İçeriğe git

Resim
* * * - - 3 oy

Forum İsim Anketi

• Please log in to reply
48 replies to this topic

Poll: Forum İsim Değişikliği (25 kişi oy verdi)

Yeni İsim Önerisi

1. Turgay Şeren (12 oy [60.00%] - View)

Percentage of vote: 60.00%

2. İsimsiz Kalsın (8 oy [40.00%] - View)

Percentage of vote: 40.00%

Vote Guests cannot vote

#21 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.214 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ekim 2017 - 02:04 ÖS

Senin bir rahatsizligin mi var LuisFigo, surekli surtunmeli yaziyorsun?

Siteye 17binden fazla mesaj birakmisssin, anasayfada yonetim ekibine bakilacak yerden haberin yok.
Provokatorluge devam edersen o yonetim ekibi tasarrufuyla forumdan uzaklastirilacaksin.

#22 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ekim 2017 - 02:17 ÖS

Senin bir rahatsizligin mi var LuisFigo, surekli surtunmeli yaziyorsun?

Siteye 17binden fazla mesaj birakmisssin, anasayfada yonetim ekibine bakilacak yerden haberin yok.
Provakatorluge devam edersen o yonetim ekibi tasarrufuyla forumdan uzaklastirilacaksin.

Kural ihlali yaparsam uyarırsın ve no post verirsin bir haftalık. kafana göre atamazsın Yasin Karabulut. Haklı olarak soru soruyorum ve rahatsız oluyorsun. Forum ismini kim neye göre değiştirdi diyorum. Herşeye anket açıyorsunuz bunu da sorsaydınız işte.

Forumjn tek yetkili admini olarak cevap vermek zorundasın. Hep birlikte belirlediğimiz bir forum ismini tek başına nasıl değiştirebilirsin? Tehdit edeceğine bunlara cevap ver bence, çocuk yok karşında.
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#23 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.214 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ekim 2017 - 02:22 ÖS

14- Birçok kullanıcı ile birçok defa kişisel tartışmaya giren fakat hakaret gibi ceza alınabilecek noktada kendisini kontrol edebilen provokatör kullanıcılara müsamaha gösterilmez. Bu tarz forumun kalitesini, okunurluğunu ve yeni katılımları engelleyen durum yaratan kullanıcılar, mevcut yöneticilerin 2 tanesinin teklifi ve ¾’ünün oyuyla direk ihraç edilebilirler. Sınırları iyi bilerek, dikkatle diğer kullanıcıları provoke etmenin cezasız kalmayacağı iyi bilinmelidir.

Yasin, bişey olmazdı. Boşu boşuna paranoya yapıyorsunuz. Napacaklar forumu mu kapatacaklar? Kafana göre ismi kaldırmışsın. Geçici meçici falan geç bunları. Şimdi dik duramıyorsan ortalık sakinleşince eskiye dönmenin bir anlamı kalmayacak. Neyse ya, harbiden siz bilirsiniz. Forum logosunun yanına da bir ampül ve reis-i cumhur portresi koyun, eksik kalacak yoksa..

Gereği düşünüldü de de tam olsun sayın hakim. Ankete ne gerek var:) bu arada forum yönetimi an itibariyle kimlerden oluşuyor? Sayın Yasin Karabulut ve gölgesi aldı sanırım bu kararı :) gigayı mı admin olarak seçtiniz yoksa :D

aciklama ve uyari yukarida mevcut gerisi senin tercihin.

#24 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ekim 2017 - 02:28 ÖS

Yahu provokasyon diyip duruyorsun. Soru soruyorum sadece.. forum üyelerine sormadan niye değiştirdin? Sadece ben mi böyle düşünüyorum? Millet burda birbirine ana avrat sövünce süresiz uzaklaştırma veremiyorsunuz, o güç gösterisi bir bana mı işliyor? Soruma düzgün bir cevap ver ben de tamam diyeyim. Cevabın yok işte.. saçma sapan bir paranoya ve korku yüzünden ve admin olduğum için, ucu bana dokunur diye değiştirdim de eyvallah diyim.
24bpk.png

#25 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ekim 2017 - 02:29 ÖS

Bu anketi boşuna mı yaptık? yine giga açmıştı ve oy çokluğuyla hayır denmişti. üyelerinizi sallamıyorsanız, 1 admin ve 1 üyenin isteğiyle oluyorsa bu işler yeni forum ismini de bi zahmet bize sormayın.

http://galatasaray.t...eğişikliği/

Bak giga o gün ne demiş?

Muhtemelen Hayır çıkacak ve polemik olmayacak, 2-3 kere gündeme gelmiş bir konu, noktayı koymak adına anketin yararlı olacağını düşündüm.

Sıkıntı yok Yoda'cım... :)

Bu nasıl bir tutarsızlıktır? Yahu üzerinden 6 ay bile geçmemiş. Önder abi, Ahmet abi ve birçok kişi silinmesine karşıymış o gün. Forumun ismi Rocky olsa birazcık hak verebilirdim belki bu tavrınıza...
24bpk.png

#26 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.458 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ekim 2017 - 02:47 ÖS

Ben senin amacını anladım Figo, forumdakileri kışkırtıp burayı bitirmeye çalışıyorsun, yıllar öncesinin kini, intikamı bürümüş gözlerini.

Al sana komplo teorisi.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#27 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ekim 2017 - 02:49 ÖS

Ben senin amacını anladım Figo, forumdakileri kışkırtıp burayı bitirmeye çalışıyorsun, yıllar öncesinin kini, intikamı bürümüş gözlerini.

Al sana komplo teorisi.

Bana bi ara tutarsız diyip duruyordun ya, temmuzda yazıdığın mesaj hakkında ne diyorsun. Hani konu senin için kapnmıştı?
24bpk.png

#28 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.214 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ekim 2017 - 02:55 ÖS

Bu anketi boşuna mı yaptık? yine giga açmıştı ve oy çokluğuyla hayır denmişti. üyelerinizi sallamıyorsanız, 1 admin ve 1 üyenin isteğiyle oluyorsa bu işler yeni forum ismini de bi zahmet bize sormayın.http://galatasaray.t...eğişikliği/

Bak şu mesaji ilk olarak atsan ulan ne massakli elestirdi hadi cevaplamaya ugras diyecez ama sen illaki surtusmeden buraya getiremiyorsun. Guzel kardesim, aciklamam sana sacma gelebilir mantiksiz ve korkakca gelebilir ama seni tatmin etmek icin ayrica bir aciklama yapilmayacak. Kimisi hak verir kimisi vermez, yanlis uygulama der gecersin ne diye ugrasiyorsun?

#29 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ekim 2017 - 03:01 ÖS

E o zaman buna cevap ver bari.. alınan bir karar var, ona da mı saygımız yok? Rocky’den dolayı Hakan ismine dokunmamız gerekmiyor. 15 Temmuz’da yapmadık, şimdi hiç gerek yok. Vallahi de billahi de yazık ya.. bak temmuzdaki anketi unutalım, bi tane daha açın ve sorun. Evet değişsin çıkarsa kimse itiraz etmez. Eleştirdiğiniz sistemden bi farkınız kalmıyor böyle yapınca.. Galatasaraylılığın farkı nerde kaldı?

Burda tek başıma uğraşmayı da saçma buluyorum aslında ama yapım bu. Haksızlığa gelemiyorum, karşımda kim olursa olsun hep inandığım şeyi savunurum. Sonuçlarını umursamam... Hakan Şükür benim çocukluk, gençlik kahramanımdır. Hangi tarikata, cemaate üye olduğu umurumda değil. Darbeyi de o yapmadığına göre vatan haini ilan edilmesini kabullenemiyorum. Zaten ülke samimiyetsizlik içinde boğuluyor en azından burada siyaseti Galatasaraya bulaştırmayalım istiyorum. Galatasaray.TO her zaman dik durmuştur. Şu an bunu tartışmamız bile insanı üzüyor... derdimi anlatabiliyor muyum?

Konuyu kendi adıma kapatıyorum.
24bpk.png

#30 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.214 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ekim 2017 - 03:16 ÖS

Anketleri karar vermeye etken bir kamuoyu yoklaması olarak görürsek sorunu çözmüş oluruz sanırım.

#31 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.368 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ekim 2017 - 04:07 ÖS

Bu forum ismi değişimi ile ilgili konu daha önce geçtiği zaman taraf olmamak adına mesaj atmadım. Oyumu kullandım geçtim. Şu ortamın kadim zamanlardaki Yunan Site yönetimleri gibi yönetilmesini arzu edenleri görüyorum. Bu kadar demokrasi yönetilememezliği beraberinde getirir. Forumun an itibariyle 1 tane admini var. Adam işini yapmaya çalışıyor. Tek başına karar alıyor. Madem bu kadar yürek var en mangallısından buyursun talip olsunlar mangal yürekliler forumu idare etmeye. 

Hakan Şükür'ün topçuluğuna laf eden kimse yok burada. Kariyeri bellidir. Parasını da çatır çatır almıştır. Kontrat dönemlerinin sonunda babası ile kulübü ne kadar zor durumlara düşürdüğünü unutmayacak kadar yakından takip ettik Galatasaray'ı çok şükür. İlk evliliği dahil, her gelişi gidişi de olay oldu. Bugün Galatasaraylılık adına kendisini savunan birisinin, evlenerek hayatını zehrettiği kızcağıza da Galatasaraylılık adına sahip çıkması gerekirdi. Galatasaraylı adam vicdanlıdır. Biz böyle öğrendik en azından.

Hayatta olan bir kimsenin ismi, forum alt başlıklarına bana göre verilmemeli. Zira Galatasarayla ters yollara sapma ihtimali her zaman vardır. İlla yaşayan birisinin ismi verilecekse de bir tanesi orada duruyor zaten (Hagi), bir diğeri için Kosova'ya uzanıp Prekazi'yi yazarsın oraya bir de 25 yıllık kariyeri Galatasaray'dan başkasını görmemiş Bülent Korkmaz duruyor aslanlar gibi orada. 

Ortaya laf atıp, kendisine soru sorulunca cevapsız bırakıp forumu uzaktan takip edip, ortalık durulup, konu unutulana kadar -ki ben unutmam- sessiz sedasız takılan birisinin, sorularıma cevap ver diye hezeyana kapılması da ayrı bir güzel. Bekle, belki cevap veren birisi çıkar. Biz çok bekledik. Cevap hep "tısssss." oldu.

Oylamaya gelirsek ben Turgay Şeren dedim. Ali Sami Alkış'a ettiği laf yeter.

• Giga ve Yasin Karabulut bunu beğendi

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#32 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.297 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 25 Ekim 2017 - 09:42 ÖS

Ömrüm boyunca hiç sevmedim bu Şükür'ü, herkesin taptığı dönemde bile tiksinirdim tarikatçı kişiliğinden. Ama.... Hakan Şükür, mevcut iktidarın kontenjanından milletvekili seçilmezden evvel bu kulübün ve ulusun efsane futbolcusu olmuştur. Nikah şahitleri birbirine düştü diye biz niye durumdan vazife çıkarıyoruz? Bence değişmemeli. 

• LuisFigo ve Yasin Karabulut bunu beğendi

#33 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ekim 2017 - 01:18 ÖS

Forumdan sorumlu arkadaşları imtina ediyorlar diye suçlayamam, neticede tuhaf bir ülkede yaşıyoruz, bir sorunda bak ben isim değişsin dedim bunlar istemedi demesi 6 ay sürebilir :)

kimse kimseye bu sebeple tavır almasın, fikrim belli hakan aynı hakan, feto aynı devlet düşmanı feto, o gün umursamadan isim verdiysen bugün değiştirmek yanlış diyorum ama 1 kişinin bile kırılmasına sebep olacaksa ben de değiştirilmesi taraftarı olurum. Dert etmeyin böyle şeyleri, dik duruş diyorsan onu gösterecek çok daha önemli yerler var.

İsim için bülent korkmaz ve prekazi arasında ayrım yapamadım ama o çıkık kol hatrına bülent derim herhalde...
  • Giga ve Yasin Karabulut bunu beğendi

#34 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.458 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Ekim 2017 - 12:04 ÖS

17 kişi mi yazıyor foruma yani şimdi?

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#35 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.865 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 31 Ekim 2017 - 12:20 ÖS

17 kişi mi yazıyor foruma yani şimdi?

Merakımdan soruyorum, nerden temin ettin 17 aktif yazar olduğunu bu forumda?

#36 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.458 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Ekim 2017 - 12:45 ÖS

Forum İsim Değişikliği (17 kişi oy verdi)

#37 Libraleon

Libraleon

Member

• Members
  • 2.074 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Ekim 2017 - 01:23 ÖS

Hadi 18 olsun.

Cevad Prakazi.

#38 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Kasım 2017 - 01:52 ÖÖ

Madem bir işe giriştiniz, oyumu isimsiz kalsından silip rahmetli turgay kaptana verdim. Birkaç gün içinde halledilsin artık. 2019’da mı bitecek bu anket?
24bpk.png

#39 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.214 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Kasım 2017 - 08:23 ÖÖ

Geniş düşünüyoruz, super finale iki şık birakiriz, tff style

#40 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.458 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Kasım 2017 - 02:04 ÖS

Hocam ben anketi açtım, insanlar oy verdi, değerlendirmeyeceksen uğraşmasaydık. :)

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye