İçeriğe git

Resim
- - - - -

Başakşehir Beinsports'a mı satılıyor?

• Please log in to reply
57 replies to this topic

#21 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.781 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Şubat 2019 - 12:46 ÖS

Merd-i kıpti şecaat arz ederken sirkatin söylermiş... (Çingenenin merdi, yiğitliğini anlatırken [yanlışlıkla] hırsızlığını itiraf edermiş)

Durum bire bir bu olmakla beraber; duruma cuk oturan bu sözü yaklaşık 275 ile 300 yıl öncesi bir aralıkta söyleyen Koca Ragıp Paşa'nın; İstanbul'a ve devlete RTE'nin rüyasında göremeyeceği kadar değerli hizmetleri olan; bu hizmetleri yaparken de devlet bütçesine 1650'li yıllardan sonra ilk defa fazla verdirten bir "devlet adamı" olması daha da enteresan... 

• duncanferguson bunu beğendi

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#22 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.487 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2019 - 05:42 ÖS

https://tr.sputnikne...asaksehir-mars/

#23 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.451 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2019 - 08:13 ÖS

Taraftari olmayan, yas ortalamasi huzur evi düzeyi bir takimi kim satin alip ne yapsin?

Kadronun yas ortalamasi 30,9.

Adebayor 34

Demba Ba 33

Robinho 35

Napoleoni 32

Arda 32

Mossoro 35

Belözoglan 38

Gökhan Inler 34

Clichy 33

Epureanu 32

Bu elemanlar daha ne kadar oynayacak? Borcsuz nadir kulüplerden biri ama kadro cöplük olmus. En az 10 tane taze eleman lazim önümüzdeki sezon icin. 

Ve oyuncu satamayacaklar. 32-38 arasi elemanlara kimse 3 kurus bonservis vermez.

# 10 - Felipe Melo

#24 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.785 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2019 - 10:04 ÖS

daha 3 hafta önce Trabzon'da hakemle kazanan Başakşehir, bugünkü Galatasaray-Trabzon maçının ardından "çok sert" açıklama yayınlamış. maçın sonucuna tesir eden hakem hataları olmuşmuş da, vs. vs.. 

yarın 17 takımdan bir bildiri bekliyorum, hakemler insan felan değildir şeklinde.  

#25 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 1.154 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2019 - 10:23 ÖS

İpne Başak!

#26 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.487 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 12 Şubat 2019 - 06:02 ÖS

https://twitter.com/...2330593280?s=21

#27 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.783 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Şubat 2019 - 06:39 ÖÖ

Böyle gelin arkadaş bize. Daha çok tahrik edin. Biz severiz tansiyonu. Bunlara karşı ağır bir galibiyet farz oldu artık.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#28 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.487 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 11 Mart 2019 - 03:36 ÖS

9e3d1ce2b3ce2783242bf7d007f05dee.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

#29 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.733 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Mart 2019 - 04:15 ÖS

Ben Osmanlispor yada Başakşehir in Kulliyespor olarak isim değişeceğini düşünüyorum.

#30 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.487 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 14 Nisan 2019 - 11:27 ÖÖ

Rıdvan Dilmen: “Başakşehir’in kültürü doğru yapılanmayla buraya kadar geldi ama bir çınar olamaz. Büyük kulüp olmak başka birşeydir. Ben önümüzdeki 10 yıl içerisinde Başakşehir’in kalıcı olacağını düşünmüyorum.”

#31 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.623 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Nisan 2019 - 10:17 ÖS

Başakşehirin anasını sikim

Yeter ulan yeterrrrrrrrrrrrr

Yeter şerefsizler. Seçimde ayrı futbolda ayrı

Nefes alamıyoruz......

Allah belanızı versin.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#32 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.126 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Nisan 2019 - 10:36 ÖÖ

Rıdvan Dilmen: “Başakşehir’in kültürü doğru yapılanmayla buraya kadar geldi ama bir çınar olamaz. Büyük kulüp olmak başka birşeydir. Ben önümüzdeki 10 yıl içerisinde Başakşehir’in kalıcı olacağını düşünmüyorum.”

Çınarı takan kim ? Marka gibi yönetirsen 10 sene sonra pek ala varlığını sürdürür . Genç jenerasyon mal gibi yetişiyor çünkü . Sultangazi fc , Çekmeköy muhtars gibi takımlar da çıkar .  

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#33 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.783 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Nisan 2019 - 12:12 ÖS

10 yıl uzun bir süre. 10 yılda 3-4 şampiyonluk demek kendine has bir taraftar grubu için temel atma töreni kıvamında olur. Bugün kimsenin sallamadığı kulüp yarın bir bakmışsın kombine satıyor.

Hakemler bu kadar çabalarsa 10 yıl beklemeye gerek kalmayacak bu arada.

#34 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.487 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 16 Nisan 2019 - 12:37 ÖS

https://twitter.com/...9798805505?s=21

#35 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.759 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Nisan 2019 - 12:50 ÖS

“Bu hafta oynanacak İBB-Rizespor maçını sadece ev sahibi, misafir takım ve fenerbahçe logo’lu passolig sahipleri alıp izleyebilecek.

Ev Sahibi: İBB
Misafir: Rizespor
İBB Destek Ekibi: Fenerbahçe”

allah kimseyi bu şikeciler kadar ezik duruma düşürmesin. hani galatasaray’ın şampiyonlar ligi maçı öncesi schalke, real bayrakları asmak filan zemzemle yıkanmış kalır bunun yanında. tarifsiz bir eziklik bu. bir de bunları rakipten sayıp saygı duyan, bunlarla olan maçlara büyük önem atfeden galatasaraylılara acıyorum esas. bu kadar küçültmeyin beyler hedefi. bu hamamböceklerini rakip kabul ediyosanız kendinizi sorgulayın.
galatasaray ulan..

#36 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.781 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Nisan 2019 - 02:34 ÖS

“Bu hafta oynanacak İBB-Rizespor maçını sadece ev sahibi, misafir takım ve fenerbahçe logo’lu passolig sahipleri alıp izleyebilecek.

Ev Sahibi: İBB
Misafir: Rizespor
İBB Destek Ekibi: Fenerbahçe”

allah kimseyi bu şikeciler kadar ezik duruma düşürmesin. hani galatasaray’ın şampiyonlar ligi maçı öncesi schalke, real bayrakları asmak filan zemzemle yıkanmış kalır bunun yanında. tarifsiz bir eziklik bu. bir de bunları rakipten sayıp saygı duyan, bunlarla olan maçlara büyük önem atfeden galatasaraylılara acıyorum esas. bu kadar küçültmeyin beyler hedefi. bu hamamböceklerini rakip kabul ediyosanız kendinizi sorgulayın.

Yok öyle bişey yav...  Yoksa vardı da taşak konusu olunca kaldırdılar mı acaba?

BİLET SATIŞ LOGO KISITI

·  Medipol Başakşehir FK biletleri, maç saatine 24 saat kalana kadar sadece Medipol Başakşehir FK Logolu Passolig kartlar ile satın alınabilir. Maç günü ev sahibi tribün biletleri Çaykur Rizespor A.Ş. logolu Passolig Kartlar hariç, diğer tüm Passolig Kartlar ile satın alınabilecektir. 

·  Çaykur Rizespor A.Ş. Logolu kartlar sadece rakip tribünden bilet alabileceklerdir.

BİLET KOMBİNE TRANSFER KISITI

·  Bilet/kombine transfer kısıtları, bilet satış logo kısıtları ile aynıdır. Medipol Başakşehir FK bilet/kombine sahipleri, maç saatine 24 saat kalana kadar sadece Medipol Başakşehir FK Logolu Passolig kartlara transfer edebilirler. Medipol Başakşehir FK bilet/kombine sahipleri, maç günü Çaykur Rizespor A.Ş. Logolu Passolig kartlar hariç, diğer tüm Passolig kartlara biletlerini maçlık olarak transfer edebilirler.

·  Rakip Takım tribünlerinden bilet satın almış olanlar koltuklarını sadece Çaykur Rizespor A.Ş. Logolu Passolig kartlara transfer edebilirler.

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#37 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.759 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Nisan 2019 - 04:13 ÖS

abi bilmiyorum ki, üstte mert baydur’un postundaki linkte gördüm ben de. muhtemelen böyle bişey varsa bile millet napıyosunuz lan dediği için kaldırdılar. maç günü staddaki atmosferden anlaşılır zaten olup olmadığı.
galatasaray ulan..

#38 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.487 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 16 Nisan 2019 - 04:16 ÖS

millet napıyosunuz lan dediği için kaldırdılar

evet değiştirilmiş, naif bir hata mıydı yoksa genel bir tepkiden dolayı mı değiştirildi hiç bir zaman öğrenemeyiz.

#39 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 2.120 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Nisan 2019 - 12:18 ÖS

evet değiştirilmiş, naif bir hata mıydı yoksa genel bir tepkiden dolayı mı değiştirildi hiç bir zaman öğrenemeyiz.

ilk  açıklama:

oegqA_1555483742_4963.jpg

İkinci açıklama:

OStTS_1555483752_3512.jpg

http://spor.haber7.c...dirtti/?detay=1

#40 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.783 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Nisan 2019 - 12:52 ÖS

Şu olay eğer bir bilgi kirliliği veya trol işi değilse büyük kepazeliktir.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye