İçeriğe git

Resim
* * * - - 2 oy

Teknik Direktörümüz Fatih Terim (IV.Dönem)

• Please log in to reply
2065 replies to this topic

#2061 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.983 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi Dün, 05:18 ÖS

Şampiyonluk mümkün görünmüyor. 

4 takım var (hatta 5 ) ve aşağısı çöp tenekeleriyle dolu...  Biri puan kaybetse diğerleri telafi edecek... 

Eh biz de büyük maçlardan tulum çıkarmayacağımıza göre...   (ki tek şansımız bu... Bütün rakipleri yeneceksin... )

Avrupa Ligi'ne kalmak farz yalnız.... Koskoca sezon bu salak lig maçlarıyla geçmez, bayık ötesi.  Gidelim mis gibi Verder Veremem'lerle falan oynayalım en azından.

#2062 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 6.032 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 05:24 ÖS

Başımıza da gözümüze de yeter uefa. Şu fazla kontratlar bir bitse de kurtulsak.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#2063 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.422 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 08:41 ÖS

Yazmadan durmayacağım:
Sana ne hoca Arda Turan'dan? Seni ilgilendirmez, teknik değilmiş de bla bla bla.
Al yanina teknik kadroda tut o zaman. Su yapılanların yarisini yapmayan Ünal bir günde gönderildi, hala konuşup konuşup suyu ısıtıyor. Adam gibi istiyorum desene kardeşim o zaman? Yok istiyorum dememis istemiyorum dememiş mizmiz esip duruyorsun.

#2064 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.557 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 08:49 ÖS

mustafa cengiz'de fatih terim'e bu kulübün bir başkanı olduğunu hatırlatsın artık bir zahmet.. bu sebepten dolayı olay büyürse bu kez taraftarda terim'in arkasında durmaz, çünkü çok bariz yanlış ata oynuyor terim.. bir şansı hakediyormuşşş.. koca devre yan gelip yatıp, başakşehirde hiçbir maça ilk 11'de çıkmayarakmı haketti o şansı.. tembelliği mükafatlandırarakmı sahip çıkacağız?? gitsin kayseriye canavar gibi top oynasın haketsin, hakkıyla gelsin seneye..

ne arda'ymış be!! 

#2065 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.983 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi Dün, 08:49 ÖS

Al yanina teknik kadroda tut o zaman. 

Bu çok da fena bir fikir değil aslında. Arda şu maganda hallerden tövbe etmişse antrenör sıfatıyla oluru var gibi geliyor bana.  (kursunu neyini alsın tabi evvela)

Futbolu artık yok hükmünde olsa da futbol zekası var.

Biat-first kuşağından bir tık sonra doğduğu için bir iki yardımı olabilir hocaya....  (Eldekilere nazaran)

#2066 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.051 mesaj

Yayınlanma tarihi Bugün, 08:21 ÖÖ

Takim oyundan dusmus, orta saha bitmis, hocam yine 80 dk seyretti kenardan. Allahtan o ara 2. Golu yemedik. Takim ondeyse ilk degisiklik 80 den once gelmiyor. Bu sezon Sigi Held modunu acti hoca. O da oyle yapardi.

• Jagi bunu beğendi
10 HAGI

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye