İçeriğe git

Resim
- - - - -

2017-2018 Süper Lig 14.Hafta: Beşiktaş - GALATASARAY (3-0)

• Please log in to reply
113 replies to this topic

#1 SnakeCharmer

SnakeCharmer

Junior Member

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2017 - 05:24 ÖS

Karşılaşma: Beşiktaş-GALATASARAY

Tarih ve Saat: Süper Lig 14.Hafta, 2 Aralık Cumartesi, 19:30

Stadyum: Vodafone Park

Hakemler: Fırat Aydınus (Hakem), Serkan Ok (1. Yardımcı Hakem), Aleks Taşçıoğlu (2. Yardımcı Hakem), Alper Ulusoy (Dördüncü Hakem)

Vurduğumuz gol olsun, çakalım ve önümüze bakalım...

"I do not feel obliged to believe that the same god who has endowed us with sense, reason, and intellect has intended us to forgo their use." GG

#2 SnakeCharmer

SnakeCharmer

Junior Member

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2017 - 05:25 ÖS

Karşılaşma: Beşiktaş-GALATASARAY

Tarih ve Saat: Süper Lig 14.Hafta, 2 Aralık Cumartesi, 19:30

Stadyum: Vodafone Park

Hakemler: FIRAT AYDINUS(Hakem), SERKAN OK(1. Yardımcı Hakem), ALEKS TAŞCIOĞLU(2. Yardımcı Hakem), ALPER ULUSOY(Dördüncü Hakem)

Vurduğumuz gol olsun, çakalım ve önümüze bakalım...

Bu arada deplasman tribününde yerimi alacağım genel kurulda bir gecikme olmazsa. Orada olacak olan varsa haberleşelim.

"I do not feel obliged to believe that the same god who has endowed us with sense, reason, and intellect has intended us to forgo their use." GG

#3 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.616 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2017 - 05:38 ÖS

Beşiktaş maçının sonucunu belirleyecek en önemli faktörlerin başında Tudor geliyor. Sapkadan tavşan çıkarmaya kalkişip 'rakibi şaşırtacak bir kadro ve oyun' inadindan vazgeçmezse maçta sikinti yaşarız. Artik oturmuş ideal kadroyla ve ideal oyun düzeni ile sahaya çıkarsak 'Tudor açısından şeytanın bacağını kirip' ilk derbi galibiyetimizi elde edebiliriz.

#4 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.033 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2017 - 05:39 ÖS

Çakıp geçeriz. İnanmayan bizden değildir!
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#5 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 21.501 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2017 - 05:46 ÖS

Beraberlik muhtşem olur.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#6 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 13.245 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2017 - 05:59 ÖS

11 belli Rodri/Yasin ikilisinden Sofi de dahil olursa üçlüden ikisini tercih etmek zorunda. Bana göre Belhanda bile yedek kalabilir. 

Neyse beraberlik bekliyorum. Maçı 10 kişi bitiremeyiz. Skor olarak 1-1 sallıyorum. 

#7 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 11.655 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2017 - 07:10 ÖS

Mariano
Maicon
Serdar
Denayer (sol bek)
Fernando
Ndiaye
Belhanda
Rodrigues
Yasin
Gomis

Maceraya gerek yok.. agresif ve akıllı oynamalıyız.. rakip sahada kontrollü pres şart.. eğer dangil dingil ileride basarsak sonuç hüsran olur.. en önemli konu bu.
What can I do sometimes..

#8 galip resat

galip resat

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 74 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2017 - 08:52 ÖS

Şu şartlarda ben de beraberliğe sevinirim...

#9 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.616 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2017 - 10:36 ÖS

Beşiktaş ile deplasmanda oynayacağımız maç öncesinde 29 puanla lider durumdayız. Başakşehir ise 27 puanla ikinci sırada yer alıyor. Fenerbahçe 23 puanla üçüncü, aynı puanla Beşiktaş ise 4.sırada yer alıyor. Bu hafta Galatasaray’ın ve rakiplerimizin oynayacağı maçlar aşağıda yer alıyor:

02.12.2017 19:30 BEŞİKTAŞ A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
03.12.2017 16:30 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
03.12.2017 19:30 FENERBAHÇE A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.

Muhtemel  Senaryolar : 

a) Galatasaray’ın Beşiktaş’a yenilmesi ve Başakşehir ile Fenerbahçe’nin de rakiplerine karşı galip gelmesi halinde puan tablosu şu şekilde oluşmuş olur:

1-Başakşehir    30
2-Galatasaray  29
3-Fenerbahçe  26
4-Beşiktaş        26

Bu durumda Başakşehir lider duruma yükselirken G.Saray ikinci sıraya düşmüş olacak. F.Bahçe ve BJK ile olan puan farkı 3’e düşmüş olacak. Takip eden haftalarda alınacak bir yenilgi ile 4.sıraya dahi düşme ihtimalimiz söz konusu olabilir. 

b)Beşiktaş ile berabere kalmamız ve Başakşehir ile Fenerbahçe’nin de rakiplerine karşı galip gelmesi halinde puan tablosu şu şekilde oluşmuş olur:

1-Galatasaray  30
1-Başakşehir    30
3-Fenerbahçe  26
4-Beşiktaş        24

Bu durumda Başakşehir ile aynı puana sahip olmamıza karşın averajla liderliği muhafaza edeceğiz.Beşiktaş ile aramızdaki  6 puanlık fark devam ederken Fenerbahçe ile olan puan farkı 4’e düşmüş olacak.

c)Beşiktaş karşısında galip gelmemiz ve rakiplerin de bu haftayı galibiyetle kapatması halinde; 

1-Galatasaray  32
1-Başakşehir    30
3-Fenerbahçe  26
4-Beşiktaş        23

Beşiktaş ile olan puan farkı 9’a çıkmış olacak ve şampiyonluk yolunda zirvenin çok uzağında kalmış olacaklar.

d) Beşiktaş karşısında galip gelmemiz ,Başakşehir’in  Osmanlıspor ile beraber kalması ve Fenerbahçe’nin Kasımpaşa’ya karşı galip gelmesi halinde; 

1-Galatasaray  32
1-Başakşehir    28
3-Fenerbahçe   26
4-Beşiktaş         23

Başekşehir’e 4,Fenerbahçe’ye 6,Beşiktaş’a ise 9 puan fark atmış olacağız. 

Elbette en son senaryo bizim için daha avantajlı bir senaryo. Açıkçası bu hafta sonu için ( c ) seçeneğindeki senaryonun gerçekleşeceğini düşünüyorum. 

#10 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 6.882 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2017 - 06:55 ÖÖ

Çakıp geçeriz. İnanmayan bizden değildir!

Valla açıkçası BJK'nin o stadı kafamıza yıkacağından inancım yok gibi birşey.

Çekirdek çitleyen tribünleri yok.

Şampiyonlar Ligi'ndeki maçlara çıktıkları konsantrasyonla çıkacaklardır, kanatları çok etkili, Babel - Q7 falan süper oyuncular.

Yan toplarda formsuz Muslera ve nerde oynarsa oynasın Denayer gibi dinamit kendimi rahat hissettirmiyor İnönü deplasmanında.

Sözün özü; en az 1 (1'le kalsa iyi) yiyeceğimiz kesin de, umuyorum bolca atabilme kabiliyetimiz olan bir deplasman olur, samimiyetle beraberliğe aşırı sevinirim arkadaşlar.

#11 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.137 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2017 - 08:01 ÖÖ

Nerdeyse maç günü gelmiş çatmış ama hala biletler satışa çıkmadı !!! 

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#12 ilkeryıldız

ilkeryıldız

Senior Member

• SIT
  • 859 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2017 - 10:22 ÖÖ

Bu arada deplasman tribününde yerimi alacağım genel kurulda bir gecikme olmazsa. Orada olacak olan varsa haberleşelim.

bende maça gitmeyi çok istiyorum ama almeydanın da dediği gibi biletler satışa çıkmadı ve çıkmıycak. bana da bilet ayarlayabilen olursa süper olur beraber takılırız.

#13 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.260 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2017 - 10:28 ÖÖ

bjk porto'ye yenilseydi çok iyi olacaktı, şimdi ister istemez kafaları Leipzig maçına kayacaktı, ama şimdi full konsantrasyonla hazırlanıyorlar..
bizimde son 14 büyük maç performansımız 0-4-10. 8 gol atıp 26 golmü ne yemişiz, kabus bir grafik.. Galatasaray tarihinin en utanç verici derbi periyodunun yaşandığı yıllar kuşkusuz.. umarım bunu sonlandıran bir maç olur..

#14 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 6.882 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2017 - 10:53 ÖÖ

biletler satışa çıkmadı ve çıkmıycak

Ne demek bu? Göz göre göre topluca UltrAslan'a hibe mi ediyor koskoca Galatasaray kulübü biletleri?

#15 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.137 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2017 - 11:05 ÖÖ

Böyle pespayelik görmedim . İnadına bekliyorum .  

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

#16 ilkeryıldız

ilkeryıldız

Senior Member

• SIT
  • 859 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2017 - 11:20 ÖÖ

Ne demek bu? Göz göre göre topluca UltrAslan'a hibe mi ediyor koskoca Galatasaray kulübü biletleri?

aynen öyle oluyor maalesef. geçen sene de kadıköy deplasmanında çıkarmamışlardı. hatta sözde onların açıklamalarına göre hakeden gidecek diyorlardı. ulan arena açıldığından beri lig ve avrupa kupası dahil sadece 2 maç kaçırmış biri olarak ben haketmemiş oluyorum onlar gibi zibidiler hakediyor, buna da çok üzülüyorum. 2010 da en son kadıköy deplasmaına gitmiştim 10 sene sonra puan aldığımız maaça karaborsa 150 tl vermiştik taa o zaman. şimdi naparlar acaba. 

#17 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.137 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2017 - 11:22 ÖÖ

http://www.galatasar...-duyurusu/37127

Sanki bilet satmış gibi ... Başak geçiyorlar 

#18 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 6.882 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2017 - 11:26 ÖÖ

http://www.galatasar...-duyurusu/37127

Sanki bilet satmış gibi ... Başak geçiyorlar

Her olusum, anti olusum dogurur, hic bir ekonomi monopole izin vermez derler ancak bu UltrAslan hegamonyasi senelerdir kirilamadi.
Biletlerin satisa cikarilmayip bir taraftar grubuna hibe edilmesi kulliyen skandaldir.

#19 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.137 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2017 - 12:01 ÖS

DP84ZlOXUAEaDyJ.jpg

#20 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 22.307 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Aralık 2017 - 01:00 ÖÖ

İki haftadır izleyemedim maçları, bakalım ne şekilde dönücez.. İnternet siteleri de feghouli yerine yasin yazıyor, golü asisti varmış ancak yine de feghouli tercihim olur.. Denayer solbek tercihi ciddi ciddi düşünülebilir, Quaresma ya karşı gerekli olabilir.. Fener den sonra bu maça da latov la çıkarsak hiç cikmayalim..

Muslera
Mariano maicon serdar linnes
Fernando ndiaye
Feghouli belhanda rodrigues
Gomis

Şu kadroya göre gollü maç olur.. 3lu savunma, Selçuk veya latov un oynamasi gibi durumlarda direkt kaybederiz..

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye