisan 2018 - 05:44 ÖS

Grezuar Pavaresine! :)

Forumda critical-mess'i ciddi ciddi aştı shqipetare popülasyonu... Şöyle bir salvoda rahat 7-8 kişi sayıyorum... 

j90d5k.jpg

Yok arnavut değilim birader de gönüller bir cihat kardeşliği diyelim fakof james blunt. I see pure bravery;

#17 ismailenver

ismailenver

Member

• Members
  • PipPip
  • 19 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Nisan 2018 - 07:45 ÖS

Otel işi yatmış geçen perşembe günü belediyeden otel yerine yurt yapalım talebimiz de reddedilmiş. Kesin bilgi şu an yönetim burayı ne yapacağını düşünüyor zira yapı kullanım ruhsatı alınamadığı için tapuda cins değişikliği yapamıyoruz hali hazırda mecidiyeköy arsamız inşaat arsası olarak gözüküyor. 

Bu haliyle satılırsa değerinin 4'te 1'ine gider ki ekspertizini yaptırmış yeni yönetim 21 milyon dolar çıkmış yani harcadığımız kredi ve diğer masraflardan biraz fazla. Dolayısıyla otel ve yurt dışında belediyenin kabul edeceği şekilde kullanım şeklini tespit edip yapı kullanma ruhsatı almaktan başka çaremiz yok...

#18 ismailenver

ismailenver

Member

• Members
  • PipPip
  • 19 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Nisan 2018 - 10:18 ÖS

Mustafa cengiz yönetiminde beklediği 2.başkanlık görevini alamayan celal açar gün itibariyle mustafa cengiz yönetimine karşı aktif muhalefet kararı almış...

#19 ismailenver

ismailenver

Member

• Members
  • PipPip
  • 19 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Nisan 2018 - 01:12 ÖS

Aşağıdaki açıklamanın muhatabı Celal Açar Bey'dir, duyurulur;

http://galatasaray.o...na-duyuru/39395

#20 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.385 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Nisan 2018 - 01:43 ÖS

Murat Bereket olayı nedir?

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye