İçeriğe git

Resim
* * * - - 2 oy

Galatasaray Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz

• Please log in to reply
694 replies to this topic

#681 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.288 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Şubat 2020 - 09:30 ÖÖ

işin açığı Terim olmasa hiç şansı yoktu.Ancak Terim de herkesi kurtaramaz misal dursun gibi bir paçozu o bile kurtaramadı.Başkanın da nev-i şahsına münhasır entellektüel bir yapısı var.

retorik gayet sağlam.Ben özellikle Terim e baş eğmemsi karşısında şapka çıkardım.Önemli bir karakter artık kendisi.Tarihe adını o da yazdırdı. 

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#682 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.776 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Şubat 2020 - 09:39 ÖÖ

işin açığı Terim olmasa hiç şansı yoktu.Ancak Terim de herkesi kurtaramaz misal dursun gibi bir paçozu o bile kurtaramadı.Başkanın da nev-i şahsına münhasır entellektüel bir yapısı var.

retorik gayet sağlam.Ben özellikle Terim e baş eğmemsi karşısında şapka çıkardım.Önemli bir karakter artık kendisi.Tarihe adını o da yazdırdı. 

o konudaki tutumuyla başkanlık makamının saygınlığını kurtardığı gibi belki terim'i bile kurtardı.. o günden beri f.terim belkide içten içe başkana kinlenmişte olabilir, bunun etkisiyle basın toplantılarında abuk sabuk konulara girmeyen ve sadece işine odaklanmış bir fatih terim görmeye başladık yine.. arda turan gelseydi neler yaşanırdı bilemeyiz tabii, ama şu anki gidişatımız gayet güzelleşti.. 

• tilmaz ve Ferhat Karaca bunu beğendi

#683 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 5.398 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Mart 2020 - 01:57 ÖS

forumun eski yazarlarından scapula’nın youtube’daki 90lar partisi isimli harika programına bu hafta faruk süren konuk olmuş. henüz izlemeye başladım ama eminim süper program olmuştur. 90ları o günlerin efsane başkanından dinlemek ayrı bir keyif.

https://m.youtube.co...h?v=RAvvPJ6OsKY
galatasaray ulan..

#684 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 5.173 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Mart 2020 - 10:21 ÖS

Arda’nın gelmesinde sakınca görmeyen biri olmama rağmen şu yorumu da yapmış olayım; esasında başkanın aldığı kararın , hocaya karşı takındığı tavrın diplomasideki anlamı ; en doğru kararın alınmasına yardımcı olarak hocanın yaptığı işi kolaylaştırmak.
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#685 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 5.398 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mart 2020 - 09:00 ÖÖ

abdurrahim albayrak’ta korona çıkmış. dünyanın en temassever insanı olarak şaşırtıcı değil maalesef. dua edelim takımın geri kalanına bulaştırmamış olsun.
galatasaray ulan..

#686 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.288 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mart 2020 - 09:35 ÖÖ

adamda kalp de var.. umarım sorunsuz atlatır.

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#687 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mart 2020 - 09:56 ÖÖ

Umarım Ahmet Ağaoğlu ile denk gelmişlerdir son  zamanlarda.

Geçmiş olsun.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#688 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.555 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mart 2020 - 12:31 ÖS

Gecmis olsun Abdürrahim Albayrak´a. Umarım iyileşir ve digerlerine bulastirmis olmasın.

Eger yönetim kuruluna, teknik heyete ve futbolculara bu yolla bulaştıysa, bunun direk sorumlusu TFF ve Nihat Özdemir´dir. 

• heroesoflife bunu beğendi
# 10 - Felipe Melo

#689 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.288 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mart 2020 - 03:19 ÖS

Çoronayı yener haziranin ikinci haftası kupa törenine çıkar allahın izniyle.

• almeyda bunu beğendi

#690 USAtaraftar

USAtaraftar

Junior Member

• Members
  • 3.926 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Mart 2020 - 02:27 ÖÖ

Son hafta ligler ertelensin diye Fener de dahil olmak uzere butun takimlar imza vermis, Besiktas vermemis.
Turk futbolunun mikrobu olma bayragini Fener’den devraldilar, derbide rencide edilmemek icin her turlu serefsizligi yapmislar.

#691 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.917 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Mart 2020 - 11:37 ÖÖ

Başkanın testi negatif çıktı bu arada. Yakın eşraf da teste girmiş. Onların da test sonuçları negatifmiş.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#692 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 5.398 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Mart 2020 - 12:21 ÖS

yusuf günay da pozitif çıkmış.
galatasaray ulan..

#693 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 5.173 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Mart 2020 - 12:59 ÖS

Baskan umarım bir iki test daha yaptırır dun de Yusuf Bey icin negatif deniyordu anladigim testlerde de sikinti var. 

#694 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.917 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mart 2020 - 11:58 ÖÖ

Baskan umarım bir iki test daha yaptırır dun de Yusuf Bey icin negatif deniyordu anladigim testlerde de sikinti var. 

Testlerde bir sorun yok aslında. PCR dedikleri çok net sonuç veriyormuş. Ancak bunların sonuçlanması uzun sürüyormuş. Çin'den getirilen hızlı testlerde de yalancı pozitif ve yalancı negatif çıkma ihtimali daha yüksek anladığım kadarıyla. O yüzden çift test yapıyorlar genelde diye anladım ben. Bir de tedaviye alınan kişilerin de taburcu öncesinde testleri tekrarlanıyormuş.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#695 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 5.173 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mart 2020 - 12:16 ÖS

Testlerde bir sorun yok aslında. PCR dedikleri çok net sonuç veriyormuş. Ancak bunların sonuçlanması uzun sürüyormuş. Çin'den getirilen hızlı testlerde de yalancı pozitif ve yalancı negatif çıkma ihtimali daha yüksek anladığım kadarıyla. O yüzden çift test yapıyorlar genelde diye anladım ben. Bir de tedaviye alınan kişilerin de taburcu öncesinde testleri tekrarlanıyormuş.

Taburcu olayı ayrı + hastalar da taburcu olabiliyor ama protokole göre benim bildiğim ki protokol sürekli değişiyor arka arkaya üç testin negatif çıkması lazım iyileşti denmesi için. Mesela hocaya da iki günde bir test yapılacakmış.

1 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 1 ziyaretçi, 0 gizli üye