İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

2017-2018 Süper Lig 28.Hafta: Gençlerbirliği-GALATASARAY (1-0)

• Please log in to reply
152 replies to this topic

#1 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 6.470 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Nisan 2018 - 08:18 ÖÖ

000164_120x120.jpg - 1_5.png

Tarih : 09.04.2018

Saat : 20.00

Yer : Ankara 19 Mayıs Stadyumu

Vurduğumuz vurmadığımız; topu gol olsun !

Haydi ASLANLAR

KENETLENIN..-BASKA-GALATASARAY-YOK-Bugun

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#2 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 6.470 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Nisan 2018 - 08:19 ÖÖ

Her ne kadar FB maçını kazanamamış olsak da deplasman totemi ile devam ediyorum.

Bir sonraki maça karışmam. İç sahayı Giga devam ettirir. :)

#3 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 6.470 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Nisan 2018 - 08:27 ÖÖ

abPdptUafb.png

Fernando'nun cezası bitti. Eğer bir sakatlık vs. yoksa bu maç ile birlikte kalıcı olarak ilk 11'e dönmesini bekliyorum. Kendisine ciddi anlamda ihtiyacımız var.

Takımın kalanında Terim'in bir değişikliğe gideceğini düşünmüyorum. Skorun rahatlaması halinde rotasyon uygulanmasında fayda olur. Zor bir dönemden geçecek takım. Biraz oyuncu dinlendirmek, hiç değilse erken oyuncu değişiklikleri ile iyi olacaktır.

Deplasman fobisi denen tantananın da artık kalktığı düşüncesindeyim. 28. haftaya gelmişiz. Lig lideriyiz. Bu saatten sonra içerisi dışarısı farketmez. Kazanmak zorundayız. BJK maçına kadar farkı korumanın önemi çok büyük.

Ümit Özat, azılı bir FB'li olmasından hareketle bu maç bizim yolumuza taş koymak isteyeceği gibi Gençlerbirliği ligin dibinde büyük sıkıntı içerisinde. Mutlaka puan almaları gereken haftalardan geçiyorlar. Bu hafta Gençlerbirliği başkanı, Ümit Özat ile yola devam gibi bir şeyler söylemiş. Söz konusu Gençlerbirliği olunca zırt pırt teknik direktör değişimi yaşanması hiç şaşırtıcı bir şey değil. Bu maç aynı zamanda Ümit Özat'ın kaderini belirleyecektir. Sert bir galibiyet alıp, bu elemanın fişini çekmek gerek.

#4 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 22.641 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Nisan 2018 - 08:57 ÖÖ

Haydaa pazartesiymiş maç, giderim diyordum.

Passoligi olmayan bilet alabiliyor mu, alırken mi kakalıyorlar o salak şeyi?

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#5 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 13.969 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Nisan 2018 - 09:20 ÖÖ

Passolig yoksa maç yok azizim. 

Gençler düşme potasına girdiği için çok zor geçecek bir maç. Kontraya hızlı çıkıyorlar Sesegnon mu neyse topa en hakim adamları. İşi ciddiye alırsak kazanmasını biliriz.

Konsantrasyon! 

11 belli, ukalalıklara son verirseler bulduğumuzu atarsak çok iyi olur. 

#6 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.233 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Nisan 2018 - 11:19 ÖÖ

Çakar döneriz! İnanmayan bizden değildir!
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#7 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 21.966 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Nisan 2018 - 11:46 ÖÖ

geçen almeydanın dediği gibi bizim maç öncesi küsler barışır galibiyet yeminleri edilir. bu hafta özat ile başkan devam kararı alıp hırs dolu açıklamalar yaptı.. zaten fenerin gözüne batmak için bu maçta varını yoğunu koyacak sparta da sparta prag ı yenen ümit...

lakin ben hem fener hem trabzon maçlarındaki konsantrasyon seviyesini korursak mutlaka kazanacağımız düşünüyorum..

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#8 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 9.834 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Nisan 2018 - 12:02 ÖS

Haydaa pazartesiymiş maç, giderim diyordum.

Passoligi olmayan bilet alabiliyor mu, alırken mi kakalıyorlar o salak şeyi?

Garantiye almak için passo app'i indir telefonuna... 10 liraya kıyıp bi gençler kartı yarat, mobilde kart ücreti olmaması lazım... deplasman kale arkası truva atları şeklinde full bizim tayfa oluyor zaten, sayıları ayyuka ve açığa çıkınca tezahürat bile yapıyorlar..  

• Giga bunu beğendi

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#9 eminucf

eminucf

Senior Member

• SIT
  • 2.147 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Nisan 2018 - 03:23 ÖS

Zoru kolayı bilmem;şu saatten sonra Gençlerin durumu ne olursa olsun yenemiyorsak zaten bırakalım gitsin. Fenevbahzenin Kayseri de yaptığı gibi 5'lik bir tarife bekliyorum. Skor 1-5 olur. Gollerimizi Gomis(2),Belhanda,Maicon,Fernando atar.

Nerede kalmıştık...@GalatasaraySK

#10 YODA

YODA

Senior Member

• Members
  • 3.422 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Nisan 2018 - 04:34 ÖS

•  

Garantiye almak için passo app'i indir telefonuna... 10 liraya kıyıp bi gençler kartı yarat, mobilde kart ücreti olmaması lazım... deplasman kale arkası truva atları şeklinde full bizim tayfa oluyor zaten, sayıları ayyuka ve açığa çıkınca tezahürat bile yapıyorlar..  

or

truva atı olarak girmek istemiyorum, aynı durumdayız giga...

"Galatasaray, bir halatý hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp, hep beraber sevinmesini bilenlerin takýmýdýr.”

#11 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.264 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Nisan 2018 - 08:11 ÖÖ

Deplasman biletleri konusunda Mustafa Cengiz yönetiminin , Dursun Özbek'ten bir farkı olmadığını gördük Fener maçında . Gençler deplasmanı için bizim tribünü düşünen taraftarlar eğer UA eşrafından birilerini tanımıyorlarsa hiç passolig sayfasında bilet stresine girmesinler , çünkü o biletler satışa hiç bir zaman sunulmayacak . O yüzden yukarıdaki arkadaşın teklifi çok mantıklı .  

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#12 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 7.593 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Nisan 2018 - 08:14 ÖS

İte kaka da olsa safları sıklaştırdılar görünen o ki.

Epey kritik bir hal aldı şu maç.

#13 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.217 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Nisan 2018 - 09:47 ÖS

resmen ligin en kritik maçı haline geldi. Aldığımız takdirde rakipler "adamlar bu işi bırakmayacak" moduna gireceklerdir. Futbolcuların sahada maksimum güç sarfetmesi lazım. İlk dakikalarda gol bulabilirsek fark bile yapabiliriz. 

#14 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 6.470 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Nisan 2018 - 09:56 ÖS

Geçen hafta TS'a atamadıklarımızı da yarın bunlara sokacağız.

#15 kajganic

kajganic

Senior Member

• Members
  • 3.914 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Nisan 2018 - 10:57 ÖS

67565eae0e0db203e2fdb7dda294c51b.jpg

Final haftalarına girdik , bu yolda buradan kaptırdığımız Şampiyonluk yoktur 

2008 de yine Ankara'da Çamurdan çıkarılan galibiyet Referansınız olsun 

Herkes Haddini bilecek.!

Ş A 

They Will Come Back !!

#16 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 22.641 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Nisan 2018 - 08:17 ÖÖ

Ankara'Da güneşli bir gün, Lincoln'un attığı golle 2008'de çok önemli maçı kazanmıştık, Belhanda da yazsa bir tane de rahatlasak biz de.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#17 YODA

YODA

Senior Member

• Members
  • 3.422 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Nisan 2018 - 10:06 ÖÖ

Maça bileti aldim..truva atı olarak☺ çakıp geçelim
"Galatasaray, bir halatý hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp, hep beraber sevinmesini bilenlerin takýmýdýr.”

#18 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.297 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Nisan 2018 - 10:49 ÖÖ

Lider olarak kimsenin maçına bakmadan çakıp geçmemiz gerekiyor artık. Son düzlüğe girdik ve görünen o ki ne bjk ne de Başakşehir bizim maç harici takılabilecekleri bir maça çıkmayacaklar. Son 2-3 hafta kala iş bitti dedirtmemiz lazım.

#19 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 21.966 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Nisan 2018 - 10:58 ÖÖ

Fikstürün aleyhimze döneceği haftalarda bu maç bence şampiyonluln % 30 unu getirir.

1- bundan sonra bj ve ibfk nın bizimle oynayacağıu maçlar dışında hemen hemen tüm maçları düşme riski olmayan salmış takımlarla. göztepe sivas kayseri gibi takımları kazanmak için hiç bir çaba göstermiyor.

2- bizim gençler ve alanya deplasmanlarınn ikisi de düşme potasındaki can havlindeki takımlar ile..

3-biz ibfk ve bjk ı yenmek zorundayız evet ancak bu iki takımın ikisinide ikili averajda gerideyiz (powered by tudor) haliyle onları yenip sonraki alanya akhisar göztepe deplasmanlarından sadece birinde berabere kalma lüksümüz var.

rakiplerin bundan sonra oynayacakları takımların isimleri değil pozisyonları itibariyle bakarsak son göztepe maçı hariç bizim tüm deplasmanlarımızda düşme potansiyeli olan takımlar ile oynayacağız akhisar dahil..Buhaftadan sonra sorumsuzca lınacak her kart rakibe yersiz yapılacak her penaltı ,her saklanarak geçirilen dakika şampiyonluğu kaybettirir.. 

yanisi bugün yarım sıfır da olsa akıllı sabırlı iyi konsantre bir takım olmalıyız..

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#20 ilkeryıldız

ilkeryıldız

Senior Member

• SIT
  • 865 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Nisan 2018 - 12:49 ÖS

Maç hafta sonu olsaydı istanbuldan ankaraya maça kesin gidecektim ama olmadı kısmet artık. bir anıtkabir gezisi bir de ulusta i eski meclisi görmek güzel olurdu, seneye diyelim artık.

Bu maç için ben şampiyonluğun en kritik maçı görüyorum. kazanırsak çok büyük ihtimal bu ligi bırakmayız. başakşehir ve bjk yi taraftar desteği ile yeneriz diyorum. hatta alanyanın da dün kzanması çok güzel oldu, onları da deplasmanda yeneriz diye düşünüyorum. ama bu maça nedense öyle bakamıyorum. ya 1-1 ya da kazanırsak 2-1 gibime geliyor.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye