İçeriğe git

Resim
* * * - - 2 oy

Galatasaray Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz

• Please log in to reply
667 replies to this topic

#621 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.127 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ocak 2020 - 01:35 ÖS

işin kısası önümüzdeki 2 3 maç sıçıp batırırsak hoca basıp gider.. bi şekilde de yönetimi taraftarın önüne atıp gider.. hoca da anladi ki bu takımı oynatamiyor.
nasıl bir lüks ki Diagne gibi tarihimizin en pahalı transferlerinden birini 6 ay oynattiktan sonra kadro dışı bırakabiliyor..
Dünya kupasında 11 oynayan Nzonzi takimi eleştirdi diye onu da kadro dışı bırakabiliyor..
Hayalim dediği CL de 2 sezondur berbat ötesi bir performans sergileyip hala takımın basında kalabiliyor.. Real maçında ki kadar utandigim başka bir maç olmamıştır benim.. ve 5-0 ken hoca yedek kulübesinde ayakkabılarını inceliyordu.

Hoca Allahini seversen eğer çekip gideceksen sakin bir daha gelmeyi düşünme.
What can I do sometimes..

#622 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 5.054 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ocak 2020 - 02:23 ÖS

Felsefe kısmı güzel, komik olmuş ama fikir ayrılığı olmaz olayı yanlış tekrar dinledim söylediklerini. Evet karar çıkar buna uyarızı  kast ediyor ama bu daha farklı kelimelerle anlatılmalıydı bence zira,sonunda uzlaşı olan fikir ayrılığı olmasından daha doğal birşey olmamalı.

Basın toplantısının ortasında  gazeteci fikir ayrılığı varsa yollar ayrılır mı diyorsunuz diye sordu Başkan orda biraz kıvırır gibi oldu döndü o Twitter’da fotoğrafını yayınlatma meraklısı Yusuf Güney’e o da öyle dediniz getirdi sonra Başkan  zaten benim demek istediğim aramızda fikir ayrılığı yoktur diye bağladı ama orası dediğim gibi ofsaytta en azından bence öyle.

S400 konusunda haklı Başkan  gazeteciler zaten bir aydır söylediği  aynı şeyleri tekrar etmiş farklı bir şey yok kaldıki bilgi verdiği gazeteci de Süleyman Rodop  yani bu adamın nasıl haber yaptığını hepimiz biliyoruz hoca burda çok haksız hatta ayıp. Geçen de aynısını Onyekuru’nun  forma numarası konusunda yaptı, bilgiler dışarı nasıl çıkıyor diye ulan bunda ne var abartacak ne var sonuçta orada storeda baskı yapacak kişiden bile çıkabilir arkadaşına söyler o kadar çok önemli değil Onyekuru’nun forma numarasının dışarı çıkması. Başkan toplantının devamında o güne atıfta bulunuyor 2 saat Florya’daydım hoca yanıma gelip birşey demedi bana nasıl konuşmam gerektiğini bana anlatmadı !!! ama döndü gazetecilere röportaj verirken ben olsam öyle söylemezdim dedi diye sitem etti bunda da haklı.

Birinci ile kadro maliyetimiz arasında 6 kat var bunun sahaya yansımasını bekliyoruz dedi , kışımız yaz gibi dedi transfer dönemlerini kast ederek ki bunun hocaya bu şekilde söylenmesi gerekiyordu benzerlerini hepimiz yazdık burada.

Hocanın hatırı,kredisi çok büyük ama bu süreyi en azından daha sakin geçirebilirdi çok fazla saçmalıyor ve durmak bilmiyor 1 senelik bile başarısızlığı kabullenemiyor da olabilir bilemiyorum.

We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#623 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.161 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Ocak 2020 - 12:36 ÖS

Fener deplasmanı sonrası gider . Allah vere de yeni bir mok yemese Kadıköy’de

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#624 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 5.054 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Ocak 2020 - 04:45 ÖS

Açıkçası Fener maçından hocanın gideceği bir sonuç çıkması çok acı olur buna kimse izin vermemeli yani ne olursa olsun bu sonuç olmamalı.

Umarım Başkan bu şekilde bir intikam yoluna gitmez olası bir çok kötü sonuçta.

Diğer söylediklerime şunu da eklemem lazım. Başkan konuşmasında biz yönetim olarak genel kurulun verdiği yetkiyle bu kararı aldık dese de geri planda ibra edilmemiş bir statüde olduğu gerçeği de var. (İbra konusunun detayları da ayrı bir gündem )

Bu arada Hakan Şükür’ün de konu hakkındaki videosunu seyredin bence bu defa daha çok hocanın yanında gibi kendini konumlandırsada söyledikleri gayet akla yatkın şeyler. Özet olarak hoca da gelecek seçime göre kendini konumlandırıyor detayı, videoda söylediklerinden bir tanesi.

#625 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.598 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2020 - 10:29 ÖÖ

Auguste Comte ,Hegel ve Spinoza'dan bahseden bir başkanımız var :) 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#626 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.161 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2020 - 10:58 ÖÖ

İster misin M.cengiz Floryaya Frankfurt okulu kursun.Valla bravo :)

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#627 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 5.054 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2020 - 12:37 ÖS

Bu arada Başkan toplantıda güzel bir detaya daha değindi Ali Koç’un bu sistem iyi değil karşı çıkışına istinaden ; Başkan dediki devlet bir yol açmış bir adım gelmiş biz de ona bir adım atalım bu konuda istediğini yapalım ondan sonra yeni bir şey talep etmeye yüzümüz olsun , Geçmiş tecrübesi ile devlet ile ilişkilerin ne şekilde yürütüleceğini bilen birisi, bu çok belli esasında diğer takımlar fenere, bjk’ye köpeklik yapma yoluna gitmeselerdi ya da gitmeseler bu adamdan herkesin menfaatine bir kulüpler birliği başkanı çıkabilirdi gayet iyi TFF başkanı da olur. Herhalde devlet ile olan ilişkilerimizdeki birkaç sorunu halletmesinde haklılığımızın yanında , devlet kurumları ile ilişki sürdürmeyi bilmesinin de payı var. ( Galatasaray SK Kulüp yönetimindeki genel yaptıklarına dair bir övgü amacı yoktur bu mesajımda )

#628 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 5.054 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2020 - 01:33 ÖS

Mustafa Cengiz: "Taraftarlarımıza sesleniyorum, lütfen Burger, Popeyes ve Usta Döner'de yemek yiyin. Bunları alırken ekstra bir ödeme yapmayacaksınız. Her aldığınız menüden Galatasaray 1.6 TL kazanacak."

Terra Pizza'nin yerinde olsam su anda dava acmistim.

#629 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.405 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2020 - 02:26 ÖS

Ürün gamı aynı olsa haklısın ama değil :)

#630 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.598 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2020 - 05:00 ÖS

Yakıştıramadım . Besin değeri olmayan çöp yiyecekleri 18 yaş altı taraftarlara tavsiye ediyor . Sabah Spinoza , Hegel dedik akşama Burger , popoyeyi yedirdi . Olmadı Başkan 

• duman bunu beğendi

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#631 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 5.200 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2020 - 05:03 ÖS

filozofların da düşünceleriyle özel hayatlarında yaptıkları arasında uçurum var zaten. hegel’ler, kant’lar yaşasa kimbilir hangi hamburgercinin müdavimi olacaklardı :)
  • Jagi bunu beğendi
galatasaray ulan..

#632 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.667 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2020 - 05:58 ÖS

Sabah Spinoza , Hegel dedik akşama Burger , popoyeyi yedirdi . Olmadı Başkan 

film önerisi olarakta akira kurosawa'nın 1950 yapımı rashomon filmini tavsiye ediyor başkanımız :)

ttps://twitter.com/hakanin_kosesi/status/1221358290023731200

• Ferhat Karaca bunu beğendi

#633 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.124 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2020 - 08:48 ÖS

adini koyamadigim bir eblehlik bir mallik var bu adamda..zaman zaman disa vuruyor

• HHMüdüroglu bunu beğendi
10 HAGI

#634 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.598 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ocak 2020 - 08:08 ÖÖ

film önerisi olarakta akira kurosawa'nın 1950 yapımı rashomon filmini tavsiye ediyor başkanımız :)

ttps://twitter.com/hakanin_kosesi/status/1221358290023731200

evet filmden bahsederken Abdürrahim şöyle bir hafızasını yokladı :)   

#635 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.794 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ocak 2020 - 08:40 ÖÖ

Terra Pizza'nın alınganlık göstermesini ben anlamadım bu konuda. İlk başta ne oluyor lan adamlar haklı dedim ancak sonra detaya inince düşüncem değişti.

İki anlaşmanın içeriği farklı bir tanesi reklam içeriyor sadece. Terra göğüs reklamı parasını vermiş. Karşılığında üzerimizde taşıyoruz isimlerini.

Diğer anlaşmada reklam falan yok. Tüketim üzerinden pay alacağız. O nedenle Galatasaray'ın bu konuyu promote etmesi normaldir. Terra'nın laf edeceği bir şey yok.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#636 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.667 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ocak 2020 - 09:48 ÖÖ

Terra Pizza'nın alınganlık göstermesini ben anlamadım bu konuda. İlk başta ne oluyor lan adamlar haklı dedim ancak sonra detaya inince düşüncem değişti.

İki anlaşmanın içeriği farklı bir tanesi reklam içeriyor sadece. Terra göğüs reklamı parasını vermiş. Karşılığında üzerimizde taşıyoruz isimlerini.

Diğer anlaşmada reklam falan yok. Tüketim üzerinden pay alacağız. O nedenle Galatasaray'ın bu konuyu promote etmesi normaldir. Terra'nın laf edeceği bir şey yok.

taraftarımız terra pizza'nın yanında burger, popeyes, usta döner'den yesinler gibi birşeyler deseydi daha doğru olurdu bence.. adam senin ana forma sponsorun.. onların rakipleri olan firmalardan yesinler demek biraz yakışıksız olmuş.. akbatı avm'ye gittiğinizde terra pizza, popeyes, usta döner yanyanalar mesela..  ağır bir gaf olmuş, buna karşılık bence gayet kibarca bir tepki göstemişler..

diğer yandan bu forma sponsorluk anlaşmasının ödemelerinde aksama veya başka bilmediğimiz sorunlar varda mustafa cengiz birazda tepki amaçlı bu şekilde konuştuysa orasını bilemeyiz tabii.. 

#637 Libraleon

Libraleon

Member

• Members
  • 2.111 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ocak 2020 - 09:59 ÖÖ

Ne döneri burgeri başkan.  GS milyon yuro kazanacak olsa döner burger piza yemem.

Bu arada GS a piza miza zaten yakışmıyordu ,başkan iyice suyunu çıkardı işin.  Başkan oldu bildiğin şef.

"Ne vereyim taraftarıma" diyecek kıvama geldi.

#638 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.405 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 28 Ocak 2020 - 04:53 ÖS

adini koyamadigim bir eblehlik bir mallik var bu adamda..zaman zaman disa vuruyor

Adını koyamadığın şey bence boşboğazlık. Çok konuşuyor ve haliyle çok hata yapıyor bizim başkan. 1 cümleyle söyleyebileceği her şeyi sündürene kadar uzatıyor.

#639 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.198 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ocak 2020 - 05:12 ÖS

Butik burgercide, gercek İtalyan pizzacida, salaş dönercide gayet yenir de su fast foodcularda, Avmlerde asla yenmez.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#640 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.243 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 28 Ocak 2020 - 05:17 ÖS

Gene de birebir rakipler. Çok katı sözleşmeler olması lazım. Şaka değil bu sponsorluk kontratları. Herhalde doğru düzgün avukatlar arkamızı kollamıştır TAB Gıda sözleşmesine atlamadan.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye