İçeriğe git

Resim
- - - - -

gsforza ceza duyurusu

• Kilitlenmiş konu This topic is locked
Bu konuya henüz yanıt verilmemiş

#1 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.026 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Mart 2018 - 08:37 ÖÖ

Oda Allah ile tanıştı  :)
Allah'ı reddetmesinin bir nedenide gerçekten bir maymun gibi yaşaması olduğunu düşünüyorum zira bir çeşit Allah'e aklı sıra intikam alıyordu belkide'!! türkiye'de ki çok genci Allah düşmanı yapmıştır.çünkü bizim ergenlerimiz teknoloji varsa yaratan yoktur mantığında ilerlediği için teraziyi tutturamadılar  :)
Bu arada büyük konuşmayım ama bir gün Allah beni çarpıp o pozisyonda yıllarca yaşatıcaksa keşke uçak kazasında ölsem ama yinede öyle yaşamasam.
Belkide hepimiz bir engelli adayı olarak Allah'e şirk koşuyor gibi görebilirsiniz beni ama haşa asla öyle değil sadece bir tercih diyelim..

Bu gol ne kadar tinersporlu varsa anasınn ta amına girsin bu 1 hafta cezada bana hayırlı olsun

Galatasaray başkanı mehmet ağar gibi 5 kilo taşşaklı derin devlet'te söz sahibi bir adam başkan olması lazım..

Normalde 6 posta tayland'da atmıştım en son

Dostum cevap vermeyecektim ama ne zaman aziz yıldırım gider başkası gelir fener terör klübü olmaktan çıkar spor klübü haline gelir eşit şartlarda yarışırız demişsin!!! İki kelam etmek istedim!!! Böyle düşünmeni senin çok temiz iyi niyetli olmana bağlıyorum!! Çünkü Eğer bu siyonist silah tüccarı koç'ların kendi menfaatleri için neler yapabilceğini bilseydin eminim farklı yorum yazardın..
Koç'ları yani esas adı siyonist yahudi koçları sana çok kısaca ve net şöyle anlatıyım!! Bu ülkeden para kazanıp bu ülkeden kazandığı parayla bu ülkenin askerini şehit eden silahların paralarını lojistik desteğini verenler bu adamlar.
Olurda Eğer ali Koç başkan olursa Türkiye şikenin dibine karışır 2001'leri 2011'leri herkez mumla arar!!!! Tabi bütün bunlar sadece (şikebahçe lehine) olur. Koçlar aziz yıldırımdan kat ve kat daha namussuz haysiyetsiz insanlardır...

11- Sürekli olarak niteliksiz başlıklar açan, yanlış alt forumlarda başlık açan, mükerrer(tekrar) başlıklar açan ve benzeri forum düzenini bozacak ve kalitesini düşürecek tarz sergileyen kullanıcılar önce uyarılır, tekrarı halinde direk ihraç edilir.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye