İçeriğe git

Resim
* * * * - 1 oy

Teknik Direktörümüz Fatih Terim (IV.Dönem)

• Please log in to reply
1366 replies to this topic

#701 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.757 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Kasım 2018 - 10:56 ÖÖ

Kimin yanında yardımcı olacak asıl mevzu o?

#702 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.635 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Kasım 2018 - 12:34 ÖS

yanlız hoca zaten ortaya ayırmaya gitti. maiconu tutan kendisidir. ortaya yönelirken soldadoya da uyarı yapan yine kendisidir. aykut,şenol hakemlere neler neler söyledi bu ülkede 1 maç ceza almadı. söz konusu terim olunca çarklar farklı işliyor. ha bu minvalde biraz daha dikkatli olması gerekir orası ayrı ama o psikolojide bir adam değil.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#703 daVinci

daVinci

Senior Member

• Members
  • 398 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Kasım 2018 - 04:03 ÖS

Hatali, hem de cok hatali.

Macin gidisati ve skorundan etkilenip mac sonu sinirlerine hakim olamayip bu derece zivanadan cikmasi, hem kendisine hem de kulübe cok cok pahaliya mal oldu ve onun tecrübesinde bir teknik direktöre hic yakismadi.

Daha da vahim olani, söylenene göre Hasan Sas bile yaptigi hatalari kabullenip sorumlulugu üzerine alirken, Terim´in hala baska yerlerde suclu aramasi.

Bu durusu gelecek icin cok kötü sinyaller verirken, kendisini toparlayip tekrar isine verebilmesi adina da olumsuz bir görüse yönlendiriyor beni.

Destiny is all !

#704 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.840 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Kasım 2018 - 11:24 ÖÖ

Aylardır yönetimin konuşması gerekiyordu. Bu hakem tantanası taa geçen sezon başladı. Bu sezonun ürünü değil bu yaşananlar. Yönetim sus pus olunca en sonunda Terim açtı ağzını yumdu gözünü. 

Bu olayların bu noktaya gelmesinin asıl müsebbibi Galatasaray yönetimidir. Zamanı geldiğince konuşacaksın, yastık görevi göreceksin, pisliği, zorluğu üstleneceksin ki Florya rahat etsin. Sen hiç konuşma, her şeye dostluk, fairplay olarak yaklaş sonra hocan konuşsun ve ceza alsın. Suçlusu da o olsun.

• HHMüdüroglu bunu beğendi

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#705 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.757 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Kasım 2018 - 07:54 ÖS

4231 çıkmadın ya hoca eyvallah var ol. Bu kadroyu böyle sabitle, enerjiyi 90 dakikaya yay anasını ağlatırız ligin. 

#706 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.757 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2018 - 04:12 ÖS

+3 maç daha. Ohhh maşallah. Edit.
Oldu 10 maç biri gitti kaldı 9

#707 heroesoflife

heroesoflife

Senior Member

• SIT
  • 2.651 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2018 - 04:32 ÖS

Bu savas ilanidir...ananizin amina kadar yolunuz var.

#708 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.635 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2018 - 06:40 ÖS

10 maçı haketmek için ölüm tehdidi filan yapmış olması lazım. Tam bir Komedi filmi....

Bu arada,
Kewell ın görevine son verilmiş. Hemen kapar getirirdim yedek kulübesine.

#709 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.752 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2018 - 08:01 ÖS

Bu iş Mustafa Cengiz’in kifayetsizliği yüzünden buraya geldi. Hoca’yı tazminat olayından beri geçen sene tahrik etmeye çalıştılar hoca en son Malatya maçı sonrası çok yönetimin artık konuşması gerektiğini ima etti yönetim orda ipleri eline almayı, hocayı korumayı düşünecek zekaya sahip insanlardan oluşsaydı iş bu noktaya gelmezdi .

Şu an ortada Hoca’yı sattıkları gibi bir görüntü mevcut
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#710 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.757 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2018 - 08:30 ÖS

Hoca TFF ile birlikte artık yönetime de çakabilir hiç yadırgamayız. Seçim yapıldı ortaya çıkan kadroya bak inanılmaz beceriksizlik..

#711 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.787 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2018 - 08:48 ÖS

tazminat olayının intikamını alıyorlar. site site şampiyon olmak farz oldu.

#712 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.757 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2018 - 10:30 ÖS

10 maçlığına sportif direktör gibi davranacak diyelim. Lakin bir sezonluk maçlarını yaklaşık 1/4 kadarını cezayla geçirmek nedir?
Hakeme fiili saldırı ve tehdit 16 maç verildi, bu adam ne yaptı bu şerefsizlere?
İstifa edince olmaz deyip kovdular, tazminatı da zke zke ceplerinden verecekler. Burada suç otostop çocuklarının, hocaya ne. Ama işte millet niye gönül koydu hoca da anlasın zamanında. Milli forma falan hikaye, ayak oyunlarına figüran olmayacaktı şimdi uğraşıp dururlar.
Öyle veya böyle Feneri yenemediğimizde anladım ben, şampiyonluk bizim olacak "kanırta kanırta"

#713 electrogs34

electrogs34

Senior Member

• Members
  • 4.514 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Kasım 2018 - 07:15 ÖÖ

Terimin yerinde olsam eğer olur da devre arasına kadar bam bam bam tüm maçları kazanırsam .  Bu federasyona baştan aşağı bir daha giydiririm. Böylece Terim ve altında çalışacak hoca konsepti de denenmiş olur. Allah gecinden versin de hoca vefat ettiğinde bu takımı gel kurtar diyeceğimiz birileri olmayacak.  Bu seneyi şampiyon atlatırsak "türkiyenin yapısal sorunları" gibi bizim de "klüp sistemi" sorunumuzun planı projesi başlamalı. 

Fenerbahçe şu anda Pereira -aykut -cocu ve koeman (yada yeni hoca) . 4 hocaya para veriyor. Bunların tazminatları yardımcıları falan filan derken. ligdeki en düşük bütçeli takımın bütçesinde denk para harcıyor. 

#714 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.126 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Kasım 2018 - 08:40 ÖÖ

İlk fırsatta sahayı da kapatacaklardır . dikkatli olmak gerekiyor . 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#715 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.635 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Kasım 2018 - 04:50 ÖS

9 maçı kaldı. 3 ü türkiye kupası. kaldı 6. 4 evde 2 dışarıda maçlar sanırım. bjk ve ibb maçlarını berabere geçerbilirsek alır yürürüz. hatta 4 puan şahane olur.

#716 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.764 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Kasım 2018 - 06:21 ÖS

ben 4 maç türkiye kupası diye biliyorum, yani twitter’da gördüm. ve ilk yarının kalan 5 maçı. ekstra verdikleri 3 maç pratikte bir zarar vermedi gibi görünüyor.
galatasaray ulan..

#717 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.840 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Kasım 2018 - 07:18 ÖÖ

Şu +3 maçlık cezayı iyi kullanabilirsek buradan büyük bir kenetlenme çıkarabiliriz. Takımın motive edilmesi, tribünün motive edilmesi gibi önemli işler var. Bunları yaparsak bu sezonu kaldırır götürürüz. Devre arasında da mutlaka santrafor konusunun çözümlenmesi gerekiyor.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#718 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.783 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Kasım 2018 - 02:49 ÖS

ZTK 5. tur maçlarının ikisini muhakkak oynayacağız; son 16 maçlarını da 5.turu geçersek oynayacağız. Böyle olursa FT sadece 5 lig maçı kaçıracak (tahkimin cezaları onayladığını varsayıyorum)..

Benim tahminim bu ibne federasyon şirinlik yapıyor gibi gözükmek için son verilen 3'ü komple iptal edecek veya toplamda 3'e denk gelecek şekilde indirim yapacak... Hedefleri FT sivas maçına çıksın ama o saate kadar ibefeka alsın yürüsün tabi.. 

Hocaya yükleniyorum ve haklıyım; böyle "sik analarını hocam.. hocam yargı dağıtıyor" gazları ile kitleler memnun olur ama lig nisanda bitince de dönüp sallamaya başlarlar... Ama asıl merak ettiğim Fırat'ın raporunda ne yazıyormuş? Ne demiş yani hoca 7 maç ceza alacak??

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#719 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.388 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Kasım 2018 - 09:47 ÖÖ

Bu kadar darbesiz sakatlık hazırlık kampının iyi geçirilmediğinin işareti...Hoca inadından vazgeçip kondisyoner sağlık ekibi hatta kendı teknık ekibi dahıl temizlik yapmalı...

Dean...

#720 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.390 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Kasım 2018 - 09:54 ÖÖ

Terimin bize yaptığı en büyük kötülük halefini hazırlamıyor olması. Ne hasan ne ümit onun sonrasında bu işi alabilcek adamlar değil.

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

1 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 1 ziyaretçi, 0 gizli üye