İçeriğe git

Resim
* * * * - 1 oy

Teknik Direktörümüz Fatih Terim (IV.Dönem)

• Please log in to reply
1181 replies to this topic

#821 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.129 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Aralık 2018 - 08:39 ÖS

Sempatik ve akıllıca mesaj.topu yönetime atıyor.ama sorry senin az suçun yok hocam.

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#822 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.176 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 23 Aralık 2018 - 08:48 ÖS

Hoca, bu takım bu devre top oynayamadı, mücadele edemedi, ayakta kalamadı, koşamadı, sakatlıktan kurtulamadı, gereksiz kartlardan çok çekti vs vs...

Tüm bunlarda senin payın yoksa zaten orada işin ne? Payın olduğunu sen de biliyorsun biz de. Artık "what can i do sometimes" ları falan zırvalamayı bırak, rol kesme de icraat yap. Hiçbir şey bilmiyorsan kondisyon yükle bu takıma devre arası da, 60'ta diller dışarı çıkmasın.

#823 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.649 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Aralık 2018 - 08:57 ÖS

Hiçbir şey bilmiyorsan kondisyon yükle bu takıma devre arası da, 60'ta diller dışarı çıkmasın.

Onu zaten bildiği söylenemez de ben bir rezerv tutuyorum tedcihen böyle yapmış olması ihtimalini...  Sivas'ın dili bizden önce dışarı çıkmasa bu kadar kolay skora gittiğimiz maçta bile puan verebilirdik... 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#824 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.276 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Aralık 2018 - 08:59 ÖS

2.yarı istediği bir ortam olacak. Yönetim de akıllıysa transferleri halledip topu hocanın kucağına bırakır.

2. Devre daha iyi bir takım göreceğiz.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#825 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 10.742 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 23 Aralık 2018 - 11:03 ÖS

Hocam şu santraforlar da gelirse YAY civarına adam(lar) sok gözünü yiyeyim...

Anlıyorum Belhanda da Feghouli de güven vermeyen tipler o yörede, top kaptirip kontra yemekten korkuyorsun muhtemelen; bu sebepten paso Mariano'yu (ve arada Kuru'yu) kaçırmaca hücumları izliyoruz maçın başından sonuna...

... Ama yetti gari. :)   

Allah'ın sikko TSL takımları bile incik boncuk işler başarabiliyorlar orada...

Bizimki çok yetersiz/az. 

Çok kritik bir yöre orası, rakibin gırtlağına çökebildiğin yer... 

Umarım şu kış kampında kondisyonun dışında şu yay ve berisinde de Phil Jackson üçgen hücum çalışırız. :S  ( :D )

Kanattan adamı yine kanat adamıyla sarkıtmak yerine göbekten sarkıtırsan fiker atarsın işte rakibi.. (Diğeri genelde uzaklardan orta kesmekle sonuçlanıyor.)

#826 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.129 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Aralık 2018 - 10:17 ÖÖ

Onu zaten bildiği söylenemez de ben bir rezerv tutuyorum tedcihen böyle yapmış olması ihtimalini...  Sivas'ın dili bizden önce dışarı çıkmasa bu kadar kolay skora gittiğimiz maçta bile puan verebilirdik... 

görece önceki haftalar göre top çevirmeyi daha iyi becerdiğimiz için  rakibin önde pres tercihi onların da pilini bitirdi.. ilk 45 dakika  öndeki 3 lü tüm maçın enerjisini bitirdi sivasda.

yanisi kondüsyon olarak  sivastan  da iyi değiliz.

tandem konusu büyük problem bu kadar istikrarsızlık olamaz.robinhonun gollerinde tandemi izleyin adamların birbirinden haberi yok..serdar iyi hoş ama bu derece sakatlık istikrarsızlık demek.hoca bu tandemi sabitleyecek bir tarnsfer yapmalı yoksa bu iş çok sakata gider.

#827 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.267 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Aralık 2018 - 03:12 ÖS

Hoca umarım ne yaptığını biliyorsundur. Dönem mali sıkışıklıklarımız nedeniyle duygusal veya ya herro ya merro kararları alınacak bir dönem değil. Hadi Eren Derdiyok konusunda ne istersen yap. Zaten adamın sahada bir etkisi yok da Serdar Aziz iş yapıyordu sahada. Şu kararın alınmasında gerçekten geçerli olan bir sebep varsa ne ala. Bunu açıklaman gerekir. Yok geçerli bir sebebin yoksa ve bu karar nedeniyle tandem yüzünden yiyeceğimiz her golü taraftar sana eksi yazar bundan sonra.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#828 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.501 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2019 - 02:21 ÖS

sene başında gomis’in gidişine izin verdim, çünkü bana 2 santrfor alınacağı sözü verildi dedin. saçma sapan bir mantık ama hadi neyse dedik. biz neyse desek de sezonun ilk yarısı zikildi, gayet kolay bir cl grubundan çıkma şansı tepildi.

aptal insanlar aynı hataları tekrar tekrar yapan kişilerdir. şimdi transfer sezonu bittiğinde elinde adamakıllı bir stoper olmazsa umarım “serdar’ın gönderilmesini istedim çünkü bana cannavaro alınacağı sözü verildi” demezsin. bu kez takım yine sıçarsa herkes haklı olarak hadi canım sen de diyecek çünkü sana. madem bu riske girdin, sonucunu da alacaksın. ona güvendim, buna inandım demeyeceksin. çatır çatır işleyecek takım.
galatasaray ulan..

#829 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.841 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2019 - 02:25 ÖS

Donk-Çalık ile savunma dersi verir Hocam, merak etmeye gerek yok.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#830 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 819 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2019 - 02:33 ÖS

Keşke Hoca'nın bir reset düğmesi olsa ve her saçmalamaya başladığında tekrar ilk göreve başladığı güne dondürebilsek... Maalesef kendisine dur diyebilecek bir yönetime de sahip değiliz. Özellikle Serdar konusunda kendisini haksız buluyorum. Eren'i hiç beğenmezsem de şu an gönderilmesi stratejik olarak büyük hata! Bir de uğrayacağımız maddi kayıplar söz konusu... Allah bize sabır Hoca'ya da akıl fikir versin, ne diyelim!

#831 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.591 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2019 - 03:31 ÖS

Ülkenin kalbürüstü stoperlerinden ve santraforlarından birini bu şekilde değersizleştirmek büyük hata. Hani ciddi şekilde takasta vs işe yarayacak adamlar ama şu an kulüpte atık durumundalar ve çok da kısıtlı bir transfer dönemi var önümüzde. Takımda kalırlarsa hem faydalanmayacağız hem de maaş bütçesinden yiyecekler yani. 

#832 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.403 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2019 - 06:21 ÖS

Fatih Terim: "Aramızdan ayrılacak ve görüşmesi süren oyuncular var. Aramıza katılacak oyuncular da var. Olmazsa olmaz forvet ve stoper mevkileri dışında belki bir kanat bir orta saha oyuncusunu takıma dahil edebiliriz."

şu orta saha oyuncusu çok çok önemli

Fatih Terim: "Falcao, Luiz Felipe, Emre Mor, Miranda, Smolov gibi isimler duyuyorum hatta okuyorum. Özellikle sosyal medya bu konuda sabır sınırlarını zorlamaya başladı. Bu hesaplar sizi aldatıyor, bu hesaplar sizi kandırıyor. Bu ve benzeri insanları hayatınızdan çıkarın."

Şu sözleri yönetim söylemeliydi aslında. Falcao haberini çıkaftanları engellemek lazım sosyal medyadan.

Ormanýn kralý aslan,futbolun kralý Galatasaray.

#833 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.047 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2019 - 07:07 ÖS

Terim kutsayicilarindan yildim. Ozan düne kadar karaktersizdi simdi hocayla fotosu koyulunca karakterli oldu.
Bu yonetimsizlikte başkan Mc değil Ft belli ki..

#834 electrogs34

electrogs34

Senior Member

• Members
  • 4.347 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2019 - 08:23 ÖS

Giden isimlere ve Galatasaray&Fatih terim isimlerine bakınca onore etmiş hocamız . 

İkisine toplam 8,5 milyon euro bonservis verildi. 2,5 +2,5 yıllık paralar ödendi. Cvlerinde bolca bilinmeyen sakatlık var . belli ki devre arası bolca transfer olacak. uefa kadro sınırı yüklü maaşları ve " çalışma kültürü farklılığından dolayı " bye.

Tabi bu söylemin havada kalmaması lazım. Hoca yine risk almaktan korkmuyor. gidenlerin yerine gelenlerin olması ve isabetli olması gerek.

Biz devasa çöp kadroları böyle oluşturuyorduk. yarım adamlardan gelecek kurulmaz . macion da gönderilmek istendi. zoraki kaldı. peki bizi yanılttı mı? hayır yine göndermek istiyoruz.. rodrigues gidiyor. hata mı ? bence mükemmel zamanlama..

Rodri hem yaş hem kafaca düşüşe geçti sözlşemeyi de kaptı ve bize uzun vadede uymayacağı belli. sezon sonunu beklesen bu parayı alamassın büyük ihtimalle. 

Terim zaten videoda son maçlık 1 günlük olaylar sebebiyle alınmış bir karar olmadığını söyledi.

Demek ki bir planlama var ve bunun sinyali 1-1,5 ay önce verildi. basın toplantısında transfer dönemlerine işaret etti. " bu takım 1 tur dönecek" . Bu lafa göre daha çok oyuncu gidecek demektir. gitmesi gerekenler babında bir hta yapıldığını düşünmüyorum . belirleyici olan gelenlerin nasıl olduğu .

Kör ölür badem gözlü olur misali. Taraftar zaten dar olan kadronun iyice azaldığını düşünüyor. ve bu oyuncular gitmesin modunda gibi. Bunları zerre aramayız biz. Buna eminim. 6 ay daha bekleyip tonla maaş ödemek yerine. önden aksiyon alınıyor.

Olanı olmayanıyla tercih edilen oyuncularla bu sezonu bitirip gelecek sezona level atlamak için erken davranıyoruz. 

#835 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.439 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2019 - 07:21 ÖÖ

mevcut durumda en büyük hatası Ozan' ı da şutlamamak bence. Daha öncede belirttiğim gibi daha bu yaşta bu hesaplara giren adam isterse Messi olsun istemezuk. Zaten ikinci yarı yaptığı ilk hatada  yüzde ona inen taraftar desteği hepten gidecek. O yüzden yol yakınken şutlu şu Ozan denen profosyonel ! oyuncuyu da.

"Bu takımın beni en mutlu ettiği dönem Kalli'nin ilk geldiği dönemdir."

#836 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.865 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2019 - 02:46 ÖS

Hoca , Antepten Mehmet Polat'ı kiralamış adam . Ne yapar yapar , defansa iki kişiyi diker :D  

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#837 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.129 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2019 - 03:06 ÖS

mevcut durumda en büyük hatası Ozan' ı da şutlamamak bence. Daha öncede belirttiğim gibi daha bu yaşta bu hesaplara giren adam isterse Messi olsun istemezuk. Zaten ikinci yarı yaptığı ilk hatada  yüzde ona inen taraftar desteği hepten gidecek. O yüzden yol yakınken şutlu şu Ozan denen profosyonel ! oyuncuyu da.

örnek olsun diye alıyorum ki genel ortalama fikir bu . Ozanın taraftar gözündeki durum şu .Peki gerçekten para mevzusu olmuş mu? belli değil. ama herifin keraneye girme yaşı gelmeden  (eskiden doktora yapmak kadar mühim meseleydi bu) paragöz durumuna düştü hocamın mükemmel medya informasyon yönetimi sayesinde.

#838 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.554 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ocak 2019 - 01:21 ÖS

Hoca eğer şu 1 hafta icinde bu takıma forvet/santrafor aldiramiyorsan bi zahmet istifa et artık.. yönetim falan filan geçeceksin o işleri artık kusura bakma.
What can I do sometimes..

#839 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.403 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ocak 2019 - 02:52 ÖS

Yapacağı şey şu olur hocanın. bir tane daha ozan kabak gibi parlatabileceği bir isim çıkarmak zorunda. Bu seneyi kaybettiysek, kafasında da bitirdiyse Galatasaray'a yapılacak en büyük hizmet parlatılabilecek ve satılabilecek bir futbolcu daha çıkarmak olmalıdır. Seneye Ozan birlikte parlatılacak isim şöyle toplamda 15-20 milyona satılırsa kulüpte feraha erer. 

Hocanın şu ortamda istifa etmesi bizi fenerden beter hale getirir. zaten iş bilmez bir yönetim var üstüne ne idüğü belirsiz bir hoca gelirse birkaç sene tam sıra takımı oluruz. 

Ormanýn kralý aslan,futbolun kralý Galatasaray.

#840 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.176 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 14 Ocak 2019 - 06:01 ÖS

Altyapıdan adam parlatmadan önce sözleşmelerini kontrol ettirsin bu sefer bi zahmet.

• duman bunu beğendi

1 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 1 ziyaretçi, 0 gizli üye