İçeriğe git

Resim
* * * * - 1 oy

Teknik Direktörümüz Fatih Terim (IV.Dönem)

• Please log in to reply
767 replies to this topic

#41 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.014 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2017 - 07:06 ÖÖ

Bence Dursun'un koltugunu kurtarmak icin degil, yeni secilecek yonetime inandigi ve kim oldugunu bildigi icin geldi .

gerçekten bir umut var mı abi, galatasaray kongre üyeleri dursun'u seçmeyecek kadar aklı başında ve sağ duyulu insanlar mı? keşke inanabilsem. ama orda 3 dönem üst üste seçilen bir canaydın gerçeği duruyor.
galatasaray ulan..

#42 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 4.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2017 - 07:25 ÖÖ

sabah gördüm atılan mesajları ortalık yıkılmış. Hayırlı olsun.  Terim de bu karışık ortamda gelip bir iki puan hanesine yazdırdı. (20 günlük sözleşme, 5 aylık sözleşme vb)

Ha şimdi bir de dursun gitmez mi ters köşe olup ? aman allahım :)

Yanlız teee japonyadan,brezilyadan,almanyadan atılan twittler gösteriyor ki, rakipler baya korkacak, hiçbir teknik adamın yaşatamayacağı bir sinerjiyle 2. yarıya başlayacağız. Bu psikolojik olarak çok büyük birr + puan bizim için.

Yarımdımcılarından elmander olması bomba olmuş, yanın da şöyle bir de riera veya kewell da olur mu?

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#43 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 11.040 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2017 - 07:40 ÖÖ

basarili olur mi olmaz mi bilemiyorum, eski havasini yakalar mi onuda bilemiyorum, ama adamin sirf geri dönüsü bile bjkli ve fblileri korkutmus. Sacma sapan yorumlardan ve tepkilerden belli.

GALATASARAY 1905

th_060833254_asy_122_363lo.png

#44 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 4.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2017 - 07:46 ÖÖ

bir + daha var. takımın yabancı transferi %90 yapılmış durumda. Terim sadece 1-2 takviye yapacak.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#45 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.845 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2017 - 07:52 ÖÖ

Mevcut kadro Terim'in hücum ağırlıklı futbol felsefesine çok uygun. Yani sezon başında takımı kendisi kursa bu tarz bir kadro kurmaya çalışırdı zaten.Terim, sol bek,sol açık ve yedek bir forvet transfer edilmesi halinde önemli işler başarabilir bu kadro ile. 

#46 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.349 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2017 - 08:11 ÖÖ

Lig dinamikleri değişecek bundan sonra. 

Arda transferi ya bjk ya da fb tarafından bekliyorum. Çünkü Arda ile Terim'i kapıştırmak isteyeceklerdir. Özellijkle varolan sistem bunu çok ister. Umarım Arda bu tuzağa tekrardan düşmez. Hatta gelip Fatih hocadan özür dilesin. Herkesin gönlünü alsın. 

Fatih hoca bu defa kendini aslan arenasına attı. bjk'nin en güçlü zamanında geldi. fb'de aykut lobisi çok güçlü. tersine Galatasaray dinamikleri de olabildiğince zayıf. Yani tüm düşmanlarımız Fatih Terim'i başarısız kılmak için seferber olacaktır. 

Şu noktadan başarılı olmak demek rakiplerin tüm direnç hatlarının çökmesi demektir. 

kaybedilmiş hiçbir şey yok. İyi bir takviye ile , iyi bir galibiyet serisi ile tekrardan şampiyonluk gelebilir.

Abdullah Avcı'da bilenecektir. Aykut, Şenol, Aziz, Demirören hepsi bilenecektir. Hepsini üst üste koyup zaferimizi ilan etmeliyiz. 

Allah yolumuzu açık etsin. Hocamıza ve futbolcularımıza güç versin. 

Ormanýn kralý aslan,futbolun kralý Galatasaray.

#47 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.692 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2017 - 08:12 ÖÖ

Bildiğim Terim İLE N'diaye ve Fernandol coşar. Latovlevici adam olur, Linnes gider.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#48 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.855 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2017 - 08:20 ÖÖ

Fatih Terim'in teknik ekibi belli oldu. (Gama Spor)

◾️Yardımcı Antrenör: Levent Şahin
◾️Yardımcı Antrenör: Johan Elmander
◾️Kaleci Antrenörü: Claudio Taffarel

#49 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2017 - 08:26 ÖÖ

Dünyada var midir acaba bu kadar cok kovulup ayni takima geri dönen td?

Her zorda kaldigimizda Terim´e sariliyoruz ama bir süre sonra camianin bir kisminin alerjik reaksiyonu basliyor Terim´e karsi. Aysal döneminde gönderilis sebebini halen anlayamadik. Sportif bir basarisizlik yoktu o dönem. Sportif basarisizliklar ondan sonra gelen Mancini ve Prandelli´yle olusmustu.

Td konusunda istikrarsizligimiz ciddi sekilde bir sorun haline geldi. 3-4 senelik bir istikrar yakalayamiyoruz bir türlü. Camiada cok fazla gereksiz dedikodu, cok fazla kafadan cok cesitli catlak sesler cikiyor. Medya da bu egilime girdiginde, GS´de td yerinde duramiyor.

Terim´in bu kadroyla basarisiz olma ihtimali yok. Bence kesinlikle sampiyon yapacak takimi. Özellikle derbi performansimiz üst düzeye cikacak tekrar. Yine de ben Terim´e karsi ciddi bir muhalefet ve yipratma kampanyasi bekliyorum.

Bu arada Elmander ve Taffarel tercihleri de isabet olmus. Takima pozitif bir hava katacaklardir. Özellikle Taffarel´den Muslera´yi eski düzeyine getirmesini bekliyorum.

# 10 - Felipe Melo

#50 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.349 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2017 - 08:28 ÖÖ

Birde şu da var. Benim için başkanlık seçimi olayı önemini yitirdi hocanın gelişinden sonra. Kim olursa olsun artık. fakat muhakkak Ali Dürüst'ten veya Abdürrahim Albayrak'tan birisini de veya ikisini de içerecek bir yönetim grubuna ihtiyaç var. Yönetim listesi önemli benim gözümde. 

Büyük bir savaşa gireceğiz belli oluyor. Bu savaşta en güçlü silahlarımız yanımızda olmalı. 

Zayıf bir yönetimle Terim'de zor durumla düşer. Ali Dürüst federasyonda kalacaksa Abdürrahim Albayrak'ı geri getirsinler. 

#51 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.081 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2017 - 08:35 ÖÖ

Hani o aşkların, tutkuların en yoğun yaşandığı lise yılları vardır ya; acıyı da mutluluğu da dibine kadar sömürürsünüz. Fatih terim, birçok Galatasaraylı için tam anlamıyla lise aşkıdır, eski sevgilidir, ne kadar sayılıp sövülse de tattırdıkları unutulmayandır...Benimde lise aşkımdır yalan yok...

Sevenıde sevmeyenıde çok , hatta hataları belkı de doğrularından da çok...Ama kolay vazgeçilmiyor yahu bu adamdan...

En azılı terim düşmanı dahi attığı tweeti gorunce duygulanmaması ımkansız...Butun guzel anılarımız kendısıyle...  

Ne kadar uzağa gidersen git
başladiğin yere dönersin sonunda
ne kadar değişirsen değiş
nerede mutlu olduysan
hep oraya çevirirsin kafanı....

Hoşgeldin Hoca...

• Simao ve yakup bayrak bunu beğendi
Dean...

#52 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.465 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2017 - 08:45 ÖÖ

Bugün basın toplantısı düzenlenecek. Fatih Terim'in kırgınlıkları kaldırması için söylemesi gerekenler var. Ben kendisini seven bir insan olarak bile içimde bir burukluk hissediyorum. Geldiğine çok sevindim. İhtiyacımız vardı. Doğru tercih yapıldı. Ancak son gidişinden sonra TFF ile kontrat imzalama süreci, imzaladıktan sonra basın toplantısında söyledikleri çok kalp kırdı. Bugün tamir etmesi lazım bu ilişkileri. Beyaz sayfa açılmasını sağlaması lazım.

Öte yandan ben çok karışıklık yaşanacağını düşünüyordum. Özellikle tribünlerde. Ancak görüyorum ki bizim forumda Terim hakkında çok olumsuz düşünenler bile o kadar da negatif yaklaşmıyorlar duruma. Bu iyiye işarettir. Şu an zaten kaos yaşıyoruz. Bir de üzerine tribün karmaşası hiç hoş olmayacaktı.

Hayırlısı olsun. Umarım eski hataların tekrarlanmadığı, sonu kupa ile bitecek ve kupalarla devam edecek bir sürecin başlangıcı olur. 

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#53 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2017 - 08:46 ÖÖ

Hani o aşkların, tutkuların en yoğun yaşandığı lise yılları vardır ya; acıyı da mutluluğu da dibine kadar sömürürsünüz. Fatih terim, birçok galatasaraylı için tam anlamıyla lise aşkıdır, eski sevgilidir, ne kadar sayılıp sövülse de tattırdıkları unutulmayandır...Benimde lise aşkımdır yalan yok...

Sevenıde sevmeyenıde çok , hatta hataları belkı de doğrularından da çok...Ama kolay vazgeçilmiyor yahu bu adamdan...

En azılı terim düşmanı dahi attığı tweeti gorunce duygulanmaması ımkansız...Butun guzel anılarımız kendısıyle...  

Ne kadar uzağa gidersen git
başladiğin yere dönersin sonunda
ne kadar değişirsen değiş
nerede mutlu olduysan
hep oraya çevirirsin kafanı....

Hoşgeldin Hoca...

Aynen..

Ve rakiplerin üzerindeki etkiyi de düsünüyorum. Terim akla gelince, saniyenin binde biri icin olsa bile "zictik" diye düsünmüyorlarsa ne diyeyim..

# 10 - Felipe Melo

#54 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.349 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2017 - 08:50 ÖÖ

Dünyada var midir acaba bu kadar cok kovulup ayni takima geri dönen td?

Her zorda kaldigimizda Terim´e sariliyoruz ama bir süre sonra camianin bir kisminin alerjik reaksiyonu basliyor Terim´e karsi. Aysal döneminde gönderilis sebebini halen anlayamadik. Sportif bir basarisizlik yoktu o dönem. Sportif basarisizliklar ondan sonra gelen Mancini ve Prandelli´yle olusmustu.

Td konusunda istikrarsizligimiz ciddi sekilde bir sorun haline geldi. 3-4 senelik bir istikrar yakalayamiyoruz bir türlü. Camiada cok fazla gereksiz dedikodu, cok fazla kafadan cok cesitli catlak sesler cikiyor. Medya da bu egilime girdiginde, GS´de td yerinde duramiyor.

Terim´in bu kadroyla basarisiz olma ihtimali yok. Bence kesinlikle sampiyon yapacak takimi. Özellikle derbi performansimiz üst düzeye cikacak tekrar. Yine de ben Terim´e karsi ciddi bir muhalefet ve yipratma kampanyasi bekliyorum.

Bu arada Elmander ve Taffarel tercihleri de isabet olmus. Takima pozitif bir hava katacaklardir. Özellikle Taffarel´den Muslera´yi eski düzeyine getirmesini bekliyorum.

Doğru. Fatih hoca bu sene şampiyon yapsa dahi camiada bazı sesler çıkacak. Sezon çok yıpratıcı geçeceği için sayısız saldırı alacak hoca. Camia içerisindeki karşıt görüşler en azından bu seneyi kazanmamıza izin vermeliler. İzin verme derken destek çıkma manasında söylüyorum. Her Galatasaraylıya ihtiyacımız olacak sosyal medyadan federasyona kadar sürecek mücadelede.

Fatih hoca bilemiyorum belki 1-2 sene kalır takımın başında. Rakipler Mustafa denizli konumuna düşürmek isteyecektir. Yani başarısız olsun da ismi daha anılmasın isteyecektir. İşte burada güçlü yönetici desteği gerekecek. Hocanın bile moralini yukarıda tutmasına yardımcı olacak yönetici profiline. Seçiminde önemi bu bana göre.

Gönlüm; emekli olana kadar kalsın istiyor hocanın. Ama reelde Türkiye'de sadece şampiyonluk konuşur. şampiyon olamazsan vur abalıya gitsin. Hoca bunun bilincinde zaten. Şöyle 1-2 sene şampiyon kazanabilirsek hocanın da görev süresinin 3-4 seneye çıkma ihtimali oluşabilir. Şöyle bir 3-4 sene hoca meselesini tartışmayacağımız bir döneme girebilirsek hepimiz açısından daha hayırlı olur. Başkanlar gidip değişsin, umrumda değil yeter ki futbol ve basketbol şubelerimiz istikrara kavuşsun işin başında başkan değişse dahi sağlam antrenörler ve yöneticiler bulunsun yeter bana. 

#55 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 11.040 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2017 - 09:06 ÖÖ

Keske Hasan Sas da ekibe girse.

GALATASARAY 1905

th_060833254_asy_122_363lo.png

#56 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2017 - 09:32 ÖÖ

gerçekten bir umut var mı abi, galatasaray kongre üyeleri dursun'u seçmeyecek kadar aklı başında ve sağ duyulu insanlar mı? keşke inanabilsem. ama orda 3 dönem üst üste seçilen bir canaydın gerçeği duruyor.

Dursuna karsi heryerden bir tepki var. Bence Terim birilierinden olur almasa idi bu is olmazdi. Dursun’un Terim ile calisabilecek bir karizmasi yok bence. Ama Terim gitti tupcu ile calisti dersen birsey diyemem:)

#57 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.454 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2017 - 09:35 ÖÖ

Hayirli olsun. Gelisine cok heyecanlanan gruptan degilim ama neticede kulup tarihinin belki de yasayan en buyuk efsanesin gelisi uzerinde olu topragi bulunan camiaya pozitif yansiyacaktir.

Mevcut durumda yabanci antrenor secenegibos bir maceradan oteye gecmeyecekken, bu yukin altina girecek baska bir yerli algernatif yokken en dogru hamle yapildi. Hoca da bu kadar zorlu bir sezonda tekrar kendini kanitlamak isteyecektir. Goztepe maciyla guzel bir baslangic olsur umsrim.

#58 tilmaz

tilmaz

Senior Member

• Members
  • 1.865 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2017 - 09:41 ÖÖ

bu kadar zor zamanda gelerek beni çok şaşırttı. 

sadece bir tweeti bile ölmüş camiayı harekete geçirebildi, şampiyonluk için tekrardan favoriyiz bence

"Some football players pay a billion for a Ferrari or a yacht; with that money I bought myself Livorno’s shirt. That's all." Cristiano Lucarelli

#59 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.500 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2017 - 09:43 ÖÖ

Cümleten hayırlı olsun .. 

Fakat şöyle bir bakıyorum da , Terim vücuda gelince o sayıp dökenler önünü ilikler olmuş . Galatasaray taraftarı olarak bu kadar yüce gönüllü olduğumuzu bilmiyordum ! 

Canımız her sıkıldığında açıp izlediğimiz Münir Özkullu Neşeli Aile filimine benzedi Terim'li Galatasaray veya Hababam sınıfı serilerine .. Mehmet A. Erbil'li seriler değil de Mahmut Hoca'lı olanı seviyoruz . Şahsen hiç ihtimal vermiyordum ama galiba Terim ebediyete gidene kadar bu seri böyle devam edecek gibi . Terim ile yaşadığımız bu tutkulu ilişkiden gelecek nesillere aktarılacak önemli hikayeler çıkacak , herkes hafızasında genişçe bir yer açsın . 

Haterlara da bir sözüm var . Yaşayan en şöhretli Galatasaray'lı Fatih Terim'e nazik yaklaşınız .  Hakaret ederken kullandığınız klavyenin harf sayısı kadar görmüş geçirmişliği var bu camiada . 

Son olarak yine tuttun bizi hoca 

hqdefault.jpg

• heroesoflife bunu beğendi

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#60 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.248 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2017 - 09:54 ÖÖ

Doğru. Fatih hoca bu sene şampiyon yapsa dahi camiada bazı sesler çıkacak. Sezon çok yıpratıcı geçeceği için sayısız saldırı alacak hoca. Camia içerisindeki karşıt görüşler en azından bu seneyi kazanmamıza izin vermeliler. İzin verme derken destek çıkma manasında söylüyorum. Her Galatasaraylıya ihtiyacımız olacak sosyal medyadan federasyona kadar sürecek mücadelede.

Valla Osterdursun'un başkanlığı boyunca ettiği 2-3 doğru laftan biri de Tudor hakkındaki "uğradığı linçten dolayı düzgün görev yapması ihtimali kalmadı" sözüdür... Uğradığı lincin tetikçileri 100 kişiyse en az 90'ı parator işsiz diye o saldırıları ya başlattı ya da alet oldular... O cepheden, atıyorum bir Tuche ismi, bir Favre ismi.. çıktıysa da 100'e oranla 3-5 kişiden ya çıktı ya çıkmadı..

Şimdi tersine döndürelim olayı; neydi eleştiriler? takım tabanca gibi ama bu herif oynatamıyor, fren oluyor, B planı yok, vs,vs... Eh madem öyle, o zaman paratorun bu takımı uçurması lazım, herşey bir yana bir tarafta 39 yaşında bir TD adayı diğer tarafta 30 yıllık TD kariyeri var... Takım tabancaydı zaten, e şimdi hoca da tabanca, ligi biliyor cart curt, tudor hakkında söylenen her sözün tam tersi geçerli... o zaman bahanesi de yok - ki kadroya da en azından illa latov hamlesinden daha düzgün bir sol ayak hamlesi yapılacaktır, fazlası da gelebilir...

parator'u getirmenin tff tarafında bir olumsuzluk yaratacağını düşünmüyorum, çünkü hem şu 4-5 aylık maaşını ödeyip hukuki problemi dostane çözecek ve bize de teşekkür edeceklerdir hem  de diyelim o olmadı, hakem tayfası daha fazla ne yapabilir ki aleyhimize... 

O itibarla kimsenin başarısızlık lüksü yok; o "kolay maçlar" 3'er 5'er atılarak kazanılacak, içerideki derbiler kazanılacak, nisan sonu - mayıs başı şampiyon olunacak ve bu normal sonuç olacak.. Çok üstüste ve fazla sayıda meydana gelmedikçe ceza-sakatlık falan da bahane olmayacak; çünkü bu takımda muadili olmayan adamlardan Tolga 7 veya 8 maç maçırdı, Serdar belki ondan 1-2 maç fazla oynadı, Feghouli ona keza toplasan 12 maç 11 çıkmamıştır... Eh doğal olarak "yangın tayfa"nın İgorcan'a layık görmediği bahaneleri "ahımız var" tayfası olarak :) parator'a verecek değiliz :)

"Bundan Galatasaray zarar görür??" ilk devre statta 11 anonslarında lider hoca yuhalandığında akçaabat sebatspor zarar görüyordu çünkü... 

Kredisi falan yok karşim; şu an twitter #occupyyellowredtimeline şeklinde olduğundan aksi pek duyulmuyor ama taraftarın yarısından fazlasının gözünde kredisi falan yok.. The Martian filminde Watney'nin (Damon) bir sözü vardı " kendi gezegenimin yaşama uygun olmayabileceği ihtimalini buraya gelene kadar hiç düşünmediğimi fark ettim" diye... Sosyal medyada da "paratorla bile şampiyon olamama ihtimalini hiç düşünmemiş" milyonlar 24 saattir sevinç gözyaşları içinde; Tudor'un 22/8'ini ft yapamazsa, daha fener maçına çıkmadan asıp kesenler de aynı tipler olacaklar.. 

• Onur1905 bunu beğendi

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye