İçeriğe git

Resim
* * * * - 1 oy

Teknik Direktörümüz Fatih Terim (IV.Dönem)

• Please log in to reply
1181 replies to this topic

#761 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.506 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Aralık 2018 - 11:48 ÖS

bak elin ermanı bile galatasaraylı değil, dahi değil ama çözmüş olayı.

https://mobile.twitt...511715874070529

bizim vatandaş cezası bittiği ilk gün ya bi atar yapar, ya imalı imalı bir laf sokar, hop 5 maç daha. hayırlı olsun, lig bitti.

30 yıldır şu ülkede yaşıyorsun, bir sessiz ama derinden gideyim de öyle zikeyim şu ibneleri diyecek kapasiteye ulaşamadın. yanına da almışsın, höt desen düşmana saldıracak pitbull zeka seviyesinde yardımcıyı.

strateji yok, taktik yok, üslup yordam yok, yüze gülüp en beklenmedik anda bilezik gibi geçirme yok. ama hayallerin var. bak o da güzel hikaye ha.
galatasaray ulan..

#762 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.879 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Aralık 2018 - 12:09 ÖS

aşağı yukarı 40 senedir futbol izlerim , üzerine yazılanları okurum .. Yahu ben bir hocanın ' formsuz' olduğu ilk kez duyuyorum . Yeni çıktı bu deyim yani hocanın da formsuz olması . Bilmiyorum yani mesela fizyoterapistler  veya masörler de formsuz olabilir mi ? Veya hocalar formda olduğu anlar hangi zamanlardır ? Arkdaşlarım , dün emin olun kulübe de Ömer değil de hasbel kader Tarık olsaydı o da oyuna girecekti . Yeminli gibi genç oyuncu sokmadılar oyuna . Hayret bir şey .. Ulan 3-4 gün önce gençler ile oynadığın Keçiörengücü , şu Rizespor dan daha mı güçsüz bir takım ? Puan durumuna baktım adamlar Rize'den daha fazla gol atmışlar , puan cetvelinde tabelaya girmişler ve sen hala oyuna Ömer sokuyorsun , Maicon'un forvet oynatıyorsun . Ama bekleyelim bakalım hoca ne zaman form kazanacak ?    

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#763 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.557 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Aralık 2018 - 12:38 ÖS

oyuna ısrarla Baryami alması akıl karı iş de değil.. hele hele Marianoyu DMC ye alması Selcuku da.bozdu ki Selçuk dün takımın iyilerinden di.. formsuz mu denir ne denir bilemem de Terimin şaftının kaydığı kesin. bu kadar saçmalama olamaz.. korkum Avrupa ligi de gidecek
What can I do sometimes..

#764 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.285 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Aralık 2018 - 02:19 ÖS

Maç içi değişiklikleri kim yapıyor bilemiyorum. Kurala göre Terim'in etkisi olmaması lazım. Olduğuna da inanmıyorum. Zira bu oyuncu değişiklikleri hiç Terim tarzı değil.

Kenarda genç bile olsa kanat oyuncusu varken Terim gibi genç oyuncudan kahraman çıkartmayı seven bir hoca Ömeri sol öne almaz.

Kenarda genç bile olsa merkez orta saha oyuncusu varken Mariano'yu ortaya çekmez.

2 bekle kanat savunma huyu vardır böyle enteresanlıklar yapar ama bunu 2-0 önde olduğu maçta yapmaz. Hele de Rize gibi berbat bir takıma karşı hic yapmaz.

Elinde santrafora koyacak genç oyuncu varken de Maicon'u ileri koymaz. Daha önce Maicon-Donk ileri ikili denemesi o maça özeldi. Zaten böyle işler arada bir yer. Her zaman tutmaz.

Ancak bu ilk 11 komple Terim'in eseri.

Muğdat-Eren ne ayak?
Formda Linnes neden kesik?
Bok gibi oynayan Onyekuru neden ilk 11?
Bok gibi oynayan Selçuk neden ilk 11?

Hoca maç başlangıcı itibariyle batırıyor. Yardımcı dediğimiz adamlar da sıvamasını yapıyor.

Bundan önceki maçlarda hakem efekti vardı da bu maç için bunu konuşmak abes olur. Linnes'in pozisyon penaltıymış. Eyvallah da maç neden o noktaya geliyor?

Aldığımız maçı ne akla hizmet veriyoruz?

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#765 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.591 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Aralık 2018 - 02:29 ÖS

Yedek kulubesinde cep telefonu yasagi falan mi var ? Yani locadan maci izleyen hoca watsaptan talimayi veriyordur diye dusunuyorum.

#766 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.285 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Aralık 2018 - 03:24 ÖS

Takip ediliyordur diye tahmin ediyorum. Gerçi hocanın boynunda kulaklık asılı oluyor sürekli olarak.

Eğer Terim tribünden hatalı değişiklik talimatı veriyorsa vay halimize. Kenardan oyun okumak koay iş değil. Kim nereye kaçıyor, rakip nasıl hamle yapıyor idrak etmek zor. Ama tribünde açı giriyor işin içine. Tüm sahayı izliyorsun. Oradan okuyamamak tehlike sinyali.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#767 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.086 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Aralık 2018 - 03:57 ÖS

Umit veya Levent veya x kişisinin bu kadar çapsız olması da hocaya yazılır ekip kendisinin sonuçta. Gelince ekiple geliyorlar. Teknelerinden geçip adam gibi bu işi becerebilen kimse yok.
He hocayı günah keçisi ilan etmekte olayı cozmuyor. Bu şartlarda çok daha kötü olma ihtimalimiz de vardı.
Bu değişiklik ve tercih noktasinda biraz protest davranmaya baslarsa seviniriz.
Her mac oyuna iki bek girmesi alışkın olduğumuz bir durum değil.

#768 daVinci

daVinci

Senior Member

• Members
  • 398 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Aralık 2018 - 06:21 ÖS

Haftalardir devre arasi tüm takim degisecek, Galatasaray´a layik olmayan oyunculari gönderecegiz deyip, herkesin bildigi o isimleri her hafta israrla sahaya sürmek, onlardan bu aciklamalar sonrasi performans beklemek hangi mantiga uyuyor?

Sezon basindan beri Terim agir sacmalama dönemine girdi, hem takimin bu kadar eksik olmasindan hem de bu kadar kötü durumda olmasindan tek sorumlusu kendisidir!

Transferlerden önce kendisini degistirmesi gerekiyor...

Destiny is all !

#769 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.133 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Aralık 2018 - 12:01 ÖS

bu değişiklikleri bu maç hazırlığını Terim yapıyorsa vay halimize yok Terim değil davala yapıyorsa terim işi ona bırakmışsa eyvah halimize. Hiç biri kabul edilemez.Yıllardır aynı seneryo ilk geldiğine konsantre pastorize rafine bir terim ikinci senesinde bıktığımız usandığımız kavga dövüş itiş kakış kart sakatlık icad mucit Terim.12-13 sezonundada böyle berbat oynaya oynaya şampiyon olduk ama kimsenin sahadan yana menuniyeti yoktu bu sene o da yok.

2018 yılında şu plansız kadroyu şu plansız oyunu şu taklım olamama durumunu hiçbirini oyuncuya ihale etmem.Kardeşim biz neden terimi istiyoruz beceriksiz yönetime iş kalmasın anahtarı alsın diye. Orada terim varsa ilk hesabı terime sorarız. Ben ilk gününden beri m. cengize hiç sıcak bakmadım..Hatta OK ekibinin gelecek vaad eden bir ekip olabileceğini de yazdım . Ama abuk subuk ithamlar yapıldı..Bu ekip  Terimin ihtiyaç duyacağı ortamı kuracak çapta  ve basirette değil.

Şifolu Erzurmspor ,malatya  , korkmaz lı antalya bizden daha takım.. haftalardır sürünen mariano ya ısrarla top oynatıyorsun..adamı 40ından sonra 352 kanadı yaptın

feghuli ne oynadığını şaşırdı bir 8 bir 10 bir sağ açık..

tandem bir 3 lü bir 4 lü..

ömer bayram tosununun kaçıncı defans sıçması. İkinci golde yaptığı savunmaya bakın..Adam sol bek sol açık imkan olsa santrafora bile verilecek neyse ki oranın kombinesi maicon da..

mahrez ,sane  hazard takımına defansda yardım ediyor ama paşa rodrigez etmiyor. disipline bak amk..meşhur terimin disiplini..yersen.yetenek filan bir yere kadar kurgusu olmayan planı olmayan takım hiç bir bok yiyemez.akhisar fener maçının yıldızı josue.. remember ?

• Onur1905 bunu beğendi

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#770 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.557 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Aralık 2018 - 02:01 ÖS

hoca ağır saçmaliyor uzun zamandır.. ne takıma inanıyor ne yönetime.. saha içini de boşvermiş durumda.. Allah sonumuzu hayretsin.. buradan çıkaracak yine en uygun ismin yine Terim olduğunu düşünüyorum ama kendini artık sahaya vermeli.. bi toparlamalı.. yeter artik

#771 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.557 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Aralık 2018 - 02:53 ÖS

transfer/forvet konusunda yönetime sokup çıkardı.. feci

#772 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.506 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Aralık 2018 - 03:10 ÖS

feci olan ne abi? abdurrahim senin ta aq demesi lazım normalde, hala nazik nazik takılıyor. birileri camiaya ve hoca olarak sana ihanet ediyorsa bunun anında dile getirilmesi lazım. yoksa iş işten geçiyor, oklar yanlış kişiye dönüyor vs. yıllarca yaşadık aynılarını, hala da değişmiyor.
galatasaray ulan..

#773 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.557 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Aralık 2018 - 03:38 ÖS

daha nasıl desin ki.. bunu anlamayan angut olması lazım.. valla benim içinden geçen Terim ocak ayında istifasini sunacak gibi.. iş o yöne doğru gidiyor.. şahsen öyle hissediyorum.

#774 electrogs34

electrogs34

Senior Member

• Members
  • 4.348 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Aralık 2018 - 04:23 ÖS

daha nasıl desin ki.. bunu anlamayan angut olması lazım.. valla benim içinden geçen Terim ocak ayında istifasini sunacak gibi.. iş o yöne doğru gidiyor.. şahsen öyle hissediyorum.

Kesinlikle istifa etmeyecektir. Yaşı gereği son çalışması olacak bu bence. Ha yönetim sapıtıp açıktan hocayı göndermeye oynarsa orasını bilemem. Onlarda (geçmişinden ve efsane oluşundan bağımsız) 1905 tl ye atılan imza olsun tüm yükü üstlenme kapasitesi olsun kendi becerilerinin yetersizliğini ( sportif direktör -teknik direktör -kadro mühendisliği yapacak beceri yok ) biliyorlardır. 

Bunların dışında ocak ve hazirana kadar sabredin mesajları kaç defa söylendi hoca tarafından.  Bu yönetimin görev süresinin sonuna kadar kesin kalacaktır bence. tabi futbol bu fenerin yaşadığı gibi dramatik başarısızlıklar ve taraftarın desteği sonlanırsa o zaman kendisi bırakır. 

#775 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.506 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Aralık 2018 - 04:37 ÖS

https://m.youtube.co...9&v=Gj9gft6IYoI

bu senenin fecaat olmasının en büyük sorumlularından biri olan kondisyoneri aslanlar gibi savunmuş sevgili hocamız. aferin hoca, bu kafayla devam. ondan sonra ağlamayacaksın ama. tff’den, hakemlerden ne farkı var içimizdeki beceriksizin, hatta belki de hainin.

boşuna heveslenmesin kimse 2. yarı bişeyler değişir diye, hoca takımın fizik durumunun gayet iyi olduğundan çok emin. zaten selçuk, eren, maicon filan da büyük topçular. biz hüsnü kuruntu ediyoruz.
galatasaray ulan..

#776 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.133 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Aralık 2018 - 06:39 ÖS

Hoca nin su an söylediklerinin önemi yok.yaptiklarinin var.oyuncu yada yöneticiye sallamak su an dert çözmez.

#777 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.506 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Aralık 2018 - 07:00 ÖS

süper lig ve şampiyonlar liginin en az koşan(kötü durumdaki en önemli etken bence) takımıyla ilgili sorulan kondisyon sorusuna “yoo bizim takımın öyle bir sorunu yok, bakın şu maçta 114 km koşmuşuz, alanının en iyileri bizde” diye sorunun varlığından bile haberi olmayan şekilde bir yanıt geliyorsa bence çanlar ciddi biçimde çalıyor demektir. teşhisi yapamamış ki tedavi edebilsin. sorunların farkında olan bir terim olsa, elbette isim vererek kötülemez ama evet arkadaşlar bizim de gördüğümüz eksiklikler var, tüm mesaimizi sorunları çözmek için harcıyoruz der ve zaten bunu da yakın zaman içinde çözecek hamleler yapar. sıkıntı büyük bence.

kendisine iletilen oyuncu ve saha içiyle ilgili dataların doğruluğundan dahi emin olamıyorum ben. kasıtlı ya da kasıtsız yanlış bilgilendirme yapılmadığından emin miyiz sizce? yöneticilerde insanların yavaş yavaş sezmeye başladığı ihanetvari yaklaşımların daha aşağıda da olmadığının bir garantisi yok bana kalırsa.
galatasaray ulan..

#778 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.918 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Aralık 2018 - 10:11 ÖS

istisnasız hangi yönetim olursa olsun, bir süre sonra kavga etmeye başlıyor. faruk süren, fiorentina, milan, ünal aysal.. şimdide mustafa cengiz yönetimiyle sorunlar yaşamaya başlamış..
Terim'in devre arası istifa etmesi bizim için felaket olur. çünkü yerine kim gelirse gelsin 2-3 kötü sonucun ardından tüm tribünler imparator diye bağıracak ve medyada fatih terim manşetleri atılacaktır. yani f.terim boştayken hiçbir teknik direktörün rahat çalışma imkanı olmayacaktır gs başında. o yüzden ligi 10. da bitirecek olsak fatih terim'le devam etmemiz şart..

---------------------------
Galatasaray'daki yaşanan çöküş önlenemez noktaya gelirken, yönetimle teknik direktör Fatih Terim arasında da soğuk rüzgarlar estiği ortaya çıktı.
Sarı-kırmızılıların önceki gün 2-0 öne geçip galibiyeti koruyamadığı Çaykur Rize karşılaşmasını cezası nedeniyle locadan izleyen teknik direktör Fatih Terim'in, karşılaşma sonrasında yönetimi hedef alan sözler söylemesi dikkat çekti. Mücadeleyi eski yöneticilerden Ergun Gürsoy'a ait 3002 numaralı locadan izleyen Terim, 90 dakika bitiminde başkan Mustafa Cengiz ve yönetimine eleştiriler yöneltti.
Galatasaray'daki yaşanan çöküş önlenemez noktaya gelirken, yönetimle teknik direktör Fatih Terim arasında da soğuk rüzgarlar estiği ortaya çıktı.
Sarı-kırmızılıların önceki gün 2-0 öne geçip galibiyeti koruyamadığı Çaykur Rize karşılaşmasını cezası nedeniyle locadan izleyen teknik direktör Fatih Terim'in, karşılaşma sonrasında yönetimi hedef alan sözler söylemesi dikkat çekti. Mücadeleyi eski yöneticilerden Ergun Gürsoy'a ait 3002 numaralı locadan izleyen Terim, 90 dakika bitiminde başkan Mustafa Cengiz ve yönetimine eleştiriler yöneltti.

https://www.haberler...1521609-haberi/

#779 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.133 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Aralık 2018 - 05:40 ÖS

eli yüzü düzgün bir yönetim ve eli yüzü düzgün oyuncularla terim ciddi başarı kazanabilecek liderliğe ve karizmaya sahip bir adam.Çok kötü hocalık tercihlerine rağmen..Sadece yerli değil yabancı oyuncular üzerinde de bu etkisi var. Fakat malzeme biraz ekşimeye başladı mı işi kurtarmak yerine daha da batıran da bir adam.Terimin çok hatası vardır lakin bu yönetime ben hiç ama hiç güvenmiyorum.M cengiz e asla güvenmiyorum.Göreceksiniz bu devre işi kurtaramazsa seneye daha da beter olup  Dursun dan beter gönderilecek..

#780 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.284 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Aralık 2018 - 10:02 ÖS

Hoca ne yapsın bu oyuncu topluluğuyla. Maçtan çıkan sonuç bu.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye