İçeriğe git

Resim
* * * - - 2 oy

Galatasaray Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz

• Please log in to reply
681 replies to this topic

#581 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.134 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Aralık 2019 - 10:32 ÖÖ

O dediğin grubun kongrede hiçbir ağırlığı yok bence.. M.Cengiz şu an koltukta karambole oturuyor. Seçim olsa 500 oyu zor toplar

10 HAGI

#582 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.202 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Aralık 2019 - 10:42 ÖÖ

o kesin ama m cengiz terimi ilk günden beri kalkan etti kendine.. aman cengiz giderse terim de gider kafasına bağladılar..sosyal medyada cengizi eleştirene hainn vatan hayiniii diyorlardı.

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#583 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.134 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Aralık 2019 - 10:51 ÖÖ

Ben artık mahkemenin Cengizi görevden almasını diliyorum.  Yerine kim gelir diye de düşünmek istemiyorum. Yerine daha kötüsü gelir endişesiyle durumu kabullenmek en yanlış stratejidir (bence)..

10 HAGI

#584 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.988 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Aralık 2019 - 09:15 ÖS

Tam zamanı şimdi...

Ozan Korkut ekibi halen bir arada; projeleri de halen güncel aslında.. Tek eksikleri devlet kademesinde kodu mu oturtacak, kemerburgaz'ı tereyağdan çekip alıp üstüne 150-200 kamu müteahhidine Riva'dan zorla villa sattıracak toschackta bir abi.. Bu abi AKP'den olmak zorunda da değil, Mehmet Ağar şu an epey hakim mesela yüksek bürokrasiye... Dursun'a da lise toplarını çevirip o hacizlerin hepsini ske ske kaldırtırlar, yılda 1M€ şeklinde mortgage benzeri vadeye bağlarlar.. Pizza'cıyı çoraba falan ikna edip formaya da stada da global bir isim getirirler...

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#585 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 5.233 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Aralık 2019 - 09:17 ÖS

abi ne mehmet ağar’ı ya, susurluk çetesi gelsin tam kadro başlasın madem. şu anki teknik ekipten daha kötü olacak değiller ya.
  • frodo41 bunu beğendi
galatasaray ulan..

#586 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.988 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Aralık 2019 - 09:22 ÖS

abi ne mehmet ağar’ı ya, susurluk çetesi gelsin tam kadro başlasın madem. şu anki teknik ekipten daha kötü olacak değiller ya.

Yok ben onu ağar gelsin anlamında söylemedim; zaten gelmez asla öyle bir göreve.. ama vardır illa işaret edeceği, senin benim tanımadığım, adını duyunca kOÇ'u titretecek bir ağır kardeş kuzen vs. vs. 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#587 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.323 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Ocak 2020 - 12:31 ÖS

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Ali Koç’un kendisi hakkında yaptığı açıklamalara yaptığı basın toplantısıyla cevap verdi.

Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı’nda konuşan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un kendisi hakkında yaptığı açıklamalara cevap verdi.

Ali Koç: Ağaoğlu’na soruyorum, kaç devlet kurumu stadınızda loca aldı?

Mustafa Cengiz’in açıklamaları şu şekilde;

“Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un açıklamalarına çok üzüldüm. Oyun oynarken kural değişmez dedim. Bir bilgisi yok veya yanlış yönlendiriyorlar tarzı bir şey söyledi benim için. Yalan söylüyor dedi… Play-Off sezonu incelendiğinde ilanın çok geç yapıldığı görülecektir. Bakın o sezon Playoff bilgi verilmeden düzenlenmiş ve plana alınmıştır. 5 Mayıs’ta sonraki sezon resmen açıklanmış, 25 Ağustos’ta da playoff kuralı getirilmiştir. Bunlar TFF sitesinde vardır. Biz birden öğrendik. Boynumuz kıldan ince dedik, oynadık, şampiyon olduk. Ama kural sezon içinde değişti.”

”FENERBAHÇE’YE NE OLUYOR?”

“Önceden bilgi verilmeden play-off ilan edilmiştir, daha acısı Şampiyonlar Ligi’ne katılım ilgili ile statü de değiştirilmiştir. Bu kuralı, yayıncı kuruluş ve TFF değiştirdi. Peki şunu merak ediyorum; Fenerbahçe’ye ne oluyor? Fenerbahçe’nin bu konuda ne gibi bir durumu var? Bu kararda Fenerbahçe’nin bir dahli var mı ki savunmaya geçiyor? Neden? Play-off oynanmasına siz mi ön ayak oldunuz? Play-off ile ilgili sözlerime yalan söylüyorsunuz ya da yanıltıyorsunuz gibi bir lafı bir kulüp başkanına yakıştıramadım. Ben başka bir kulübü suçlayıp yalancı durumuna düşmem.”

”BEN DE ŞAŞIRDIM! HAYRET EDİYORUM HAYRET”

“10 bin euro! Ben de şaşırdım! Biz menajerlere 13.6 milyon euro para ödedik, 100 milyon TL ödedik. TFF internet sitesinde yazılıp yazılmaması beni ilgilendirmiyor. Bunun TFF tarafından yayınlanmasını isteyen zaten benim. Kim inanır benim 10 bin euro verdiğime? Şeytanın aklına gelmeyecek şeyler… Kalkmış diyorlar ki menajerlik giderlerini futbolcu parasına koymuş olabilirler vergi kaçırıyorlar diyor. Şeytanın aklına gelmeyecek şeyler bunlar. Hayret ediyorum hayret. Ben yüz yıl düşünsem bu kadarı aklımaz gelmez. Kişi herkesi kendi gibi bilirmiş. Pes vallahi pes.”

“ETKİSİ GİTTİKTEN SONRA KİM ŞAMPİYON OLAMAMIŞ”

“FETÖ’nün etkisi varken, kim kaç kere şampiyon olmuş? Etkisi gittikten sonra kim şampiyon olamamış. Bakılsın.”

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#588 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.587 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Ocak 2020 - 02:46 ÖS

“FETÖ’nün etkisi varken, kim kaç kere şampiyon olmuş? Etkisi gittikten sonra kim şampiyon olamamış. Bakılsın.”

En sonunda biri bu lafı edebildi...Helal olsun başkan...

Dean...

#589 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.323 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Ocak 2020 - 03:29 ÖS

Trabzon da gömmüş.

öte yandan şurası da açıktır ki; uefa ve cas kararlarıyla şike yaptıkları için üç yıl surette avrupa kupalarından men cezası ile cezalandırılmış bir kulübün başkanının hala, şikenin sahaya yansımadığı yönündeki gülünç iddiasını sürdürüyor olması yahut sportif ve adli yargı arasındaki ayrımı manipüle ederek toplumu yanlış yönlendirme gayreti içerisinde olması, türk futbolunda aziz nesinlik hikayelerin henüz tükenmediğini göstermektedir. ancak komedya bitmemiş olsa dahi düzen artık değişmiştir! bugün, gücünü yalnızca ekonomik üstünlüğünden alanların, tıpkı nesin'in gol kralı romanındaki gibi sahip olduğu zenginlikle futbolcu dahi olabileceğini sanan sait hopsait'ler devrinin sonuna gelinmiştir. "3 temmuz ruhu" başlıklı bir kampanya ile bugün sahte dış mihraklar yaratarak kendi camiasını konsolide etmeye çalışanların lehine işleyen düzen de iflas etmiştir. türkiye’de artık güçlünün hukuku değil hukukun gücü vardır!

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#590 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.202 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Ocak 2020 - 04:55 ÖS

trabzon bi sittirsin.. fener iki sittirsin.
mustafa cengiz değil , buna yanıt verecek bir ikinci adamımızın olması lazım. Bu denyoyu Galatasaray başkanı muhatap almamalı.Şöyle gevşek sırıta sırıta laf sokacak bir ikinci adam.

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#591 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.323 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Ocak 2020 - 05:25 ÖS

Ergun Gursoy, Yurdasen Karahasan, Aziz Ustel gibilerden yani.

#592 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.202 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ocak 2020 - 09:17 ÖÖ

hah aziz üstel filan sırf bu iş için görev alabilir.

#593 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.277 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 21 Ocak 2020 - 08:27 ÖS

NJBpUd4n_bigger.jpg

G.Saray yöneticilik görevinden istifa eden Ö. Savaş Özdoğru ile konuşmam.. “ istifa etmemin Arda konusu ile alakası yok. Beraber seçildiğim yöneticilere zarar verecek davranışta bulunmam.” Soru: başka isfifa olacak mı? Cevap”ben tek başıma bu kararı aldım. Sabah kulübe bildirdim”

#594 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.568 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ocak 2020 - 10:10 ÖÖ

💥Galatasaray'dan açıklama: Başkanımız Mustafa Cengiz, bugün saat 17.00'de Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu Basın Toplantı Odası'nda gündemle ilgili basına açıklama yapacaktır. https://t.co/6Xfjzkf2Sd

#595 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.323 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ocak 2020 - 10:19 ÖÖ

Tam BORSA kapanışı sırasında, ilginç.

#596 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.836 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ocak 2020 - 10:54 ÖÖ

Galatasaray'dan açıklama: Başkanımız Mustafa Cengiz, bugün saat 17.00'de Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu Basın Toplantı Odası'nda gündemle ilgili basına açıklama yapacaktır. https://t.co/6Xfjzkf2Sd

Arda konusu ile alakalı konuşacak büyük ihtimalle. 

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#597 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.703 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ocak 2020 - 11:11 ÖÖ

bence arda ve terim konularında ılımlı bir kısa açıklama yapıp, tff'nin fenerbahçe ile ilgili limit artışı kararına giydirebilir.. veya bir ihtimalde yönetimdeki istifalardan dolayı ve hukuki süreçle alakalı bir erken seçim kararı aldığını açıklayabilir.. ne diyeceğini bende çok merak ediyorum, bekleyip göreceğiz. 

#598 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.423 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 24 Ocak 2020 - 12:07 ÖS

bence arda ve terim konularında ılımlı bir kısa açıklama yapıp, tff'nin fenerbahçe ile ilgili limit artışı kararına giydirebilir.. veya bir ihtimalde yönetimdeki istifalardan dolayı ve hukuki süreçle alakalı bir erken seçim kararı aldığını açıklayabilir.. ne diyeceğini bende çok merak ediyorum, bekleyip göreceğiz. 

Hepsinden bahsedecek ve Arda konusunda ılımlı bir mesaj ile Terim'i istia ettirmeden bu konuyu unutturacak diye umuyorum. Yoksa korktuğum olacak ve kaosa sürükleneceğiz.

#599 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.649 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ocak 2020 - 12:23 ÖS

Son sözü söyleyerek Arda konusunu kapatacaktır . 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#600 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.202 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ocak 2020 - 02:23 ÖS

Ne açıklama yaparsa yapsın Terim pek uslu durmayacak gibi..

1 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 1 ziyaretçi, 0 gizli üye