İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

#55 Yuto Nagatomo

• Please log in to reply
169 replies to this topic

#1 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.692 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ocak 2018 - 11:12 ÖS

Hayirli olsun diyebiliriz herhalde.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#2 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.081 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Ocak 2018 - 09:53 ÖÖ

Terim ısrarla sol ayagını kullanan bir sol bek istiyordu...

Bu adam en çok sağ ayagını kullanıyor...

Mecburiyetten transfer edildiği çok belli...

Lato dan iyidir sanırım (inşallah)

Dean...

#3 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.286 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Ocak 2018 - 11:06 ÖÖ

Hayırlı olsun. İstanbul'a gelmiş. 

İş ahlakı olan bir adam olsa da bu yaşta çok üstün şeyler beklenmez galiba.

Ulan kazara yuh falan çekilmesin adam intihar eder var ya. 

Ya bir de madem kiralama yapılacak, neden genç ve kenarda duran bir oyuncu tercih edilmez böyle şeylerde.

#4 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.286 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Ocak 2018 - 11:10 ÖÖ

Galatasaray Yuto Nagatomo için kaç para ödeyecek?

Sezon sonu Juventus ile sözleşmesi bitecek olan Kwadwo Asamoah'a kavuşmak isteyen Galatasaray, sezon sonuna kadar kiralık bir alternatif düşündü ve bunun için 5 aylık geçici bir çözüm bulundu. Galatasaray Kulübü, Inter'de forma giyen Nagatomo'yu sezon sonuna kadar kiraladı!

YARIM DEVRE, 1 MİLYON EURO!

Oyuncu da Galatasaray'da forma giymeyi kabul ederken 31 yaşındaki futbolcu yarın İstanbul'da olacak. Inter Kulübü ile 1.5 yıl daha kontratı olan oyuncu sezon sonuna kadar Galatasaray forması giyip 1 milyon euro alacak. Kiralama bedeline ise 1 milyon Euro'nun altında bir rakam ödenecek.

SATIN ALMA OPSİYONU BELLİ OLDU

Galatasaray eğer Nagatomo'nun bonservisini sezon sonu Inter'den almak isterse 6 milyon Euro ödeyecek. Sarı kırmızılı yönetim, Asamoah planı nedeniyle Nagatomo'nun bonservisini planları arasında bulundurmuyor.

-----

6 milyon ?

are you fucking kidding me? 

• frodo555 bunu beğendi

#5 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.177 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Ocak 2018 - 11:16 ÖÖ

dünyada sol bek kalmadı varsa yoksa Asamoah.. dalga mi geçiyorlar anlamıyorum ki.. 5 aylık Nagatomo için herşey dahil fiyatı 1.8-2M çok para.. 20M try eder which is 5-6 tane yellow friday!!
What can I do sometimes..

#6 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.286 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Ocak 2018 - 11:27 ÖÖ

bu rakamların gerçek olacağını sanmıyorum.

Yoksa 31 yaşında üçüncü yedek adama yarım döneme 1milyon verecek durumdaysak millet niye alışveriş diye kasıyor? 

#7 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Ocak 2018 - 12:55 ÖS

Umarim sezon sonuna kadar finansal baskidan kurtulup gecici cözümler yerine kesin cözüm transfer yapabiliriz bu bölgeye. Ilk aday yine bonservisi elinde Kwadwo olacaktir. Daha sezon basinda Clichy´yi almak vardi. Aptal gibi MB´ye kaptirdik. MB hem de bonservis ödemeden aldi Clichy´yi. Becerinin oldugu yerde saglam sol bek parasiz da alinabiliyormus.

# 10 - Felipe Melo

#8 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.349 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Ocak 2018 - 01:31 ÖS

Hayırlı uğurlu olsun. italyadan defans oyuncusu  almak eskiden en makbul işti. İnşallah iyi çıkar, çözüm haline gelir. ben güveniyorum, italya da öyle veya böyle 7 yıl kalmış bir futbolcu iş yapar burada. 

Ormanýn kralý aslan,futbolun kralý Galatasaray.

#9 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.360 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Ocak 2018 - 10:02 ÖS

bu arada Asamoah ismi sürekli gündeme getiriliyor ama Fener'in bu futbolcuyu sezon sonunda sırf pislik yapmak için transfer edeceğine eminim. zaten solbeke ihtiyaçları da var. bizim vereceğimizin 2 mislini teklif ederler. 

nagatomo'nun latovlevici'den kötü olma şansı yok. Roger Ljung katkısı yapsa yeter.

#10 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.692 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Ocak 2018 - 10:48 ÖS

700 bin euro kiralama bedeli.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#11 YODA

YODA

Senior Member

• Members
  • 3.492 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Şubat 2018 - 04:23 ÖS

Destekliyorum  :D DVCUBYAXkAMetKC.jpg

"Galatasaray, bir halatý hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp, hep beraber sevinmesini bilenlerin takýmýdýr.”

#12 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.855 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2018 - 05:37 ÖÖ

FLAŞ! Nagatomo'ya teklif yapan tek takım Galatasaray değil. Fenerbahçe Galatasaray'ın önerdiği rakamdan daha yüksek bir rakam önerdi fakat Nagatomo Galatasaray'da daha az ücretle oynamayı kabul etti. (Inter Sportif Direktörü P. Ausilio)

#13 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 4.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2018 - 09:27 ÖÖ

aksam 11 bekliyorum.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#14 HHMüdüroglu

HHMüdüroglu

Senior Member

• Members
  • 1.787 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2018 - 09:47 ÖS

İlk maçından asmamak lazım ancak, asla Terim beki değil hatta Lato daha uygun
Where there is a will, there is a way.

#15 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.510 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Şubat 2018 - 01:01 ÖS

İlk maç stresi var ayrıca deplasman maçı çekingen olmasını garipsemiyorum.Benim için handikapı fiziği.Çabukluk tekniği ve oyun bilgisi çok kötü görünmedi bana.2-3 maç sonra değerlendirmek lazım..

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#16 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.500 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Şubat 2018 - 01:03 ÖS

Penaltının yarısını bu Japon askerine yazarım .. Bununla , Denayer patatesini aynı kademelerde oynatmak bize pahalıya patlar .. Bu arada sırası gelmişken Aleks Taşçıoğluna da değinmek gerekir . Çok alakasız bir ortamda bu arkadaşın abisi ile tanışmıştım . Biraz sohbetten sonra maaile hasta - çamur - Fb li olduklarını ifade etmişti . O gün bugündür bu yardımcı hakemi takip ederim . Abisini hiç yanıltmadı .  

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#17 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.286 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Şubat 2018 - 01:07 ÖS

Penaltının yarısını bu Japon askerine yazarım .. Bununla , Denayer patatesini aynı kademelerde oynatmak bize pahalıya patlar .. Bu arada sırası gelmişken Aleks Taşçıoğluna da değinmek gerekir . Çok alakasız bir ortamda bu arkadaşın abisi ile tanışmıştım . Biraz sohbetten sonra maaile hasta - çamur - Fb li olduklarını ifade etmişti . O gün bugündür bu yardımcı hakemi takip ederim . Abisini hiç yanıltmadı .  

Bu aleX , süper final sezonunda 3-1 lik FB maçında taç çizgisini geçen golü veren adam mıydı? 

#18 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.692 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Şubat 2018 - 01:12 ÖS

Maçları karıştırdın, taç çizgisini geçen gol 2-1 bitti, Sneijder atmıstı ya uzaktan 2 tane.

• Yasin Karabulut bunu beğendi

#19 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.500 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Şubat 2018 - 01:39 ÖS

Bu aleX , süper final sezonunda 3-1 lik FB maçında taç çizgisini geçen golü veren adam mıydı? 

Aşağıdaki meşhur pozisyon . Podolski ofsayt değil , pozisyonu golle sonuçlandırıyor . 

570e7ffbc03c0f1b60a79cc8.jpg

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#20 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.465 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Şubat 2018 - 04:20 ÖS

Aşağıdaki meşhur pozisyon . Podolski ofsayt değil , pozisyonu golle sonuçlandırıyor . 

570e7ffbc03c0f1b60a79cc8.jpg

BJK maçı bu. 0-0 bitmişti yanılmıyorsam. Cüneyt ve şürekası bir kez daha başarılı şekilde derbi maçını beraberliğe bağlamışlardı.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye