İçeriğe git

Resim
* * * - - 2 oy

Galatasaray Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz

• Please log in to reply
619 replies to this topic

#61 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 5.108 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Mayıs 2018 - 11:33 ÖS

en az faruk süren kadar efsane başkan olacak potansiyel var kendisinde, 3 sene istikrarlı devam etsin avrupa'dan kupa da getireceğine inanıyorum. ama o ismini bile anmak istemediğim lise her zamanki ayak oyunlarıyla bu adam yerine galatasaray düşmanı dursun ya da kukla ozan'ı seçerse bu kulüp tez zamanda batar ve umarım lisenin elinden çıkar. belki de hayırlısı odur.

galatasaray ulan..

#62 heroesoflife

heroesoflife

Senior Member

• SIT
  • 2.669 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mayıs 2018 - 06:29 ÖÖ

https://www.youtube....h?v=Ay7XlpSMdPw

#63 heroesoflife

heroesoflife

Senior Member

• SIT
  • 2.669 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Mayıs 2018 - 05:41 ÖS

Cok sukur akliselim galip geldi vefa galip geldi. Galatasaray his takimi oldugunu yine gosterdi.

Kavgasiz gurultusuz ic huzuru olan Galatasarayi kimse durduramaz.

#64 eminucf

eminucf

Senior Member

• SIT
  • 2.332 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Mayıs 2018 - 05:50 ÖS

Tebrik ederim başkanım,cesaretinizle ve düzgünlüğünüzle zaten hak etmiştiniz.Siz ve ekibinizle başarı dolu bir 3 yıl bizi bekliyor inşallah.

Nerede kalmıştık...@GalatasaraySK

#65 _since1905_

_since1905_

Member

• Members
  • 124 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Mayıs 2018 - 05:56 ÖS

Umarım Büyük Başkan olarak kalbimizde yer eder. Başarılı olmasını çok istiyorum yolun yolumuz açık olsun

#66 heroesoflife

heroesoflife

Senior Member

• SIT
  • 2.669 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Mayıs 2018 - 06:00 ÖS

Yap soyle bir Grey Friday de dolduralim storelari.

#67 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 1.158 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Mayıs 2018 - 06:13 ÖS

Tebrikler başkana. Kazanamasaydı çok büyük bir vefasızlık yapılmış olurdu kendisine. Sonuna kadar haketti. İnşallah hep beraber başarılarla dolu bir 3 sene geçiririz. Yolu açık olsun...

#68 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 11.060 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Mayıs 2018 - 09:38 ÖS

Hak etti. Henüz daha dogru dürüst tanimiyoruz, ancak gayet düzgün ve efendi bir insana benziyor. Umarim böle devam eder.

• del piero10 bunu beğendi

GALATASARAY 1905

th_060833254_asy_122_363lo.png

#69 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.639 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Mayıs 2018 - 11:40 ÖS

Mustafa Cengiz'e hayırlısı olsun. Umuyorum mali bir disiplin ortaya koyarlar. UEFA ile bir mutabakat yaptılar bildiğim kadarıyla. Bu hafta sanıyorum bu mutabakat ortaya çıkacak. UEFA'nın keseceği cezalarda netleşecek. Ben ceza tayini konusunda UEFA'nın şamypiyonluğu ve imza edilecek mutabakatın netleşebilmesi içinde Galatasaray'ın seçim takvimini beklemeyi tercih ettikleri fikrindeyim. 

3 yıl var Başkanım önünde. Yapacak çok iş var. Bütçeni belirle ve Florya'ya el sürme. Orada Terim ve Albayrak ne yapacaklarını zaten biliyorlar. Kulübün diğer kısımlarındaki sorunlarla uğraşırsan, hele bir de çözersen bu taraftan gelecek şampiyonluklarla tarih geçersin. 

Hayırlısı olsun.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#70 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.911 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2018 - 07:59 ÖÖ

Galatasaray Adası hakkında aksiyon bekliyorum kendi adıma.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#71 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.063 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2018 - 11:52 ÖÖ

basketbolu çözmemiz lazım başkan.. bu iş böyle olmaz. rakibimiz avrupa finali oynuyor biz ligde play offa gidemiyoruz.. ya kapatın yada hakkını verin o şubenin. sponsor mu bulursunuz ne yaparsınız bilmiyorum ama mevcut halimiz rezillik ve futbol şampiyonluğu bu ayıbı kapatmaz.

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#72 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.911 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2018 - 12:30 ÖS

Bulsun valla Ülker, Doğuş gibi sponsor.

Ben olsam Pegasus'a giderim, Ali Sabancı koyu Galatasaraylı.

Euroleague falan hayal de içerde rekabetçi bir takım kurmak şart.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#73 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.948 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2018 - 12:40 ÖS

Ben olsam Pegasus'a giderim, Ali Sabancı koyu Galatasaraylı.

Pegasus tam da yüz küsur uçak siparişi verdikten sonra arka arkaya turizm krizleri ve ekonomik çalkantılardan batma noktasına gelmiş; üstüne bir de kur baskısı binmiş... Şu sıralar Ali Sabancı'ya kulüpten biri giderse, toplantının sonunda "Galatasaray Pegasus'a sponsor oldu" gibi bir sonuç çıkar ancak :)  

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#74 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.911 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2018 - 12:48 ÖS

Aklıma başka örnek gelmedi, yok arkadaş başka? :)

Ayrıca basketbola sponsorluk ne kadar tutar ki, devede kulak. :)

#75 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.063 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Mayıs 2018 - 03:45 ÖS

Mustafa Cengiz'in açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde;

Mustafa Cengiz: UEFA ile her gün görüşüyoruz. UEFA, Fenerbahçemize Beşiktaşımıza nasıl yaklaştıysa bize de aynı şekilde yaklaşıyor.

İnşallah Avrupa'da Beşiktaş performansı sergileriz.

Sürekli buraya gelip mazbata alıyoruz. İnşallah 3 yıl görevimiz devam eder.

Hocamız göreve geldiğinde "Ben dünyanın en rahat teknik direktörüyüm, kulübede oyuna alacağım 3 isim var. Zorlanmıyorum." dedi.

.----
başkan fazla fair başladı inşallah fail bitirmez.

• Saunders bunu beğendi

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#76 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.540 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Mayıs 2018 - 08:31 ÖÖ

"imiz"lere falan gerek yok hakikaten...

Dean...

#77 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 5.108 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Mayıs 2018 - 08:47 ÖÖ

böyle kameralara karşı imiz mimiz diyip icraat olarak alayını hoplatacaksa hiç sakıncası yok bence, güler yüzlü katil misali. yoksa biz ne lafta esip gürleyen iş fiilayata gelince fıs diye sönen kağıttan kaplanlar gördük. ha yine de söylemde de bir denge tutturmak iyidir tabi.
  • eminucf bunu beğendi
galatasaray ulan..

#78 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.140 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 09 Ağustos 2018 - 06:57 ÖÖ

c6a18fc8d8c275e7a849b5ba2d67207e.png

Sent from my iPhone using Tapatalk

#79 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.977 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Eylül 2018 - 08:18 ÖÖ

Taraftara bu kadar aleni yalan söyleyebileceğini beklemezdim bu da çöp çıktı. Başkanlık makamı arka arkaya bu şekil insanlara emanet edilmemeli. Geçiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#80 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.958 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Eylül 2018 - 08:33 ÖÖ

Transfer islerini yurutebilecek bir profesyonel bulup getirmesi lazim. Yasananlar resmen acemilik ve is bilmezlik.

1 kişi bu konuyu görüntülüyor

1 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye

Patriot