İçeriğe git

Resim
* * * - - 2 oy

Galatasaray Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz

• Please log in to reply
681 replies to this topic

#681 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.216 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Şubat 2020 - 09:30 ÖÖ

işin açığı Terim olmasa hiç şansı yoktu.Ancak Terim de herkesi kurtaramaz misal dursun gibi bir paçozu o bile kurtaramadı.Başkanın da nev-i şahsına münhasır entellektüel bir yapısı var.

retorik gayet sağlam.Ben özellikle Terim e baş eğmemsi karşısında şapka çıkardım.Önemli bir karakter artık kendisi.Tarihe adını o da yazdırdı. 

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#682 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.711 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Şubat 2020 - 09:39 ÖÖ

işin açığı Terim olmasa hiç şansı yoktu.Ancak Terim de herkesi kurtaramaz misal dursun gibi bir paçozu o bile kurtaramadı.Başkanın da nev-i şahsına münhasır entellektüel bir yapısı var.

retorik gayet sağlam.Ben özellikle Terim e baş eğmemsi karşısında şapka çıkardım.Önemli bir karakter artık kendisi.Tarihe adını o da yazdırdı. 

o konudaki tutumuyla başkanlık makamının saygınlığını kurtardığı gibi belki terim'i bile kurtardı.. o günden beri f.terim belkide içten içe başkana kinlenmişte olabilir, bunun etkisiyle basın toplantılarında abuk sabuk konulara girmeyen ve sadece işine odaklanmış bir fatih terim görmeye başladık yine.. arda turan gelseydi neler yaşanırdı bilemeyiz tabii, ama şu anki gidişatımız gayet güzelleşti.. 

• tilmaz ve Ferhat Karaca bunu beğendi

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye