İçeriğe git

Resim
* * * * - 1 oy

Teknik Direktörümüz Fatih Terim (IV.Dönem)

• Please log in to reply
767 replies to this topic

#21 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.248 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Aralık 2017 - 11:12 ÖS

Dursun dur-a-bilmek için yaptı o kesin... Dünkü Burak Elmas çıkışı çok ciddi reaksiyon almıştı halbuki... Sanırım bu kadar erken açıklanmasının sebebi de bu, adayların elinden terim kozunu almış oldu... 

Diğer taraftan Terim de "başkasına sözüm var"  deyip risk almadı; öyle dese ve dursun yine de kazansa bir daha kendisi için bu kadar müsait bir zaman penceresi, puan durumu ve kadro bulamayabilirdi...

İki tarafın da çok bayılarak atmadığı bir adım; üstelik tulun halen yılandil Grima gibi tahtın etrafında dolaniy diyolla; huzur içinde gitmesi, en azından dışarıya öyle görünmesi için kesintisiz başarı lazım... 

Hayırlısı olsun diyelim... 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#22 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.845 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Aralık 2017 - 11:13 ÖS

Evine, yuvana hoşgeldin İmparator Fatih Terim. Dursun Özbek'in hoca konusunda en doğru kararı verdiğini düşünüyorum. Fatih Hoca ile 7, 5 (yedi buçuk) senede 6 defa şampiyon olan Galatasaray, Terim ile birlikte 7.sampiyonluga ulaşacaktır inşallah.

4.Terim dönemi yarin resmen başlayacak. Yarin öğleden sonra Terim ile resmi sözleşme imzalanacakmis. Elmander ve Hasan Şaş' in Terim'in yardımcısı olacağı iddia ediliyor. Taffarel'in de tekrar takima donebilecegi konuşuluyor.

#23 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.663 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Aralık 2017 - 11:17 ÖS

başarılı olacağına hiç ihtimal vermiyorum.. ama böylesine büyük bir baskı ortamı varken başka bir teknik direktör getirilseydi o da kolay kolay başarı yakalayamazdı.. o yüzden ligi ilk 4'ün dışında bile bitirecek olsak Terim'in getirilmesi doğru bir hamledir.. en azından sonrasında camianın kafası rahat olacak..

#24 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.248 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Aralık 2017 - 11:17 ÖS

Bu arada bizim forum özelinde daha dengeli yaklaşımlar görüyorum; twitterda Engin ve 1-2 tane daha gördüğü her ft related postu RT'leyen eleman sayesinde taymlayn gece yarısı allah kerim fatih terim şükür namazına döndü neredeyse :D 

başka hamle yapmadan salt "ft geldi ortalığın damına koyucaz" yaklaşımı bizi anca daha yüksekten düşürür, daha çok canımızı acıtır.. 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#25 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.306 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Aralık 2017 - 11:18 ÖS

Elmander detayı çok enteresan yalnız iletişim konusunda çok etkili olur
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#26 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 488 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Aralık 2017 - 11:19 ÖS

... bi yandan süren ve aysal gibi 2 büyük başkanla başarıdan başarıya koşan terim'in canaydın gibi bir loserla nasıl kaybedene dönüştüğünü iyi hatırlıyorum. şu an başımızda canaydın'ı aratacak derecede vasıfsız bir adamın altında terim'in ne derece başarılı olabileceğinden şüpheliyim. ve buradan loopa bağlıyorum.

Yalniz Canaydin döneminde ülkenin o zaman ki ekonomik sartlarini da göz önünde bulundurmak lazim. 2000 ve 2001 krizleri, zaten kötü olan mali durumu iyice batirmisti. 15 yil önceki Milan'dan dönmüs Terim'in egosu da tuzu biberi oldu. Cok güvendi kendine, “düsük profilli oyuncularla da sampiyon yaparim“ dedi ama sonunda o da anladi islerin nasil yürüdügünü ve 3. dönemde iyi oyuncularin sözünü alarak geldi.

#27 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.306 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Aralık 2017 - 11:20 ÖS

Bu arada bizim forum özelinde daha dengeli yaklaşımlar görüyorum; twitterda Engin ve 1-2 tane daha gördüğü her ft related postu RT'leyen eleman sayesinde taymlayn gece yarısı allah kerim fatih terim şükür namazına döndü neredeyse :D 

başka hamle yapmadan salt "ft geldi ortalığın damına koyucaz" yaklaşımı bizi anca daha yüksekten düşürür, daha çok canımızı acıtır..

Adamın biri yazmış, instagrama kız fotoğrafı bakmaya girdim 1 saattir terli Fatih Terim fotoğrafı görüyorum diyor :)
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#28 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.286 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Aralık 2017 - 11:26 ÖS

Belhanda Feghouli gibi arkadaşlara Twitter akışını göstermek gerek aklı başına gelsin :)

Bu arada bu twitter kitlesini tehlikeli görmeye başladım an itibariyle. Karşı görüş belirtilmeyen, rahatça sövülen, savunduğu herşeyin yanlış olsa bile körü körüne dibine kadar giden bir kitle var.
Hocanın en büyük düşmanı bu tarz kitleler bana göre.
Hamaset her zaman kötüdür..

#29 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.845 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Aralık 2017 - 11:33 ÖS

Takim olma yolunda doğru bir tercih oldu Terim tercihi.Takima ve Florya'ya disiplin hakim olacaktır. Belhanda ve Feghouli'yi adam eder Terim. Belhanda'yi bir daha ağzında sakizla ve lakayt bir şekilde siritirken görmeyecegimizi düşünüyorum. Haa isterse denesin, ilk onbiri göremez bir daha.

#30 Enjolras

Enjolras

Senior Member

• Members
  • 1.041 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Aralık 2017 - 11:40 ÖS

Elmander'in sözleşmesi devam ediyor diyorlar? Adam hala futbolcu.

V!va L!berte!

#31 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.177 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Aralık 2017 - 11:48 ÖS

kariyerini.. karizmasını Dursun ile riske attığını gözardı etmemek lazım. Buna cesaret edeceğini cidden hiç düşünmemiştim.. ıhtimal bile vermemiştim.. hele hele lig karisik bir hal almışken ve rakiplerin bizden daha iyi organize olduğu bir dönemde bu adımı atmak kolay olmamistir.
What can I do sometimes..

#32 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.692 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Aralık 2017 - 11:53 ÖS

Devre arasi takim almasinasasirdim ben de.

Simdi sol bek ve sol acik almak lazim.
Bulurlarsa 3.forvet bir de.
Latovlevici veya Linnes sutlanir.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#33 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 11.040 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2017 - 12:03 ÖÖ

Hadi Fatih Terim basarisiz olursa bir sekilde yine gider, ancak bu gelis Dursun Özbeki bir 3 yil daha basimizda birakmasin simdi?

GALATASARAY 1905

th_060833254_asy_122_363lo.png

#34 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.177 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2017 - 12:04 ÖÖ

Terim giderse artık Dursunu orada hiç bir güç tutamaz. O 3 yıl anca kâğıtta kalir..
What can I do sometimes..

#35 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.406 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2017 - 12:10 ÖÖ

Hep destek tam destek. Yuvana hoş geldin İmparator (bu defa küsüp gitmek yok ama)
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#36 canerzilya

canerzilya

Member

• Members
  • 176 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2017 - 12:48 ÖÖ

Hayırlı olsun ,  lig çok daha güzel olacak , en çok da elmander haberine sevindim :)

Oyuncular gelir gider , sanma ki hedefler biter..

#37 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.055 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2017 - 01:57 ÖÖ

İyi oldu iyi.

Kim gelirse gelsin Terim gölgesi üzerinde olacaktı.

Bu sefer Milli Takım davası da kapandı.

Terim'in TD olarak son gelişi gibi bir durum bu. Umarım başarılı olur.

#38 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.406 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2017 - 02:05 ÖÖ

Çocuklara ders calistiriyodum birden 200 mesaj görünce anam dedim.. şoktayım resmen.. kendisinin kulağını çok çınlattım.. bi ara bi daha gelirse G.Sarayi bile bırakırım dedim ama.. ama işte.. ne yaparsın.. napalim abicim bizim kaderimizde hep Terim varmış hep Terim olacakmış.. inşallah çok çok başarılı olur.. artık rakipler çok olmaya başladı çünkü birinin dur demesi gerekiyorsa bu da Terim olur.. yeter ki Dursun bu adama sahip çıkacak yönetime 2 3 adam alsın.7729d87cebd00916d9e20e72ac91ae6a.jpg

Ben de çok salladım ama bugün gelmesine seviniyor olmamız döneklik değil, Galatasaraylılığın hasıdır! Onca şeye rağmen geldiği an önümüze umutla bakıyoruz. Bunu başka hangi hoca yapabilir? Terim için tek milli görev bu saatten sonra CL şampiyonluğudur.
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#39 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.855 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2017 - 05:40 ÖÖ

Hayırlı olsun ,  lig çok daha güzel olacak , en çok da elmander haberine sevindim  :)

Ben de şahsen çok sevindim, Elmander hamlesi de önemli.

Bakalım kaleci antrenörü meselesi ne olacak..?

#40 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2017 - 05:47 ÖÖ

Guzel oldu, kendi kaprsilerimize , kirginliklarimiza kapilip gelmesin diyecek halimiz yoktu.

Su an icin baska bir isim cok buyuk risk olurdu. Kadroyu kendisi kursa ancak bu kadar olurdu.Bir iki takviye ile cok guzel olacak takim.

Bence Dursun'un koltugunu kurtarmak icin degil, yeni secilecek yonetime inandigi ve kim oldugunu bildigi icin geldi . 

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye