İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

#55 Yuto Nagatomo

• Please log in to reply
170 replies to this topic

#161 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.135 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ekim 2018 - 03:05 ÖS

Bela okusak yeridir...

Kaldık darbukatör Baryam'a solbekte ilelebet... 

Ayew içinden geçer haftaya.

Adamın hayatını kaydırıyormuş ciğer sönmesi... :S 

Ula yoga moga pilates cacık mı oldu şimdi bu adamın...

#162 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.750 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ekim 2018 - 03:07 ÖS

Galatasaray'a Nagatomo'dan kötü haber geldi... Sarı-kırmızılı ekip, dün Schalke 04 ile oynanan maçta Nagatomo'nun aldığı darbe sonucu akciğer sönmesi yaşadığını açıkladı. Japon futbolcunun birkaç gün hastanede kalacağı ve kontrollerin yapılacağı duyuruldu.

Galatasaray'dan yapılan açıklama şöyle:

"Schalke 04 maçı sırasında göğsüne gelen top sonrası, sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kalan Yuto Nagatomo’nun saha kenarında yapılan ilk muayenesinde sağlık heyetimizin riskli bir durumu fark etmesinin ardından oyuncumuz, ileri tetkik ve tedavi amacıyla sponsor hastanemize sevk edilmiştir.

Hastanede yapılan ilk değerlendirmede oyuncumuza aldığı darbeye bağlı olarak pnömotoraks (akciğer sönmesi) teşhisi konmuş olup, duruma müdahale edilerek oyuncumuzun akciğerine tüp uygulanmıştır.

Durumu iyi olan ve birkaç gün hastanede takipleri devam edecek oyuncumuzla ilgili ileri bir tedavi gerekip gerekmeyeceği yapılacak değerlendirme sonrası netleşecektir."

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#163 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.474 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Kasım 2018 - 07:45 ÖÖ

Bu adamın acilen takıma geri dönmesi gerekiyor. Ömer Bayram olmuyor, Linnes de geçen sezon bir ara sol bek olarak idare etmesine karşın Schalke maçıyla birlikte o performansın dönemsel olduğunu hele de bu seviye için kesinlikle yetmeyeceğini gösterdi. Nagatomo dönmeden takımın toparlanması zor gözüküyor. Resmen topal kaldık. 

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#164 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.135 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Aralık 2018 - 11:50 ÖS

Sen ne güzel bir adamsın....

Fezadan top geliyor, göğsüyle indirip soldan yardırmaya çalışıyor.

Buna benzer nice saçmasapan pas(!) geliyor, başkası olsa kadere isyan eder, mngoim deyip kasmaz bu yetenek fukarası takımla...

33+ yaşında haliyle böyleyse... 27'de falan geleydi heykeli dikilirdi.

Getirin lan bütün Japon 11'ini... 

Götürürler bu ligi...

Bizim nörün-birader'li futbol ortamına ayak uydurabileceğini bilsem jübilesinden sonra direkt teknik heyete alırım.

Japonluğu yeter !

#165 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.474 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 07:19 ÖÖ

Dönüşü muhteşem oldu. Bıraktığı yerden devam ediyor. Quaresma denilen arkadaşı sahada görmedik sayesinde. 

#166 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.539 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 10:47 ÖÖ

Tamam da bir solbek hiç mi orta yapamaz?

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#167 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.474 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 10:57 ÖÖ

Ferhat Abi hiç değilse savunmayı düzgün yapıyor. Rakip sol açık ve bek eli belinde çizgiye inemiyor. Quaresma şu BJK maçında en çekindiğim adamdı. Hiç bir etkinlik gösteremedi. Bunun karşısında Ömer Bayram ile oynadığımızı bir düşünsene. Aman aman.

Rodrigues ile güzel bir oyun içi iletişimi vardı geçen sezon. Ben Nagatomo'nun ciddi kritik oyuncu olduğunu düşünüyorum takımda. 

#168 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.539 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 11:03 ÖÖ

yok ben şu manada söyledim hani düzgün isabetli orta sayısını arttırsa 100x10 =1000 metrekarelik sol kanadı tapusuyla verelim kendisine.Ama isabetli orta sayısı  çok az..önnde rodrigez onyekuru kim olursa onlarda bu açığı kapatamadığı için solda yüksek topla gelemiyoruz

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#169 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.474 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 11:06 ÖÖ

Rodrigues bunun bindirmelerini gördüğü zaman yerden sert içeriye keserek tehdit yaratabildi geçen sezon. Arada aldığını iade ederek Rodrigues'i hareketlendirdiği pozisyonlarda oluyordu. Bu sezon bunları göremedik tabi. Yüzdesini bilemiyorum ancak orta konusunda ben öncelikle Rodrigues ve Onyekuru'ya çemkiririm. Bunlar net kanat oyuncuları olmalarına karşın bir garip içeri penetre etme takıntıları var. Sürekli dalmayı tercih ediyorlar. Kademeli savunmada geçemiyorlar haliyle. 

#170 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.892 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 11:09 ÖÖ

bir garip içeri penetre etme takıntıları var. Sürekli dalmayı tercih ediyorlar. Kademeli savunmada geçemiyorlar haliyle. 

Çok doğru bir gözlem.

Katılıyorum ve ben de enerji kaybı olduğunu düşünüyorum.

#171 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.095 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Aralık 2018 - 09:10 ÖÖ

5 ocak da asya kupasına gidiyor...Finale kadar giderlerse 8 şubata kadar yok...

Dean...

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye