İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

Galatasaray Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz

• Please log in to reply
565 replies to this topic

#501 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 4.886 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Eylül 2019 - 08:05 ÖS

ah faruk süren, mehmet cansun olacaktı şimdi. analarından girer babalarından çıkardı. yarın tek oturumda ceza 0’a inerdi. efendi aile çocuklarını oturtmayın şu koltuklara. göte göt diyecek adam lazım bize.

bunu yakıştıramadım. bu olmadı. sizin gibi saygıdeğer hukukçulardan beklemezdim.

ne anlatıyon sen birader. ana sınıfı mı burası.
galatasaray ulan..

#502 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.294 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Eylül 2019 - 09:07 ÖS

Valla Suren de oyle cok sert konusmazdi ama arka planda isi bitirirdi.

Aysal olacakti burada iste, o sever boyle ortamlarda sert konusmayi.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#503 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.801 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Eylül 2019 - 09:08 ÖS

Ali Uras'tan beri görev almış başkanlarımıza tanıklık etmiş biri olarak, maalesef masaya yumruğunu vuran, tok sesli bir başkana -biraz Özhan Canaydın hariç- rastlamadım. böyle kibar konuşmalarla hakkını arayamazsın. Gerekirse 1 yıl cezayı göze alarak HODRİ MEYDAN diyebilmeliydi sayın başkan Mustafa Cengiz.  

#504 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.292 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 05 Eylül 2019 - 09:14 ÖS

Çok sevimsiz bir tarzı var. Dursun'dan kurtulunca sevindik, sıcak geldi bir süre falan ama yok,olmadı bu.

Galatasaray başkanı kişi cümlenin başı ile sonu arasında 180 derece yalpalamamalı. Hele o garip mimikler, "öyledir demiyorum, hepsine saygım var, sakın yanlış anlaşılmasın, bizim ne haddimize...." içerikli kalıplaşmış cümleler...

Tiksiniyorum bunun konuşma üslubundan.

Öyledir demiyorum. Yanlış anlaşılmasın ama öyle.

#505 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 4.886 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Eylül 2019 - 09:15 ÖS

Ali Uras'tan beri görev almış başkanlarımıza tanıklık etmiş biri olarak, maalesef masaya yumruğunu vuran, tok sesli bir başkana -biraz Özhan Canaydın hariç- rastlamadım. böyle kibar konuşmalarla hakkını arayamazsın. Gerekirse 1 yıl cezayı göze alarak HODRİ MEYDAN diyebilmeliydi sayın başkan Mustafa Cengiz.  

maalesef hafızan yanıltıyor hocam seni burada. ben 7 kişi kaldığımız fener maçı sonrası mehmet cansun başkanın ertesi gün çıkıp sıkıysa bir daha hakkımızı yesinler, hepsinin üstünden silindir gibi geçeriz sözünü hatırlarım, hakikaten sonrasında tek bir aleyhimize hata olmamış, eze eze şampiyon olmuştuk sene sonunda.

canaydın, namı diğer ferpley özhan'ı tek kalemde geçelim. adam 6 sene başkanlık yaptı, defalarca saha içinde öptüler, ağzımıza sıçtılar, çıka çıka bir kere çıkıp konuştu, onda da artık kerhen emekli ettiler hakemi. öyle büyük bir kamuoyu baskısı oluştu çünkü. canaydın çok hak arayan bir başkan filan değildi yani. sidikli derbi sonrası aziz'in elini sıkıp rakibimizi tebrik ederiz diyebilecek tıynette bir insandı rahmetli. zaten bizim kahır yıllarımız da onla başladı maalesef. herhangi bir cümlede adının olumlu anılması bence çok saçma. zaten tarihimize baksan, bizim taraftarın en az, şikecilerin de en çok sevdiği başkandır sağ olsun. bu bir şey anlatmalı.

galatasaray ulan..

#506 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.801 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Eylül 2019 - 10:31 ÖS

maalesef hafızan yanıltıyor hocam seni burada. ben 7 kişi kaldığımız fener maçı sonrası mehmet cansun başkanın ertesi gün çıkıp sıkıysa bir daha hakkımızı yesinler, hepsinin üstünden silindir gibi geçeriz sözünü hatırlarım, hakikaten sonrasında tek bir aleyhimize hata olmamış, eze eze şampiyon olmuştuk sene sonunda.

canaydın, namı diğer ferpley özhan'ı tek kalemde geçelim. adam 6 sene başkanlık yaptı, defalarca saha içinde öptüler, ağzımıza sıçtılar, çıka çıka bir kere çıkıp konuştu, onda da artık kerhen emekli ettiler hakemi. öyle büyük bir kamuoyu baskısı oluştu çünkü. canaydın çok hak arayan bir başkan filan değildi yani. sidikli derbi sonrası aziz'in elini sıkıp rakibimizi tebrik ederiz diyebilecek tıynette bir insandı rahmetli. zaten bizim kahır yıllarımız da onla başladı maalesef. herhangi bir cümlede adının olumlu anılması bence çok saçma. zaten tarihimize baksan, bizim taraftarın en az, şikecilerin de en çok sevdiği başkandır sağ olsun. bu bir şey anlatmalı.

Del Piero kardeş, Mehmet Cansun en sevdiğim yönetici ve başkanlardan biriydi. Ancak güleryüzlü olması ve genelde her şeye espriyle karşılık vermesinden dolayı benım aklımda hep o görüntüsü kaldı. doğrusu ben öyle sert bir açıklamasını hatırlayamadım ama dediğin doğrudur elbet.

rahmetli Canaydın'la ilgili olarak da özellikle "biraz" yazmıştım zira benim de kastettiğim o Ali Aydın olayıydı zaten. onun dışında masaya yumruğunu vurduğuna şahit olmadım rahmetlinin.  

#507 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.826 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Eylül 2019 - 07:37 ÖÖ

Aysal genellikle bu tarz konuşmaları yapan en iyi başkandı.
Bu kararı tanımıyoruz, kimlere hizmet ettiklerini açıklasınlar va demesi lazımken , bizim başkan silahım olsa vururum diyen başkan için hem konudan bahsedip sonra da ben daha fazla ceza alsın demiyorum diyor. Başka de işte 11 gün az de , 1 sene alması lazımdı de bu bu kadar zor mu.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#508 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.749 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Eylül 2019 - 10:59 ÖÖ

o haberin 19.05 de paylaşılmasını isteyen uygulayan kim varsa boğazına yapışmayan yönetim Galatasaray ın haklarını savunduğuna kimseyi ikna edemez.

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#509 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.749 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Eylül 2019 - 11:39 ÖÖ

işi bilseler bu ibneliği de motivasyona çevirirler ama onu da hoca yapacak . Kupalara layıksın sen diyecek.

Takıma mentörlük yapacak yardımcılar bir bok yapmadığı için cezasında da takım yönetecek, yönetimin veremediği ayarları verecek,basınla papaz olacak , oyuncu bulacak

evlere temizliğe de gelecek.. Biz adamın rolünü azaltalım ağırlığı yetsin işleri genç dinamik yenilikçi kişilere devredelim diyoruz, bunlar yükledikçe yüklüyor hocaya.

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#510 heroesoflife

heroesoflife

Senior Member

• SIT
  • 2.669 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Eylül 2019 - 11:48 ÖÖ

Icinden "yav hocam sen de biraz az gonus bizi musgul duruma goyma bak ugrasip duruyoz" demiyorsa ben de birsey bilmiyorum.
Dort mac ceza gelmis herif Falcao'nun uclusunu anlatiyor.

#511 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.294 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Eylül 2019 - 12:53 ÖS

Tüm amaçladıkları 6.hafta öncesi bizi germek, biz ne zaman sakin kalsak derbilerde avantajlı oluyoruz, ne zaman ortam geriliyor onlar istediklerini alıyor. 20 gün önceden başladılar ortamı germeye.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#512 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.187 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Eylül 2019 - 03:08 ÖS

Son yaptığı basın toplantısı hakkında Falcao'nun sözleşmesi hakkında söylediklerinden başlamak gerek öncelikle. Biz bu oyuncuya bonuslar vermişiz. Ben vermediğimizi düşünüyordum. Çünkü ilan edilmemişti. Başkanın ağzından tüm bu başarılar halinde şu kadar oluyor maliyeti diye bu rakamı bir nevi dolaylı yoldan teyit etmiş oldu. Ben bu durumda sorarım.

1- Falcao'nun sözleşmesini pahalı mı buluyorsunuz?

2- Pahalı olduğunu düşünüyorsanız neden bu kontratı yaptınız?

3- Madem kontratı yaptınız detayları açıklamayarak kimden çekiniyorsunuz?

Terim'in cezası üzerinden hareketle

1- Bu yönetimde kimler var yahu?

2- Neden ortada bir tek Mustafa Cengiz, Abdürrahim Albayrak ve biraz da Yusuf Günay var?

3- Diğer yöneticiler nerede?

4- Bu kulübün basın sözcüsü kimdir?

5- Maç sonlarında yöneticilerimiz neden çıkıp kulübün haklarını savunacak açıklamalar yapmıyorlar?

Yönetimin zayıflamış olduğunu biliyoruz. Son seçim öncesinde Dursun Özbek yönetimine karşı göreve gelmek için büyük bir yarış oldu ve maalesef Özbek muhalefeti kendi içerisinde parçalandı. Ortak nokta yaratamadıkları için tecrübeli isimler Ozan Kabak listesinden girdiklerinden seçilemedi. Bari gidin bir kurul oluşturun. Dışarıdan görevlendirme yapın. Galatasaray Başkanı görev verdiği zaman kimse ben üstlenmiyorum demez/diyemez.

Yönetim son derece yetersiz. Transferlerde zorluklar yaşanıyor, medya ilişkilerinde zorluklar yaşanıyor, TFF'de elimiz kolumuz bağlı kalıyor, kurullarda etkin değiliz. 

Son olarak Nihat Özdemir yönetimine seçim aşamasında destek verdiniz ya. İyi halt ettiniz.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#513 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.826 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Eylül 2019 - 06:25 ÖS

Hoca yanlız.

Eğer beceremiyorsanız istifa edin.

Şov yapmayın....

Eğer erhan tellinin twitter da söylediklerin hepsi doğruysa yazıklar olsun...

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#514 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.106 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Eylül 2019 - 08:01 ÖS

Ben epeydir Twitter bakmıyorum nedense, gündemler yüzünden negatif yuklenmekten bunaldım. Erhan çok mühim bir kişi değil, ama kulüpten bu sosyal medya yavsaklarina ses gelmedikçe böyle devam eder.
Nezaketi severim lakin fazla tevazu arsizi azdırır. Görünüş o ki biz transferi yaptık gerisi zkimizde değil havasında yönetim.

#515 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.851 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Eylül 2019 - 10:28 ÖS

Şenol Güneş de itlik peşinde yönetim hala sessiz , ultrAslan sadece Twitter ile yetiniyor bu şekilde hak aranmaz,
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#516 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.774 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 07 Eylül 2019 - 09:36 ÖÖ

Galatasaray yönetimi, Fatih Terim'in aldığı cezadan ötürü TFF'yi UEFA'ya şikayet etmeye gidecek. (HT Spor)

#517 tilmaz

tilmaz

Senior Member

• Members
  • 1.913 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Eylül 2019 - 10:51 ÖÖ

Bir tane adam akıllı basın sözcüsü bulmak yerine boş işlerle uğraşıyorlar. Uefa şikeye karışmamış, buna mı karılacak allah aşkına
"Some football players pay a billion for a Ferrari or a yacht; with that money I bought myself Livorno’s shirt. That's all." Cristiano Lucarelli

#518 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.851 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Eylül 2019 - 09:08 ÖS

https://twitter.com/...8451824640?s=21

Çok akıllı davranmıyoruz tepkilerimizi gösterme biçimimiz bizim değil düşmanın işine yarıyor, bu adam klüpte anonsçu sanırım.

#519 SERDAR1905

SERDAR1905

Senior Member

• Members
  • 1.078 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Eylül 2019 - 12:47 ÖS

Saçmalamış..

#520 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.851 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Eylül 2019 - 11:50 ÖS

Bu kadar olana yönetimin sessizliği, tepkisizliği çok can sıkıcı ciddi bir operasyon yapılıyor bu konuda söylenecek çok detay var ama yönetimin sessizliği acaba hocaya da bir mesaj mı ? Hoca sana Türkiye standartlarında mümkün olmayan bir kadro kurduk ne yaparlarsa yapsınlar senin bu takımı şampiyon yapman lazım mı demeye getiriyorlar bilemiyorum.

Ceza haksız , biz tahkime gideceğiz örneğin ceza 2 ye düşecek sonra şikeciler başlayacaklar konuşmaya al sana kavga gürültü toplum mühendisliği böyle birşey çok pis koktu bu iş yönetim çıkıp ortaya konuşmalı ne yapıldığını farkındayız demeli taraftarı koordine etmeli.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye