İçeriğe git

Resim
- - - - -

En İyi Yabancı 11'imiz

• Please log in to reply
38 replies to this topic

#1 treflex

treflex

Senior Member

• Members
  • 1.012 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Nisan 2018 - 08:42 ÖS

Bana göre şudur:

Muslera

Eboue - Popescu - Ujfalusi - Nagatomo

Keita - Melo - Hagi - Kewell

Drogba - Gomis

#2 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.824 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Nisan 2018 - 08:53 ÖS

Taffarel

Mariano-Popescu-Stumpf-Riera

Keita-Melo-Hagi-Prekazi

Drogba-Gomis

#3 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.270 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Nisan 2018 - 09:01 ÖS

Mondragon
Perez Song Falco Filipescu
Melo
Keita Hagi Sneijder Prekazi
Drogba
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#4 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.026 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Nisan 2018 - 06:34 ÖÖ

Bunu son 10 yıl veya 90-00 , 00-10 gibisinden ayıralım böyle olmaz :)

Yada 18 kişilik kadro olsun. İlie Kubilay vs dışarıda bırakmaya gönlüm razı gelmez.. 

#5 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.127 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Nisan 2018 - 09:45 ÖÖ

Tüm zamanlar kadrosu yapıyorsak 3-5-2 oynamalı o kadro...

----------------Muslera-----------------

Eboue------Stumph(f)----Filipescu

-----------Flavio-----Melo-------------

Keita-----------Hagi------------Cevat

------------Kewell----Gomis----------

Yedekler : Mondragon - Popescu - Ujfalusi - Riera - Sneijder - Elmander - Drogba

Coach    : Karl Heinz Feldkamp

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#6 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.190 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Nisan 2018 - 10:20 ÖÖ

----------------Muslera----------------------

Eboue - Popescu - Stumph - Capone

----Keita - Melo - Hagi - Prekazi-------

------------Drogba-Gomis-----------------

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#7 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.026 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Nisan 2018 - 11:48 ÖÖ

Ucundan kıyısından izlediğim 1 maç bile olsa ben de iz bırakanları listeliycem. 11 yazamam elim varmıyor. Her birini yazarken gerçekten içim titredi.

Geçmişe bakıyorum da en çok sevindiğim şeyler hep ilk aşkım Galatasaray'la birlikte, kimseyi es geçemem...

Kaleciler: Simovic-Stauce-Friedel-Taffarel-Mondragon-Muslera 

Savunma: Stumpf-Götz-Popescu-Filipescu-Capone-Perez-Song-Tomas-Neill-Eboue-Riera-Ujfalusi

Orta Saha: Hagi-Ribery-Kewell-Melo-Sneijder-Keita-Prekazi-İliç-Flavio-Meira-Lincoln

Hücum: Saunders-Jardel-Elmander-Baros-Drogba-Podolski-Gomis-Gütschow-Kosecki

#8 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.378 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Nisan 2018 - 12:07 ÖS

En sevdiğim yabancılar olarak düşündüğümde ; 

Stauce 

Capone 

Stumpf  

Popescu 

V.Gobbel 

Prekazi 

Melo 

Hagi 

Keita 

Kosecki 

Jardel 

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#9 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.270 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Nisan 2018 - 12:27 ÖS

Ucundan kıyısından izlediğim 1 maç bile olsa ben de iz bırakanları listeliycem. 11 yazamam elim varmıyor. Her birini yazarken gerçekten içim titredi.

Geçmişe bakıyorum da en çok sevindiğim şeyler hep ilk aşkım Galatasaray'la birlikte, kimseyi es geçemem...

Kaleciler: Simovic-Stauce-Friedel-Taffarel-Mondragon-Muslera 

Savunma: Stumpf-Götz-Popescu-Filipescu-Capone-Perez-Song-Tomas-Neill-Eboue-Riera-Ujfalusi

Orta Saha: Hagi-Ribery-Kewell-Melo-Sneijder-Keita-Prekazi-İliç-Flavio-Meira-Lincoln

Hücum: Saunders-Jardel-Elmander-Baros-Drogba-Podolski-Gomis-Gütschow-Kosecki

Hücuma Ilıe mutlaka eklenmeli, maddi imkanlardan satmak zorunda kalmasak çok daha iyi yere gelirdi bizde bence.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#10 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.026 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Nisan 2018 - 12:29 ÖS

Ya var ya yeminle gelip gidip duruyorum birileri var falan diye. Kubilay İlie yukarda yazdım diye şey etmemişim.

Ben bu arada birşey sormak istiyorum o dönemi net hatırlayanlara, Jardel 17 milyon civarı çılgın bir paraya gelmişti de neden sonra satacak yer aramıştık. 

Epey epey gol de atmıştı, mevzuyu hatırlayanlar yazarsa sevinirim.

#11 del piero10

del piero10

Senior Member

• Banned
  • 3.954 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Nisan 2018 - 12:50 ÖS

orda da yine o.ç. emre ve okan bebeleri sene ortası alenen adama cephe almış, hatta bir maçta devre arasında darpa varan gerginlik yaşandığı söylenmişti. lucescu da o süreci iyi yönetemediği için devam etseydi hagi'den sonra en sevilen yabancı oyuncumuz olması muhtemel adamı saçma sapan 3 oyuncuyla takas karşılığı göndermek durumunda kalmıştık. jardel her cimbomlunun yüreğinde yaradır.

galatasaray ulan..

#12 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.824 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Nisan 2018 - 12:54 ÖS

Mehmet Cansun'un başkan olduğu dönemdi. Yerli oyuncular Jardel'i küstürmüş ve Jardel sezon tamamlanmadan ülkesine dönmüştü diye hatırlıyorum.Ya da son maçlarda artık kadroya alınmıyordu.

Hem Jardel takımdan girmek istiyordu hem de Cansun yönetimi borçları bir nebze de olsa ödeyebilmek için bonservis bedeli elde etmenin peşindeydi. Evdeki hesap çarşıya uymadı ve cüzi bir miktar para ve 3 oyuncu karşılığında Sporting Lizbon'a transfer olmuştu. Gelen oyuncuları Lucescu veto etmişti ve sadece bir iki maç oynayabilmişlerdi. Hiç oynamayan oyuncu/lar da vardı. Bu oyuncular da haraç mezat elden çıkarılmıştı.İsimleri Horvard,Spaher ve Mpenza idi.  

#13 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.270 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Nisan 2018 - 01:00 ÖS

Sezonu bitirmişti diye hatırlıyorum, Arif oynasın diye takım dışlamıştı Jardel'i, Hagi-Jardel-Arif aynı anda sahada olunca takım savunması düşüyordu ve Lucescu da haklı olarak Hagi-Jardel tercih ediyordu.

Horvath, Spehar ve Mpenza gelmişti; biraz Horvath oynadı da diğerleri antreman yapıp gitti.

#14 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.378 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Nisan 2018 - 01:15 ÖS

Jardel'in bir uyuşturucu bağımlılığı da vardır . Ama bana kalırsa işin özünde kulübün Serkan Aykut , Bülent Akın ve Jardel transferleri ile birlikte inanılmaz bir finansal yük altına girmesi ve takımın eskilerinin kazan kaldırmasıdır . Kendi ifadesine göre Suat ve Bülent'in kendisine karşı takımı ajite ettiğini söyler . Bir de Serkan'ın , Okan ve Emre ile aynı evde kalması ve sürekli Luce'ye baskı yapmaları önemlidir . Arif Erdem'in de palas pandıras takıma dönmesi ile takımdaki yerini kaybetmişti . Son maçlarda - FB şampiyonluk maçında da - kulübededir . 

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

#15 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.026 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Nisan 2018 - 01:28 ÖS

İyi de 17 milyon verilen adamin 6milyona gitmediği bir durumda nasil rahatlattilar aklım almıyor şu an. Beceriksizlik sanirim.

#16 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.270 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Nisan 2018 - 01:46 ÖS

Hayal kırıklığı yaratanları da konuşabiliriz.

Kendi adıma Misimovic, Elano, Christian, Pinto, Frank De Boer, Xavier, Bratu, Linderoth, Knup ilk aklıma gelenler.

#17 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.378 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Nisan 2018 - 01:49 ÖS

Beceriksizliğin dik alası . Ama o dönem nasıl bir kafa yaşadıysak tüm taraftarlar bir koyup üç aldık havasındaydık . Gelenlerden Mbo Mpenza sakattı ve hiç ortalıkta gözükmedi . Taa ki alacaklarından dolayı kulübü dava edene kadar . Jardel 'den gelen bir miktar holoskoyu ' da bu arkadaşın tazminatına vermiştik . 

#18 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.127 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Nisan 2018 - 02:17 ÖS

Jardel deli paralara alındı ama parayı kulüp vermedi diye hatırlıyorum.. Cem Uzan'ın armağanıydı forma sponsorluğu karşılığında... Kulübün cebinden 6M$ mı ne çıkmıştı... Reklamın cash değeri hesabına girersek öyle 17-20M$ falan değildi bize maliyeti... Hatta satarken, "alındığı söylenen parayı vermedik, vermediğimiz parayı da almadık" gibisinden bir açıklama vardı.. 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#19 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 4.908 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 02 Nisan 2018 - 06:17 ÖS

Mondragon

Eboue - Popescu - Stumpf- Riera

Keita - Melo - Hagi - Prekazi

Drogba - Kosecki 

Pozisyonlara göre yazmaya çalıştım.Bazı oyuncular sırf bu yüzden var. Misal Riera. 

#20 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.026 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Nisan 2018 - 09:09 ÖÖ

Benden başka Dino hastası yok galiba yahu. Ben son vuruş ve koşular olarak beğeniyordum  bir de Liverpool dan gelmesi sebebiyle bayılıyordum adama. 

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye