İçeriğe git

Resim
- - - - -

2017-2018 Süper Lig 11.Hafta GALATASARAY-Gençlerbirliği (5-1)

• Please log in to reply
74 replies to this topic

#1 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 21.347 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Ekim 2017 - 11:20 ÖÖ

Süper Lig
3 Kasım Cuma, 20:00
ALİ SAMİ YEN Spor Kompleksi
TT Stadyumu

3 Kas - Süper Lig
TWjoccvTU4JXZJZ3aW3cVg_56x42.pngGalatasaray

-
20:00
GençlerbirliğiUso17CX-1FSK7s5R0J5ldA_56x42.png

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#2 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 21.347 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Ekim 2017 - 03:19 ÖS

Muslera? 

Mariano Maicon Serdar Linnes

Rodrigues Fernando Tolga Yasin

Belhanda

Gomis

• YODA bunu beğendi
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#3 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 9.587 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Kasım 2017 - 12:02 ÖS

Gençler maçı iç saha ve görece zayıf rakip ve önde oynayacak olmamız nedeniyle asıl bu maç Denayer'in başlaması gereken bir maç; hatta kendi iddamız görüp artırıyorum, solda da latov olmalı.. Bu da demektir ki hoca Sedar+Linnes ile başlar :D yok, latov'u koyar ama yine Serdar'la başlar

Şakası bir yana öyle bir maç ki ceza listesine göre elde kalan kadro %100 doğru başlamalı, maç içerisinde müdahale edebileceği çok az opsiyon var elimizde - ki konu Tudor olunca buna üzülmeli mi sevinmeli mi bilemiyorum..

Mariano - Maicon - Serdar - Latov

Fernand 

Rodriges - Selçuk - Belhanda - Tolga

Gomis   

Maç içerisinde elinde Yasin hamlesi var; skoru da almışsa bunu selçuk-yasin olarak kullanıp tolga'yı merkeze çeker ve göbeği güçlendirip Tolganın sol iç koridor toplu oyunundan fedakarlık eder.. handikapsız girilecek son dakikalarda da latov-linnes.. Başkaca hamlesi yok (eren-gomis hamle değildir; anca rahat maçta biri dinlensin diğeri ısınsın diye yapılır anlamında diyorum)... 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#4 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 21.347 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Kasım 2017 - 12:46 ÖS

Selçuk oynamasın hiç gerek yok, hem güçsüz hem seyirci görünce delleniyor.

#5 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 11.593 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Kasım 2017 - 09:05 ÖS

Sol bek ciddi bir sıkıntı gerçekten.. latov ve Linnes ı görünce içim daralıyor.. olacağından değil ben kendi 11i mi yapıyorum ;).. Gençlerin forvetinde kim var bilmiyorum ama duruma göre Serdar veya Denayer oynar.

Muslera

Mariano Maicon Serdar Emrah B.
........... Fernando.... Tolga......
Rodrigues... Belhanda... Sinan
..................Gomis.....................

Yenilik iyidir :) biraz heyecan olur.
What can I do sometimes..

#6 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Kasım 2017 - 09:11 ÖS

Bugun bjk'nin sag kanadini gorunce simdiden kara kara dusunmeye basladim bizim sol tarag icin.

#7 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 21.347 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Kasım 2017 - 09:23 ÖS

Valla Yasin'den hazzetmem ama en azından rakip bek rahat çıkamaz Yasin var diye belki.

Karşımda Latov-Linnes ve önlerinde Tolga görsem sağ bek olarak geriyi pek düşünmem misal.

Sinan Gümüş de kendini vursun sol ayaklı iki adamdan biri olarak kendini soktuğu duruma bakarak.

#8 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 13.193 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Kasım 2017 - 11:13 ÖS

Yasin Sinan gibi adamlari kullanmazsak zaten basarili olmak cokta mumkun degil. Bench katkisi diye bisey var. Bu adamlari da mental olarak hazir tutabilmek icin 10-20dk şans vermen gerekiyor.

Gecen hafta sahaya cikan takimda sol ayak yoktu gerci takimda orjin sol ayakli Sinan, Lato ve Emrah var.
Surekli standarti korumaya calisiyoruz, halbuki yukseltmemiz lazim.

#9 winner

winner

Senior Member

• SIT
  • 2.215 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2017 - 12:33 ÖS

Hakem Serkan Çınar. Al sana bir rakip daha. Hem fenerli hem de kötü hakem. Allah yardımcımız olsun.

#10 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 21.463 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2017 - 03:49 ÖS

Belhanda şu maçı çıkıp alması aldırması lazım. Derbiden takım arkadaşlarına mahcubiyeti var.

--Mariano---Maicon--Denayer--Linnes-

---------Tolga----Fernando---------

---Sinan----Belhanda---Rodrigues

--------------Gomis----------------

Sinan yada  yasin.. senede 1 maçı da bu ikisinden biri götüremeyecekse çekip gidebilirler..Rakibin attığı gollerin %90 ında Serdar özkan var..Santrafor Vedat kalıplı ama tek başına maç alacak adam değil ona top getiren gol attıran adam Serdar..Marianonun kanadında Tolgayı da Mc/DMC yaparsak hem öne hem serdarın kademeli savunmasına yardımcı olur.Onun dışında defansları  leyla.

Akhisarda 3 atıp sonra  beraberliği zor kurtardılar.Bjk ye 2 atıp sonra 10 kişi kalan bjk den yine gol yediler..En son içeride Malatyaya yenildiler.Daha önce alanya deplasmanında yediler. Ligin en az gol atan 3., en fazla gol yiyen 2. takımı

Maçta Scekic ve Serdarı kademeli tut vedat Muriqi hiç bir şey yapamaz ve mutlaka gol yerler.

Yine kazandığımızda puan dışında oyun anlamında bir özgüven katkısı olmayacak dandirik bir maç.Beşiktaşın göztepe maçında puan bırakması muhtemel, fener bitik osmanlıya karşı kazanır. başaklehir malatya deplasmanında berbere kalabilir..

Bize yakın iki rakbin deplasman oynadığı haftada iyi oynayarak koyup geçmemiz şart.

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#11 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 21.347 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Kasım 2017 - 12:27 ÖS

Akşam maç var beyler.

#12 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 9.587 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Kasım 2017 - 12:55 ÖS

Gitmeyi çok istiyordum hatta plan da yapıyordum ama ayın ilk cuması olduğunu bizim staj tayfasının whatsapp grubu dün akşam hareketlenince hatırladım <_<  Artık hedef meyhaneye erken gidip en TV açılı sandalyeye kurulmak; laf arasında bakacağım anca maça... El-bebek gül bebek geçmez ama çok da zorlanacağımızı sanmıyorum... 70'e adar 1-0, 2 gelince sonrası Allah kerim artık..  

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#13 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Kasım 2017 - 01:27 ÖS

İki haftalik tokezlemeden sonra herkeste cikis maci beklentisi var ama ben cok zor mac olacagini dusunuyorum. Rakiplerin bize karsi nasil onlem aldiklari belli ve biraz da yetenekli oyunculari varsa skor da buluyorlar.

Selcuk, Belhanda, Tolga ve sol bek perofrmonslarini merak ediyorum. Son maclarda yeterli uretkenligi saglayamadik, severiz sevmeyiz ama ic saha macina Tolga yerine Yasin'le cikilabilir. Her iki kanadi rakip icin tehlikeli hale getirebiliriz.

Basaksehir hemen 3 puan arkamizda, onumuzde de iki mac varken hata yapma luksumuz yok.

#14 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 11.593 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Kasım 2017 - 01:46 ÖS

4 5 gollü mac bekliyorum.. işin kötü tarafı saat farkı TR ile 2 saat oldu.. 6da eve yetişmem zor olacak.
What can I do sometimes..

#15 SnakeCharmer

SnakeCharmer

Junior Member

• Members
  • 25.267 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Kasım 2017 - 02:22 ÖS

4 5 gollü mac bekliyorum.. işin kötü tarafı saat farkı TR ile 2 saat oldu.. 6da eve yetişmem zor olacak.

Aynen, sporu sallayip direk eve gidecegim mecburen.

"I do not feel obliged to believe that the same god who has endowed us with sense, reason, and intellect has intended us to forgo their use." GG

#16 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 17.980 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Kasım 2017 - 03:24 ÖS

5 atar geçeriz.
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#17 kajganic

kajganic

Senior Member

• Members
  • 3.895 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Kasım 2017 - 06:12 ÖS

Muslera,

Denayer, Maicon, Serdar,

Mariano,Fernando, Belhanda,Tolga, Rodrigues

Eren, Gomis

3-5-2 ...Şiftahı Eren'den bereketi Allah'tan :)

Yedekler: Eray, Carrasso, Ahmet, Yasin, Selçuk, Sinan, Linnes, Emrah, Koray, Latovlevici

They Will Come Back !!

#18 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 21.347 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Kasım 2017 - 06:41 ÖS

Denayer-Mariano yer degistirsin.

#19 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Kasım 2017 - 06:52 ÖS

Deneysel bir calisma. Belhanda'yi klasik 10 nimara gibi oynatacak herhalde gormek lazim. Eren'in log basindan beri goruntusu hic umut verici degil, bakalim baskili ounadigimiz donemlerde nasil is yapacak.

#20 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 17.980 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Kasım 2017 - 06:55 ÖS

İmparatore İgor Tudor hocam sahaya vurucu timi çıkarmış:)

4-2-2-2 oynar bu kadro
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye