İçeriğe git

Resim
- - - - -

Mesane Kanseri

• Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.364 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Şubat 2018 - 04:47 ÖS

Arkadaşlar babama mesane kanseri teşhisi kondu. Henüz ilk aşamada. İzmir de özellikle ürolojinin bu alanında güvenebileceğimiz,iyi bir prof önerebilecek olan varmı 

"Bu takımın beni en mutlu ettiği dönem Kalli'nin ilk geldiği dönemdir."

#2 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 13.627 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Şubat 2018 - 08:13 ÖS

Geçmiş olsun, acil şifalar abi en kisa zamanda.

#3 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.703 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Şubat 2018 - 09:07 ÖS

Çok geçmiş olsun.Çabuk ilerleyen bir hastalık olarak biliyorum. Bu hastalıktan vefat eden yakınlarım oldu maalesef. İnşallah erken teşhis koyulmuştur.Tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah.  

#4 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 22.059 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Şubat 2018 - 09:43 ÖS

Cok grcmis ilsun, acil sifalar.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#5 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 21.735 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Şubat 2018 - 09:11 ÖÖ

Arkadaşlar babama mesane kanseri teşhisi kondu. Henüz ilk aşamada. İzmir de özellikle ürolojinin bu alanında güvenebileceğimiz,iyi bir prof önerebilecek olan varmı 

hocam geçmiş olsun benim kayınpedere geçensene prostat ca teşhisi kondu.

tedavi etttirdik canavar gişbi şimdi. tedaviyi izmirde yaptırdık doktoru lise arkadaşım .. tınaztepe hastanesinde.. istersen özelden bilgi veririm .muhtemelen radyo terapi alacak 3-5 ay lık bir süreç. kemik sintigrafisi alındı mı? sıçrama var mı? radyoterapi için onkomer füsun hanım..üroloji  için alsancak devlet hast . caner bey. yada tınaztepe serkan demiryoğuran.. süreç bellli mecbur olmadıkça ameliyat edilmesin.sonrası zor oluyor biz yatırmadık.radyoterapi sonrası 15 gün sızlamalı bir dönem var ama onun dışında zor bir dönem değil.. korkmayın.. yaş kaç peder beyde ? çok genç değilse hastalık çok ilerlemiyor.

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#6 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.179 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Şubat 2018 - 09:19 ÖÖ

geçmiş olsun kardeşim . 

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#7 YODA

YODA

Senior Member

• Members
  • 3.384 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Şubat 2018 - 11:15 ÖÖ

kardeşim geçmiş olsun, inşallah izmir'de tedavisi başlar ve sağlıklı bir şekilde sona erer. eğer ankara'da yapılabilecek bir şey olursa yazarsan yardımcı olmaya çalışırım. tüm hastalara acil şifa diliyorum.

"Galatasaray, bir halatý hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp, hep beraber sevinmesini bilenlerin takýmýdýr.”

#8 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 11.790 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Şubat 2018 - 12:15 ÖS

acil şifalar.. çok geçmiş olsun.
What can I do sometimes..

#9 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 6.134 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Şubat 2018 - 10:31 ÖS

Hocam çok geçmiş olsun. Sıçrama falan yoksa önü alınabiliyor benim bildiğim kadarıyla. Bir arkadaşımın babasında mesane kanseri vardı. Ameliyat olarak sağlığına kavuşmuştu. Dilerim senin baban ameliyata da gerek kalmadan iyileşir.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#10 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 132 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Şubat 2018 - 01:17 ÖÖ

Çok geçmiş olsun. İnşallah en kısa zamanda hastalığı atlatır, tekrar sağlığına kavuşur.

#11 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.102 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Şubat 2018 - 01:25 ÖÖ

Allah yardımcınız olsun. Acil şifalar.
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#12 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 4.532 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Şubat 2018 - 08:00 ÖÖ

çok geçmiş olsun hocam.

istanbulda bildiğim 2 doktor var. dm gönderdim.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#13 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.364 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Şubat 2018 - 08:54 ÖÖ

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Bir haftadır Hatay' daydım bir türlü ikna edemiyorum İzmir'e gelmeye. Israrla devlet hastanesinde tedavime başlayacağım diyordu ki güç bela MKÜ de bir profösöre gitmeye ikna edebildik. Hastalık ilk aşamada diyorlar. Kaslara,mesanenin ikinci katmanına ve diğer organlara sıçramamış. Dediğim gibi ikna edemedim. Ancak yinede tetkikleri burda göstermeyi düşünüyorum. Son olarak bu hastalığın tek ve en büyük nedeni sigara. İçmeyin şu illeti.

"Bu takımın beni en mutlu ettiği dönem Kalli'nin ilk geldiği dönemdir."

#14 SnakeCharmer

SnakeCharmer

Junior Member

• Members
  • 25.344 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Şubat 2018 - 05:25 ÖS

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Bir haftadır Hatay' daydım bir türlü ikna edemiyorum İzmir'e gelmeye. Israrla devlet hastanesinde tedavime başlayacağım diyordu ki güç bela MKÜ de bir profösöre gitmeye ikna edebildik. Hastalık ilk aşamada diyorlar. Kaslara,mesanenin ikinci katmanına ve diğer organlara sıçramamış. Dediğim gibi ikna edemedim. Ancak yinede tetkikleri burda göstermeyi düşünüyorum. Son olarak bu hastalığın tek ve en büyük nedeni sigara. İçmeyin şu illeti.

Evet, mesane kanserinde sigaranin etkisi buyuk, yani olay akcigerde bitmiyor.

Bu arada ilk asamada ise ve ikinci katmana gecmediyse tedavi orani cok yuksek bir kanser turu bu, acil sifalar.

"I do not feel obliged to believe that the same god who has endowed us with sense, reason, and intellect has intended us to forgo their use." GG

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye