İçeriğe git

Resim
* * * - - 2 oy

Teknik Direktörümüz Fatih Terim (IV.Dönem) Geçmiş Olsun Hocam...

• Please log in to reply
2272 replies to this topic

#2261 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 5.173 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Mart 2020 - 02:54 ÖS

Ligler yeniden başlamış Trabzon maçı seyircili bir Haziran akşamı hoca takımın başında biz tribünde , maç öncesi içilen biralardan dolayı hafif buğulanan sesle , çılgınca bağırıyoruz hayali bile güzel ya ❤️💛
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#2262 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.288 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Mart 2020 - 04:32 ÖS

Liv Hospital: “Fatih Terim’in yapılan testleri pozitif olsa da klinik bulgularındaki iyileşmeden dolayı 14 gün evinde izolasyon şeklinde tedavisine devam edilecektir."

küçük bir ihtimali vardı rakiplerin, artık o da yok amnskm .

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#2263 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Mart 2020 - 05:48 ÖS

Hastalığın sahte olduğunu iddia ediyorlar.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#2264 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.288 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Mart 2020 - 07:53 ÖS

Zuhaha

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#2265 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.917 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mart 2020 - 11:51 ÖÖ

Haydi geçmiş olsun cümleten. Emekli olacak demişlerdi, şimdi bir de hastalık yalandı diye atıp tutuyorlar. Benim bildiğim Fatih Terim böyle olaylardan/iftiralardan daha da güçlenerek çıkar.

Hak yiyip, gak diyenlere, gecemizi gündüzümüze karıştırıp, inancımızı daha çok artıranlara, tekrar geçmiş olsun.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#2266 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 5.173 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mart 2020 - 12:14 ÖS

Kimse heveslenmesin emekli olacak, bırakacak diye adam artık aileme daha çok zaman ayıracağım dedi onun ailesi de Galatasaray.

#2267 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.776 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mart 2020 - 12:53 ÖS

Hastalığın sahte olduğunu iddia ediyorlar.

daha öncede kafasına yabancı madde attıkları şenol güneş'in numara yaptığını iddia etmişlerdi.

eski teknik direktörleri otto baric'in yıllar önce yaptığı sahtekarlık ve ali şen'in trabzon'da aygün'ün kafasını yalandan sardırması gibi sahtekarlıklara kendi camialarından çok alışık oldukları için herkesi öyle zannediyorlar herhalde..

-----------------------------------------------------------------

Cemşir Muratoğlu, söz konusu sezonda Trabzonspor ile Fenerbahçe arasındaki Türkiye Kupası maçında, beline taş gelerek yere düşen Otto Bariç'in rol yaptığını iddia etti.

Muratoğlu, Karadeniz'den Günebakış gazetesine verdiği röportajda, 11 Şubat 1998'de Hüseyin Avni Aker Stadı'nda yapılan ve Fenerbahçe'nin sahadan çekilmesine kadar varan olayların üzüntüsünü yaşadığını ifade ederek, ''Otto Bariç orada rol yaptı. O durumdan dolayı utandım. Ancak benim görevim söylenenleri tercüme etmekti. Ben de konuşmalarını tercüme etmekle yetindim'' dedi.

''Neden böyle bir şey yaptığını herhalde herkes anlamıştır?'' diyen Muratoğlu, şöyle devam etti:

''Fenerbahçe 1-0 mağlup durumdaydı ve sahada 10 kişi kalmıştı. Bariç bu durumda rol yaparak sonucu lehine çevirebileceğini zannetti. Takımın sahadan çekilme olayı da yönetimle birlikte aldığı karardı. Belki hükmen galip ilan edilebileceklerini hesaba kattılar. Ancak dönemin Federasyon yönetimi çok sağduyulu davrandı ve bu oyuna gelmedi.''

#2268 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.385 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 31 Mart 2020 - 06:20 ÖS

İmparator Fatih Terim: "Galatasaraylılara bir söz verdim. Daha kazanılacak çok zafer, alınacak çok kupa var. Ne bırakması! Çok daha güçlü şekilde görevime döneceğim." (Milliyet)

#2269 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.917 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Nisan 2020 - 10:00 ÖÖ

daha öncede kafasına yabancı madde attıkları şenol güneş'in numara yaptığını iddia etmişlerdi.

eski teknik direktörleri otto baric'in yıllar önce yaptığı sahtekarlık ve ali şen'in trabzon'da aygün'ün kafasını yalandan sardırması gibi sahtekarlıklara kendi camialarından çok alışık oldukları için herkesi öyle zannediyorlar herhalde..

-----------------------------------------------------------------

Cemşir Muratoğlu, söz konusu sezonda Trabzonspor ile Fenerbahçe arasındaki Türkiye Kupası maçında, beline taş gelerek yere düşen Otto Bariç'in rol yaptığını iddia etti.

Muratoğlu, Karadeniz'den Günebakış gazetesine verdiği röportajda, 11 Şubat 1998'de Hüseyin Avni Aker Stadı'nda yapılan ve Fenerbahçe'nin sahadan çekilmesine kadar varan olayların üzüntüsünü yaşadığını ifade ederek, ''Otto Bariç orada rol yaptı. O durumdan dolayı utandım. Ancak benim görevim söylenenleri tercüme etmekti. Ben de konuşmalarını tercüme etmekle yetindim'' dedi.

''Neden böyle bir şey yaptığını herhalde herkes anlamıştır?'' diyen Muratoğlu, şöyle devam etti:

''Fenerbahçe 1-0 mağlup durumdaydı ve sahada 10 kişi kalmıştı. Bariç bu durumda rol yaparak sonucu lehine çevirebileceğini zannetti. Takımın sahadan çekilme olayı da yönetimle birlikte aldığı karardı. Belki hükmen galip ilan edilebileceklerini hesaba kattılar. Ancak dönemin Federasyon yönetimi çok sağduyulu davrandı ve bu oyuna gelmedi.''

Otto Bariç efsane bir şov yapmıştı o maçta. Tiyatral yeteneklerini sonuna kadar zorlamıştı. Böyle ağız açık, nefes alamıyor gibi bir garip hareketler kalmış aklımda.

#2270 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.729 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Nisan 2020 - 11:55 ÖÖ

Önce tribünden kaya attılar demişlerdi . Sonra o kayanın , kirazdan hallice bir taş olduğu ortaya çıkmıştı . Otto Bariç'in o efsane görüntüsünü bulamadım ama aklımda kaldığı kararı ile akvaryumdan dışarı çıkmış lepistes gibi nefes alıp veriyordu :) 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#2271 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 5.173 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Nisan 2020 - 04:10 ÖS

Selahattin Duman o mac sonrası yazısında mi tv programında mi ne yok hocaya cig dustu demisti dalga geçerken  :)))

#2272 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.917 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Nisan 2020 - 04:36 ÖS

Önce tribünden kaya attılar demişlerdi . Sonra o kayanın , kirazdan hallice bir taş olduğu ortaya çıkmıştı . Otto Bariç'in o efsane görüntüsünü bulamadım ama aklımda kaldığı kararı ile akvaryumdan dışarı çıkmış lepistes gibi nefes alıp veriyordu :)

Kayanın görüntüsü. Kaya değil aslında. Meteor bu. Kalın palto içerisinde bile olsa can yakar elbette ancak Otto Bariç'in düşmesi falan tamamen tiyatroydu. (Olayı haklı çıkarmak için demiyorum. O maddeyi atan zaten gerizekalı)

5e5e5eeb66a97c9e108622a8.jpg

Bu da Otto Bariç'in yerde tiyatral yeteneklerini sergilediği anlardan bir kare. Daha yüksek çözünürlüklü bir şey bulamadım. Bunun kamera görüntülerinde bilincini kaybetmiş gibi garip garip ağzını açıp kapattığı sahneler vardı. 

15931.jpg

#2273 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 5.173 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Nisan 2020 - 09:03 ÖS

Hocanın instagrama attığı foto net değil ama çok kilo vermiş gibi geldi :( çok özledik ya 

5 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 5 ziyaretçi, 0 gizli üye