İçeriğe git

Resim
* * * * - 1 oy

Teknik Direktörümüz Fatih Terim (IV.Dönem)

• Please log in to reply
1005 replies to this topic

#1001 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.877 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2019 - 10:54 ÖÖ

Ortalık güllük gülistanlık demiyorum. Her şey düzeldi, uçuyoruz kaçıyoruz da demiyorum. Sadece bir değişim var. Zamanla daha iyi olacak diye umuyorum. Rakamlar her şeyi vermez ancak bir şeyler ifade eder.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#1002 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.945 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2019 - 11:14 ÖÖ

Rakamları bilmem sahada izlediğim berbat bir oyun..Adamlar direkleri dövmese bugün bambaşka laflar ediyorduk.Hocanın kafa nerde bilmiyorum ama sahada değil.

En azından kafası sahada olmadığı için böyle olduğumuzu ummak istiyorum.. Tersi fena olurdu.

Şampiyonluk umurumuzda değilse ( sahada o heyecanı göremiyorum ben) jagne yi ne skime aldık ? Bekler yazın adam gibi santrafor alırdık.Çıkıp bu sene  kadro düzenimizi kuracağız acelle yatırım yapmayacağız deselerdi biz anlardı şampiyonluk istemediklerini.Sahada sallanıp seyiricin dürtmesini beklemeye ne gerek var?

• Giga bunu beğendi

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#1003 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.945 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2019 - 02:03 ÖS

siz sahada Terim takımı görebiliyor musunuz?

En mükemmel sezonlarında Terim takımının iki özelliği çok barizdir.

1-Çok yüksek mücadele eder .Rakibe biz bu herifleri yenemeyeceğiz diyene kadar soluğu nefesi hırsıyla rakibi döver.

2-Takım olma bilinci.her adamın eşit seviyede çorbaya tuz atma çabası olur.

Ben bu iki özelliği de bu takımda göremiyorum.Üstelik bireysel olarak mücadeleci kimliği olan isimlere sahip olmamıza rağmen.Nagatomo linnes Ndiaye lyundama Marcao ve hatta belhanda onyekuru bile yukarıdaki iki maddeeye monte edilebilecek isimler..(kim kaldı feghuli sinan selçuk jagne) 

İki eksiğimiz var.

1-Terim takımlarının saha içi patronu olur. (Hagi Şükür Melo Drogba Wes)Bu sene o yok. Fernando bu konuda isteneni veremedi.

2-gelin kabul edelim bu seneki en büyük eksiğimiz bu malzenin aşçısı kendi ismiyle müsemma takımı bir türlü pişiremiyor.en büyük eksiğimiz Terimin bizzat kendisi.Ne o hırs ne o azimi göremiyorum.Yaşlanma ibareleri mi ? doygunluk mu bilmiyorum.

hani diyeceksiniz kardeşim adam her sene mi şampiyon olacak? yoo hiç öyle derdim yok.

Ama seyircisini coşturan takımdan takımı coşturan seyirciye evrildik.Seyirci yoksa kazanmak da yok.Alan Road tan çıkmış takım erzurumdan çıkamıyor .(Çıksak belki fener başak maçı farklı gelişecek şampiyon da olacaksın  ayrıca.)Kazanmak başka mevzu ama ortaya konan heves ve mücadele her sene yüksek olmasını istiyoruz.

Terimin namı da takımın mazisi de bunu hakediyor.

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#1004 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.471 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Mart 2019 - 10:09 ÖS

Fatih Terim'in avukatı, TFF'den alınacak tazminatın faiziyle birlikte Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışlanacağını açıkladı. https://t.co/o04eLu3wg6

siz Türkler nasıl diyor.. ibne basın bunu da yazın!!
What can I do sometimes..

#1005 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.571 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Mart 2019 - 05:26 ÖÖ

sadece basın değil, Türkiye'de Fatih Terim'i paragöz göstermeye çalışan %70'lik bir kesim var. bu haber onlara da girsin.

#1006 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 8.360 mesaj

Yayınlanma tarihi Bugün, 10:04 ÖÖ

FLAŞ HABER | Fatih Terim, ibra krizi sonrası 5 yıllık resmi sözleşmeyi imzalamayacağını bildirdi. Seçime kadar imza atmayacağını daha sonra tekrar görüşüleceğini yönetime iletti. (Takvim - Özel Haber)

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye