İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

2017-2018 Süper Lig 26.Hafta: Fenerbahçe-GALATASARAY (0-0)

• Please log in to reply
289 replies to this topic

#1 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 6.968 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2018 - 02:18 ÖS

000150_120x120.jpg1_5.png

Tarih : 17.03.2018

Saat : 19.00

Yer : Ülker Stadyumu FB Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi

Vurduğumuz vurmadığımız; topu gol olsun !

Haydi ASLANLAR

KENETLENIN..-BASKA-GALATASARAY-YOK-Bugun

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#2 eminucf

eminucf

Senior Member

• SIT
  • 2.209 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2018 - 02:24 ÖS

1-2 alırız. Goller Gomis ve Maicon.

Nerede kalmıştık...@GalatasaraySK

#3 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 23.932 mesaj

Aha sadece FB amblemi ile açılmış başlık. :)

Sakin oynarsak şansımız olabilir yoksa gelenekleri devam eder.

Beraberlik iyi sonuç.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#4 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 14.849 mesaj

O damına kodum direğini yıkın lan bu sefer ! 

bu hafta geçmez artık... 

#5 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 6.968 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2018 - 03:15 ÖS

Aha sadece FB amblemi ile açılmış başlık. :)

Nasıl yani? Ben görüyorum bizim amblemi. Hem de çok afilli duruyor.

#6 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 23.932 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2018 - 03:25 ÖS

İş yerinden kaynaklı herhalde...

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#7 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 4.626 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2018 - 04:08 ÖS

koymadan gelmeyin çocuklar.

1-2 olsun bizim olsun.

müslüm

lines-maicon-serdar-naga

fernando-selçuk

ciguli-b10-rodri

gomis

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#8 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2018 - 06:35 ÖS

Açıkçası ben de "O sene bu sene'' diyenlerdenim. Öncelikli beklentim ve inancim galibiyet elde edeceğimiz yönünde. ikinci sıradaki beklentim ise beraberlik. Mağlubiyeti ise aklıma dahi getirmek istemiyorum.

Fenerbahçe maçı öncesinde en büyük dezavantajimiz sari kart cezalisi olan Mariano'nun maçta görev alamayacak olmasi ve Fernando'nun henüz form tutmamis olmasi.

Oyun anlaminda bizim en büyük dezavantajimiz,Fenerbahçe'nin ise en büyük avantajı ligin duran toptan en çok gol yiyen takimi olmamiz. Her ne kadar mağlubiyeti aklıma getirmek istemiyorum desem de en büyük korkum pis bir duran top golü ile mağlup olmak.

#9 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 11.937 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2018 - 07:35 ÖS

beraberlik iyidir.. sakin ama hırslı, sert ve agresif oynamak lazım. Yani derbi nasıl oynanirsa öyle hazirlanacaksin.. her türlü cirkeflige çirkinliğe hazır olacaksın.. biz genelde kendimizi sakinleştirip gidiyoruz.. tansiyonu yükseltmemeye calisiyoruz ama adamlar tansiyon tavanda cikiyor maca.. bizde bunun karşılığında kadiköyde soft kalıyoruz hep. Rakipte Souza ve Hasan Ali.. en çirkef bunlar zaten.. ayıyı saymaya gerek yok.. eğer ilk yari mağlup duruma düşmezsek herşey olabilir.. yoksa işimiz çok zor.
What can I do sometimes..

#10 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.279 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2018 - 07:41 ÖS

maça kimi atayacaklar acep? Fener'i kim üzmez acaba düşüncesiyle hakem bulmaya  çalışıyorlardır şu anda. BJK kupa maçından dolayı Fırat'ı veremezler. Cüneyt'in yönettiği maçta da Beşiktaş yendi, onu da vermezler. Hoş verseler de Cüneyt bizi 9 kişi bırakır garanti. Mete Kalkavan Malatya-Fener maçını yönetti zaten. Bülent Yıldırım'ı da Akhisar maçından dolayı yine Fener istemiyor. Halis Özkahya'ya yıllardır Fener maçı veremiyorlar. Hakem kalmadı a.q. Türk futbolunu resmen Fener yönetiyor. Oldu olacak Hüseyin Göçek'i verin de Kadıköy'de kurşuna dizsin Cimbom'u. 

Ali Palabıyık'ı atayacaklar herhalde. 

• duman bunu beğendi

#11 tilmaz

tilmaz

Senior Member

• Members
  • 1.849 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2018 - 07:56 ÖS

Aziz yıldırımı gönderdiğimiz maç olarak hatırlanacaktır
"Some football players pay a billion for a Ferrari or a yacht; with that money I bought myself Livorno’s shirt. That's all." Cristiano Lucarelli

#12 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 6.968 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2018 - 08:14 ÖS

0-2 alacağız bu maçı. Nedense içimden böyle geçiyor.

Sakin kalalım, ayağa oynayalım, mal gibi ileride basmayalım. Elimizde kontraatak yapmaya son derece müsait adamlar var. Kazanmak zorunda olan da biz değiliz. Kaybetmemek zorunda olansa biziz. Beraberlik için çıkıp, maçı alıp geleceğiz. 

Oyun olarak fersah fersah ötede olduğumuz, rakipten iyi olduğumuzu falan da düşünmüyorum. Aksine bence çok zor maç. Ancak alacağız bu maçı.

#13 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2018 - 08:17 ÖS

tarih 17 mart 2012, yer kadıköy...

süper gittiğimiz bir sezonda, ümitvar çıktığımız bir fenerbahçe maçı. 13 sene sonra büyüyü bozacağımız düşüncesiyle maça çıkıyoruz. fakat ilk 15 dakikada yediğimiz iki golle moralimiz bozuluyor. ben de o sırada maça yetişmek için yolda aptal saptal araba kullanıyorum. yanımda da hayatımda gördüğüm en uğursuz insan var. eve geçiyoruz maçı izlemeye. yediğimiz iki golü radyodan dinleyip eve varıyoruz fakat moraller sıfır.

eve girdikten 5 dakika sonra elmander çakıyor, skor 2-1’e geliyor. umutlanıyoruz. kaçan pozisyonlar, heyecanlı devam eden bir maç. ki o sezon bize çelme takmak için play-off çıkarılmış. kötü bir sezon geçiren fenerbahçe’nin taraftarı her galatasaray maçında olduğu gibi ne olursa olsun saldırıyor.

dakika 83... balta atıyor, galibiyeti beklemeye başlıyoruz.

son dakikalar, kazanılan bir serbest vuruş... ortaya açılıyor, baros vuruyor, top direkten dönüyor. nevrim o kadar dönüyor ki istemeden abimin el kemiğini çatlatıyorum.

hülasa, mükemmel top oynadığımız bir senede makus talihi değiştiremiyoruz.

yine tarihler aynı günü gösterecek, 17 mart... o sene olmadıysa, bu sene de olacağını tahmin etmiyorum zira her iki takımın da durumu o seneyle aynı hemen hemen.

ama yine de, saldır galatasaray’ım! o saatte uçakta olacağım ama her zaman olduğu gibi gönlüm seninle...   

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ekşi Sözlük'ten alıntı yapılmıştır.

https://eksisozluk.c...07109?a=popular

#14 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 14.849 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2018 - 10:16 ÖS

Kucumsemiyorum ama rakip zerre kadar top oynamadi bu sene, haketmiyorlar hakettiklerini veririz inşallah..

#15 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 22.865 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2018 - 10:53 ÖS

Şimdi bu işi biraz hafife almak var gibi geliyor bana, bizi 4luk 5lik yapacak Malatya ya pozisyon vermedi adamlar ve bunu da gayet bilinçli ve sistem gereği yaptılar, iki takım arasındaki bu farkları görmek lazım..

Maca yaklaştıkça daha detaylı analize de gireriz ancak fizik yönden onlar ne kadar üstünse teknik olarak da biz o kadar üstünüz..

Açıkçası orta sahada donk Fernando ikilisini oturtamamis olmamız, mariano nun eksikliği (ki sadece fener e psikolojik katkısı yeter) ve nagatomo nun bence fizik olarak bu maç için yetersiz kalacak olması gibi nedenlerle şansımızın az olduğunu düşünüyorum..

Maçın bizim adımıza kaderini belhanda feghouli ve rodrigues in ekstra oyunları belirler ama açıkçası duran toplarda falan en az bir golü kaçınılmaz görüyorum, bunu cevirebilecek kadar ekstra is yapabilir miyiz bilmiyorum..

#16 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2018 - 11:48 ÖS

kralspor4230.jpeg

#17 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2018 - 11:48 ÖS

kralspor77.jpg

Terim ile Kadıköy'de şampiyonluk kupasını kaldırmıştık. Kadıköy'de son galibiyeti de Terim döneminde elde etmiştik,bu uğursuz seriyi de Terim ile sona erdireceğiz inşallah.

#18 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2018 - 11:53 ÖS

KONSANTRASYON!!!!!

kralspor7975.jpg

#19 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 14.849 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Mart 2018 - 12:19 ÖÖ

Düz oyunla olmaz bu maç, herkes ekstra iş yapacak, herkes 2 kişilik oynayacak, canından bezdirecek rakibi.
Rakibin en tehlikeli adamlari Alper ve Valbuena, bizim maclarda coşan dmc leri de meşhur tabi.
Orta sahayi verirsek problem büyür, hakim olursak belleriz..

#20 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 23.932 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Mart 2018 - 12:47 ÖÖ

Belhanda-Feghouli-Rodrigues gibi yumusak adamlarla savasamayiz, duran toptan da illa yeriz, Terim mucizesi bekleecegiz mecbur.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye