İçeriğe git

Resim
- - - - -

Tudor İstifa!!!

• Please log in to reply
60 replies to this topic

#1 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 13.245 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Kasım 2017 - 08:10 ÖS

Maçı kaybettiği için mi falan gibisinden romantizm yapmayalım lütfen. 

2-0 yenik takımına oyuncu değiştirmeyen. 2-1 olunca defansı sağlama alıp daha yemeyelim demeyen, devamı için hiçbir tedbir almayan,

takımı kenardan gevşek gevşek izleyen bir adamın bu takımın başında durmasını kabullenemem. 

Musleranın Maykonun vs hepsinin bir maçta çöküşünü kabullenirim ama , takıma müdahale etmeyen adamı kabullenemem.

Bu adamın bu takıma verebileceği hiçbir şey yok... 

#Tudorİstifa

*takımın yenilmesini puan kaybetmesini bekleyen sırtlan gibi biri olduğumu düşünen olursa her türlü yazışmaya hazırım verisini istatistiğini de alıp gelsin. 

** bu bir terimways çalışması değildir. 

#2 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 4.451 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Kasım 2017 - 08:11 ÖS

Bardak taşmadi mi?
Son damla olmadi mi....

Besikta maxina bu taktik dehayla cikmamaliyiz. İyice madara olacagiz.

Bu cakma gandalf bu aksamdan sonra toparlayamaz takimi. Acilen birseyler yapmalari lazim.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#3 eminucf

eminucf

Senior Member

• SIT
  • 2.059 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Kasım 2017 - 08:12 ÖS

Yeterrrrrrr bi çek git artık.
Asaletin yeter.

#4 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.033 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2017 - 12:04 ÖÖ

Alternatif önermeden istifa diyip durmayın. Kimse bana Terim ile gelmesin sakın. Dünyada birçok kaliteli hoca var.

Twitter’da bunu yazdım:

Tudor gidecekse gidin bunlardan birini kapıp gelin: Blanc, Tuchel, Koeman ve Bayernin içine etmesine rağmen Ancelotti. Daha aşağısı kurtarmaz. @GalatasaraySK
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#5 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 4.451 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2017 - 09:27 ÖÖ

Basustune.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#6 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 6.882 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2017 - 10:44 ÖÖ

SON DAKİKA | Galatasaray Yönetim Kurulu acil koduyla toplanma kararı aldı. Tudor’un durumu değerlendirilecek.
(Gamaspor)

Sent from my iPhone using Tapatalk

#7 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 3.983 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2017 - 11:10 ÖÖ

Alternatif önermeden istifa diyip durmayın. Kimse bana Terim ile gelmesin sakın. Dünyada birçok kaliteli hoca var.

Twitter’da bunu yazdım:

Tudor gidecekse gidin bunlardan birini kapıp gelin: Blanc, Tuchel, Koeman ve Bayernin içine etmesine rağmen Ancelotti. Daha aşağısı kurtarmaz. @GalatasaraySK

Mourinho da dahil hiçbir yabancı hoca böylesi saçma bir futbol düzeninin olduğu ülkede şapkadan tavşan çıkartamaz.   

#8 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.260 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2017 - 12:18 ÖS

dünkü rezaletten sonra artık kalmasının anlamı yok.. nasıl bayern munich sezon ortası bir operasyon yapıp durumu toparlandıysa aynısını yapmak lazım.. eğer tudor şimdi gönderilmezse 2 hafta sonra yaşayacağımız vodafone bozgunundan sonra nasılsa kovulacak.. ama acil bir operasyon yapılırsa yeni bir motivasyonla o maçta bir umudumuz olur..
normal şartlarda yeni kurulmuş bir takım gün geçtikçe daha iyiye gitmesi gerekirken biz her geçen gün geriye gidiyoruz.. mantık bile ters işliyor artık bu kulüpte.. sanırım sorun en tepede yönetim kaynaklı..

#9 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 4.737 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2017 - 12:20 ÖS

Bence yönetim de durumun farkında ve Tudor'u gönderecek. Ancak bunun için bjk maçını da kaybetmeyi bekliyor. Öncesinde gönderilir ve buna rağmen bjk maçı kaybedilirse bütün okların tekrar dursun ve yönetime döneceğini iyi biliyorlar. Çok yemesek bari.

#10 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 11.655 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2017 - 12:38 ÖS

Demek acil koduyla toplandilar.. aboww :)
What can I do sometimes..

#11 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 7.424 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2017 - 12:52 ÖS

Oyum Blanc’a.
Kazanmaya mecbur takımı çalıştırdığı için halimizden anlar.
Kafalı da bir amcaya benziyor.

#12 galip resat

galip resat

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 74 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2017 - 02:37 ÖS

SON DAKİKA | Galatasaray Yönetim Kurulu acil koduyla toplanma kararı aldı. Tudor’un durumu değerlendirilecek.
(Gamaspor)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Birşey çıkmaz bu toplantıdan, tabii gerçekten doğruysa haber. Bjk karşısında da çok ağır bir yenilgi olmadığı sürece Tudor'la devam edecek başkan... Diğer yöneticilerin pek söz hakkı olduğunu düşünmüyorum ben ve işin kötüsü başkan hala Tudor'un bu işi kivirabilecegine inaniyor.

#13 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 11.655 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2017 - 03:27 ÖS

Oyum Blanc’a.
Kazanmaya mecbur takımı çalıştırdığı için halimizden anlar.
Kafalı da bir amcaya benziyor.

Yılda en az 4 milyon ister.. Dursun zaten kariyerli hoca istemiyor çünkü herşeye burnunu sokamaz.. böyle bir hocayı istesede getiremez kolay kolay. O yüzden anti Terimciler çok rahat olabilir Dursun başkan kaldığı sürece.. zaten Arda transferi de sırf Terimin önüne kesmek için ortaya sürekli atılıyor.

#14 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 21.542 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2017 - 09:17 ÖS

Şu alternatif saçmalığı bir kenara istifa değil direk  defolması lazım.Zira bu gidişle bu takımın ve oyuncuların ağzına sıçacak..Utanmasa kadromuz bu kadar diyecek çapsız onlarda adebayor var dedi.

İrfan Can Uğur Uçar attamah hakan özmert hangi takımlardan  gitmiş oraya bilmez bu izansız..Adebayor buraya gelmeden ne haldeymiş talibi var mı onu da bilmez..Adama 25-30 milyon bonservis ile transferler yapıldı üstelik kendi döneminde yapıldı utanmadan oyunucusunu satıyor medyaya.

12 hafta geçmiş senin oyun düzenin yok.

Mal gibi hala yan toptan gol yiyorsun üstelik mazin stoper çözemiyorsun.

Hadi yediklerini geçtim eli yüzü düzgün fener trabzon ibb maçlarında toplam 4 net atağın yok.

Belhanda geldiğ yerde ne oynamış sen ne oynatıyorsun? bakmamış.

Gomis attığı 20 golün 12 sini kanat topları ile atmış hücum kanadını yanına oturtuyorsun 4 ü yiyince oyuna soktuğunda ilk net pozisyonunu buluyorsun.Hazırlayan da kanat hucumcusu..

Bu adam ne desek içim soğumaz..yetersiz egoist herif. Sırf başarı kendi dehası gibi görünsün diye takımı piç etti.

Bülent korkmaz bunun yanında hoca kalır daha ne diyeyim..

• Giga bunu beğendi

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#15 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.193 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2017 - 09:23 ÖS

Belhanda'nin aciklamalari ilginc. Sahada zaten memnuniyetsiz bir hali var surekli. Tudor boyle devam ederse yonetime kalmadan oyuncular fisini ceker gibi.

https://twitter.com/...321780252934144

#16 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 21.542 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2017 - 09:25 ÖS

Bizi sahada gezdirdiler demiş

bu adam tamam eksiktir falan da belhandayı bu formatta oynatan zat, belhandanın ayağına kramponla dalmakla aynı niyette..Belhanda eksiktir lakin bu kadar hadım edersen adam işeyemez bile. 

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#17 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 11.655 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2017 - 10:12 ÖS

Bakalım Belhandaya seni görmek istemiyorum git öteki kanatta oyna diyebilecek mi ? Ya da bir sonraki mac kadro dışı bırakabilecek mi? De Jong bunu eleştirdiği için kadro dışı kaldı.. Bakalım bay disiplin Younese ne yapacak.

#18 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 6.882 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Kasım 2017 - 07:02 ÖÖ

Galatasaray Yönetimi, Tudor ile devam kararı aldı. Toplantı sonrası Tudor’a sistem ve değişiklikler konusunda uyarı yapılacak. (DHA)

#19 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 21.501 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Kasım 2017 - 07:06 ÖÖ

Yahu adamdaki ego yuzunden sampiyonluk iddiasini tazeleyecegn Rize macinda Brumasiz oynadin, gecen sezonun yildizi adami kusturdu gelir gelmez, bir de sen neyi basardin da ego sahibisin, Mancini’yi anlarim da senin ne futbolculugun ne hocaligin uat duzey.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#20 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 11.655 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Kasım 2017 - 09:11 ÖÖ

Galatasaray Yönetimi, Tudor ile devam kararı aldı. Toplantı sonrası Tudor’a sistem ve değişiklikler konusunda uyarı yapılacak. (DHA)

Kulüpte ki hangi futbol aklı hocaya uyarıda bulunacak merak ettim.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye