İçeriğe git

Resim
- - - - -

ZTK 4.TUR GALATASARAY-Bucaspor (3-0)

• Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 21.791 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Aralık 2017 - 09:59 ÖÖ

20.30'da maç var. :)

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#2 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 13.459 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Aralık 2017 - 10:18 ÖÖ

Gençleri piste alalım. 

#3 eminucf

eminucf

Senior Member

• SIT
  • 2.094 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Aralık 2017 - 04:29 ÖS

Recep Gül bu maç kendini göstermeli,Sinan'da goller atmalı.

Nerede kalmıştık...@GalatasaraySK

#4 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 21.791 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Aralık 2017 - 06:55 ÖS

Tolga ve Latovlevici 11'de, iyileşmişler demek.

Donk ve Tarık da 11, yani bu adamlardan artık beklenti nedir ki?

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#5 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 22.342 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Aralık 2017 - 07:29 ÖS

Ooo tolga reis dönmüş, nerde oynayacak bakalım.. Sakatliksiz biraz maç pratiği kazansın..

Bekler gerçekten çok iç karartıcı, onlar dışında izleyelim bakalım..

#6 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 9.694 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Aralık 2017 - 07:34 ÖS

Selçuk sen nasıl bir arızasın ya!

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#7 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.638 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Aralık 2017 - 07:47 ÖS

Yasin'den güzel bir asist ve Selçuk'tan güzel bir gol..1-0 ondeyiz.

#8 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.174 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Aralık 2017 - 07:52 ÖS

Eray ve Tarik'i parlatmak icin oynatıyoruz herhalde copcu bir takim ister belki diye 

We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#9 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 21.791 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Aralık 2017 - 07:55 ÖS

4-3-3 ciktik, Carrasso muydu yedek kaleci? Gonderilebilir kontenjan acmak icin, Donk da giderse yeni sol bek ve De Jong yaziir.

#10 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.638 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Aralık 2017 - 08:15 ÖS

Eren'in israri sonrasında Sinan Gümüş'un golü ile 2-0 öne geçtik. Derken....Sinan'in ikinci golü ile 3-0 öne geçtik.

#11 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 6.058 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Aralık 2017 - 08:18 ÖS

Çok zayıf rakip takım. Bu kapasitede takıma karşı Galatasaray yedekleri kat be kat daha iyi oynamalı.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#12 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 13.459 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Aralık 2017 - 09:08 ÖÖ

Dün akşam maçın gerilmesi benim hoşuma gitti. 

Emre eskiden beri zaten çakaldır Tolgaya yaptığı hareket ve Tolganın yaptığı hareket kırmızıydı normalde. Ama hakem mal olunca es geçti.

Bu arada Kajganic in twitterda belirttiği üzre, bu hakem altyapı Gs-Fb maçında uçan tekmeyle faul yapan bebeyi atmayan hakemmiş.

Maça dair ben TArık'ın çabasını beğendim.  Bunun yanında tolga sahanın heryerindeydi. Eren, Gomisden çok şey öğrenmiş gibiydi. Ahmet Çalık hoşuma gitti. Haricen Eray bile güven verdi diyebilirim.

60-70 bandında değişiklik bekledim ama yapmadı hoca. Yasin'in ve mevzudan sonra Tolga'nın dinlenmesi gerekirdi bana göre. Recep'i biraz izlemek isterdik.  DOnk'u da es geçmemek gerek tabi. 

Bu maça dair aklımda kalan en kötü performans Latovlevici idi. Kesinlikle bu takımda olmayı haketmiyor. 

#13 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 13.459 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Ocak 2018 - 03:18 ÖS

Akşam ikinci maç

20:30

Aspor

#14 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 21.624 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Ocak 2018 - 03:33 ÖS

biletler 160 TL ebesini ali samisi.. zaten fırtını vurmuş ulaşım  karmakarışık..

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#15 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 21.791 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Ocak 2018 - 11:39 ÖS

Maçı izleyen yok mu?

#16 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 13.459 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 09:12 ÖÖ

Yorum bile yok abooo :D 

Ben de tamamını izleyemedim malesef. Ama Selçuk'un kendine güveninin geldiğini farketmedim değil.

Bu işi götürürüz inşallah. İki kupayı da alıcağımızı düşünüyorum. 

#17 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 11.720 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 02:22 ÖS

dünkü maça bakıp umarım o eski kasarlarin bi çoğunu sahaya surmez. ornegin donk yasin selçuk eren tolga gibi isimler asla aynı anda sahada olmamalı.. bu hususa dikkat etmek lazım. bunların en fazla ikisi falan aynı anda 11 de olmalı.

Lato dün kötü oynamasada acilen sol bek bekliyoruz.. tahminim secim sonuçları bekleniyor transfer için. yoksa sol bek almamak gibi bir hata yapmayız herhalde.

Dun en cok dikkatimi ceken Mariano.. çok kötü buldum.. ürkek.. rahat oynamıyor.. sakatlığı tam geçmemiş gibi.
What can I do sometimes..

#18 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 109 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 06:27 ÖS

As takimdan sadece Mariano, Maicon, Belhanda, Feghouli, Gomis sahadaydi. Sürekli beraber oynadiklari arkadaşlarının olmaması performanslarını muhakkak etkilemiştir ama ben özellikle Gomis'i çok yorgun gördüm. Belhanda & Fegouli bildiğiniz gibi, rölantide oynadilar. Mariano etkisizdi. Lato özellikle ilk yari çok çabalamasina rağmen verimsizdi, ikinci yari pek ortalikta gözükmedi. Selçuk daha özgüvenli, çok kritik paslar atti ileri ama fizik olarak hala yetersiz. Donk Selçuk'un açıklarını kapatacak kadar ekstra oynamasa da kendi görevlerini eksiksiz yerine getirdi. P.tesi için Ndiaye-Donk en ideal ikili olur bence Tolga ve Selçuk'un dünkü oyunlarina bakinca. Eren ve Sinan pek ışık vermedi. Eray & Koray & Maicon un performansları başarılıydı.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye