İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

#55 Yuto Nagatomo

• Please log in to reply
199 replies to this topic

#181 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.469 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Şubat 2019 - 11:55 ÖÖ

hadi bakalım japon balıkçısı, o vefalı o çalışkan elinizle sıra sizin artık..

Resmi site admini Sunay Akın'dan girerse taraftar da Nazım'dan çıkar... 

• Ferhat Karaca bunu beğendi

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#182 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.877 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2019 - 10:49 ÖS

Hoşgeldin aslan parçası tekrar. Gözümüz bek görüyor sayende. Hatasız ve çok iyi oynadı.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#183 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.225 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2019 - 10:51 ÖS

Dudak okuma ile ceza verecekler sanirim.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#184 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.478 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2019 - 11:59 ÖS

Var sisteminde olmuyor o galiba. Yalnız gerçekten fuck off mu dedi sizce herkes emin mi ? Trt’nln mozaiklemesi çok şüpheye düşürdü beni diğer yandan pozisyon faul değil.
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#185 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 687 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Şubat 2019 - 12:31 ÖÖ

Beinsports sağolsun üşenmemiş 3,5 dakikalık özete yavaş çekimde iki kere üst üste fuck off dediğini koymuş. Belhanda tükürükten yırtmıştı, inşallah bu da yırtar...

#186 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.104 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Şubat 2019 - 11:03 ÖS

Buna da 10 maç versinler.
Koyar mı?
Ömer var.....

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#187 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.277 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Şubat 2019 - 08:57 ÖS

Ha olmayacak biliyorum ama ben vatandaşlık görevimi yapayım, geçen senenin kadrosunda bizim bütçemiz dahilinde gelistirilebilecek tek mevkinin solbek olduğunu yaz transfer dönemi boyunca söylemiş biri olarak bir kez daha tekrar ediyorum, nagatomo bu seviyenin oyuncusu değil, terim in mariano döndüğünde linnes i oraya koyması gerekiyor..

Müthiş akilli oyuncu, neredeyse her kararı doğru, mücadele de ediyor ancak bütün kanadı kullanması beklenen bir oyuncunun bu fizikle işi çok zor, üstüne bir de sol ayak eksikliği ekklenince ortada pek bir şey kalmıyor zaten.. Linnes le en azından hem daha fizikli hem de katedebilen bir oyuncumuz olur, hatırlanırsa tolga nin şov yaptığı sol açık günlerinde arkasında linnes oynuyordu..

Ama solbek yedeği olarak Ömer ve Emre yi getiren terim den bu kararı bekliyor muyum, zerre beklemiyorum doğrusu..

#188 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 687 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Şubat 2019 - 10:12 ÖS

Bu gittiği Asya Kupası çok yıprattı galiba, eskisi gibi değil...

#189 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.140 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 14 Şubat 2019 - 10:31 ÖS

Başıma bir şey gelmeyecekse ben de bu arkadaşı yetersiz bulanlardanım. Formdayken bizim ligde özellikle savunmada iş yapıyor ama hücum yönü koca bir boşluk. Bir kere sol ayak yok. 

#190 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.225 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Şubat 2019 - 03:51 ÖS

Benfica maclarinin en yetersizleridendi.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#191 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.140 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 22 Şubat 2019 - 04:48 ÖS

Çalışkan, iş ahlakı yüksek ama yeteneği vasat adamlara karşı camia olarak bir zaafımız var. Bu da o sınıfta. Bence bir sol bek değil. Ama o kadar kötü, yetersiz pozisyonlarımız var ki kadroda, buna sıra gelmiyor.

#192 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.877 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Şubat 2019 - 10:42 ÖS

Sabri den sonra şimdi Nagatomo nasiplenecek numero 55in lanetinden desenize :)

Diagne'ye 2 tane güzel orta da kesti aslında. Eleman atamadı. Ben seviyorum bu adamı ve yeterli lig için. Daha üst seviye için yaş da olunca zorlanacaktır seneye.

#193 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.469 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Şubat 2019 - 12:15 ÖS

Bu ligde Yuto'yu yetersiz gösterecek tek adam birebir kaldığında Visca... O bile sol önden doğru yardım ve ibfk maçı motivasyonuyla hallolacaktır... E biz de "bu ligde oynuyoruz" şimdilik ve önümüzdeki sene CL'ye direkt veya endirekt gitsek de gerçekçi hedefin EL olacağı açık.. Şu durumda verdiğimiz 2,5M€ bonsevisi de düşününce en azından 20-21 sezonu başına kadar "oyna devam" diyeceğiz; o güne kadar zaten E.Taşdemir'in futbolcu mu yoksa kariyeri erken bitmiş yardımcı hoca mı olacağı anlaşılacaktır..  

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#194 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.571 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Şubat 2019 - 08:13 ÖS

Asya Kupası'ndan geldiğinden beri bi numarasını görmedik. bugün de kötüydü bence.

#195 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 10.034 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 24 Şubat 2019 - 08:18 ÖS

Mariano ve Fernando'nun da aniden yaşadığı Space Jam modeli bir yetenek ve yeti kaybı sözkonusu.... 

Önündeki Kuru'yla da hiç anlaşamıyor. Ortasaha zaten paso Feghou&Mari'ye çalışmakta... 

#196 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.877 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Şubat 2019 - 11:24 ÖS

Önünde Onyekuru ile oynadığı sürece bu arkadaş bindiremez. Helak oldu açıkları kapatmaya çalışmaktan. Haliyle hatalar yaptı. Keşke elimizde adam gibi bir 8 numara olsa da Belhanda'yı sola çekebilsek. Belhanda-Nagatomo önlü arkalı çok iş yapabilecek bir ikili olur.

#197 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.225 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Mart 2019 - 10:11 ÖS

Sezonun hayal kirikliklarindan biri de Yuto.

#198 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.200 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2019 - 08:20 ÖÖ

Fenerbahçe maçında sahada olsaydı şu an takım çok değişik bir konumda olurdu...

Dean...

#199 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.877 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2019 - 12:18 ÖS

Hem Nagatomo hem de Mariano sözde önlerinde oyuncu olmasına karşın kendi başlarına hem savunup hem bindirmeye çalışıyorlar. Her iki oyuncu 32 yaşındalar. Japonumuz elbette çok daha diri. Onyekuru ve Feghouli ne kadar geriye destek veriyor ben ona bakarım. Aynı durum Linnes içinde geçerli. O da gariban gariban bir ileri bir geri kastırıp duruyor. Yazık bu adamlara.

#200 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.225 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Mart 2019 - 03:51 ÖS

Don artik son samuray.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye