İçeriğe git

Resim
- - - - -

Burası TT Arena...

Marş...

• Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.586 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Ekim 2017 - 01:27 ÖS

Bu marşı yeni duydugum için kendımden utandım açıkçası ama efsane olmuş...

Göztepe'nin isyan marşı gibi şu marşı 50 bin kişinin söylediğini düşünmek bile tüyleri diken diken yapıyor...

Kesinlikle değerlendirmek lazım...

https://www.youtube....eature=youtu.be

Dean...

#2 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.320 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Ekim 2017 - 01:47 ÖS

Hep bir ağızdan söylemesi zor, öyle aman aman bir marş da değil, Şereftir Seni Sevmek bundan çok daha etkileyici.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#3 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.139 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Ekim 2017 - 05:45 ÖS

Ben de beğenmedim desem ayıp olur mu?
What can I do sometimes..

#4 Libraleon

Libraleon

Member

• Members
  • 2.119 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Ekim 2017 - 08:26 ÖÖ

Söylemesi zor belki ama bence çok güzel.

Senfonik ve ateşleyici. Yalnız tt arena geçen yerlerle  samiyen konulmalı.

Mıymıy bayıcı arabeskten bozma marşlar yerine , amigolar , gringolar bu tip marşları çalıştırsınlar trübünlere.

#5 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.832 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Ekim 2017 - 08:17 ÖÖ

Burası TT Arena kısmı olabileceği varsa da bozuyor işi.

Benim şaşırdığım nokta bizim taraftar olarak "TT Arena" ismini benimseyerek kullanıyor olmamız. Tamam bu stadın adı Ali Sami Yen değil belki ancak sen Ali Sami Yen dersin, ağzımızı büzecek değiller ya. Varsın televizyonda TT Arena desinler. Bizim nasıl kabul ettiğimiz önemli en nihayetinde. 

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#6 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.277 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 31 Ekim 2017 - 10:43 ÖÖ

Burası TT Arena kısmı olabileceği varsa da bozuyor işi.

Benim şaşırdığım nokta bizim taraftar olarak "TT Arena" ismini benimseyerek kullanıyor olmamız. Tamam bu stadın adı Ali Sami Yen değil belki ancak sen Ali Sami Yen dersin, ağzımızı büzecek değiller ya. Varsın televizyonda TT Arena desinler. Bizim nasıl kabul ettiğimiz önemli en nihayetinde. 

Arena lafı da öldürüldü ya

TT Stadyumu dememiz emredildi bize ama ağıza o da yerleşmiyor

TT Arena diye kaldı bir şekilde, BJK'liler halen İnönü Stadı diyor mu yoksa Vodafone Park mı diyorlar emin değilim.

#7 Libraleon

Libraleon

Member

• Members
  • 2.119 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Ekim 2017 - 01:29 ÖS

GS taraftarı biraz dirayetli olsa Ali Sami Yen ismini yaşatırdı , gerek tribünde tezahüratlarda , gerek forumlarda sosyal medyada...

TT nedir , arena nedir , isim anlaşması beni bağlar mı? Bizim stadımızın adı Ali Sami Yen'dir dersin olur gider.

Ama nerede o bilinç. Herkesten önce biz atladık arena lafına.

• duman bunu beğendi

#8 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.320 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Ekim 2017 - 02:00 ÖS

ASY Spor Kompleksi diyeceğiz de neyin spor kompleksi?

Sözde 1 basketbol, 1 voleybol salonu olacaktı, onu geçtim stadyumun dışını sarı-kırmızı kapatmayı, çevre düzenlemesini bile beceremediler.

• Saunders bunu beğendi
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#9 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.586 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Ekim 2017 - 02:49 ÖS

Açıkçası benım de  bu stada alisamiyen demeye dilim varmıyor... O ruh yok...

Dean...

#10 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.832 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Kasım 2017 - 07:52 ÖÖ

ASY Spor Kompleksi diyeceğiz de neyin spor kompleksi?

Sözde 1 basketbol, 1 voleybol salonu olacaktı, onu geçtim stadyumun dışını sarı-kırmızı kapatmayı, çevre düzenlemesini bile beceremediler.

Spor Kompleksi'ne Ali Sami Yen ismi verilmesi tamamen tüzükle alakalı bir mevzuydu. Galatasaray'ın stadının adı Ali Sami Yen'dir maddesini değiştiremediler muhalefet olur diye hatırlıyorum. Polat yönetimi stadın isim hakkı üzerinden gelir elde etmek için böyle bir formül bulmuştu.

Bu proje Galatasaray tarihinin yüz karasıdır. 1milyarTL değeri olan araziyi boşaltıp, dağın başındaki, yolu ve ulaşımı olmayan bir yere taşındık. Üzeri kapalı stadyum + 1 adet çok amaçlı spor salonu + 1 adet plaza (hastane olacak, iş merkezi olacak vs. dediler) verilecekti karşılığında. Aslanlı bir yol yapılacaktı. Yanılmıyorsam GS logolu bir geçiş güzergahı olacaktı. Eren Talu işi bitiremeyince protokol düzenlendi herşeyi kaybettik. Yetmezmiş gibi stadın üzerinin kapatılması bizim üzerimize kaldı. O da yetmezmiş gibi hiç bir stadyumda olmayan "Bu stad GSGM'nin malıdır." türünden bir tabela asıldı. Bu da yetmezmiş gibi sözde üst kullanım hakkı bize ait olan stadı kağıt üzerinde teslim etmedikleri için çivi bile çakamadık. Stad dışarıdan gri renkli bir beton yığını olarak duruyor hala. 

#11 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.320 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Kasım 2017 - 08:33 ÖÖ

Yalan yok içine girince insan mutlu oluyor, ilk kez 3-1 aldığımız fener maçına gitmiştim bir de, rüya gibiydi.

Ama ulaşımından çevre düzenlemesine hiç olmadı, BJK de stadını bitirince en kötü durumda biz kaldık.

Fenerlisi Kadıköy-Moda-Suadiye Sahil'de toplanıp, keyfini çıkara çıkara maça gider, çıkışta yürüyerek her tarafa yayılır.

Beşiktaşlısı Beşiktaş Çarşı-Taksim-Şişli'den yürür.

Bize kalan metroda tıklım tıkışlık.

#12 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.277 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 01 Kasım 2017 - 10:01 ÖÖ

Bize kalan metroda tıklım tıkışlık.

stad otoparkına park edersen de, kalabalık maç çıkışı stadı terk etmen 1 saat

#13 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.832 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Kasım 2017 - 11:18 ÖÖ

Stada ulaşımda ben şu ana kadar metronun kapalı olduğu dönem haricinde hiç sorun yaşamadım. Son dakikaya kalmadığın sürece rahat şekilde ulaşılabiliyor stadyuma.

Asıl sorun stadyumdan ayrılmak noktasında başlıyor.

Metro ana baba günü oluyor.

Diğer ulaşım araçlarına ulaşmak isteyenler merdivenlerde uzun kuyruklar oluşturuyor.

Araçların otoparkı terk etme süreleri inanılmaz uzun sürüyor. 

Sanırım pek bir çaresi de yok bu problemin. Belediyenin tek kıyağı maç sonlarında metroya binenleri Sanayi'de indirip aktarma yapmak zorunda kalmadan direkt Taksim hattına yönlendirmesi.

#14 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 5.112 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 12:17 ÖS

Beyler her sorun bitti bu mu kaldi olayı degil de bizim stadın zemininde çizgilerin az sonrasindan  baslayan bir meyil var asagiya dogru bunun bazı pozisyonlarda müdahale etmeyi ve atis yapmayı zorlastirdigini düşünüyorum çizgiye yakin yerlerde, dikkati çeken tek ben miyim yoksa goz yanilmasi mi ? 

We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#15 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.832 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ekim 2019 - 07:50 ÖÖ

PSG maçında rakip oyuncu yere düştü. Onu mu diyorsun?

#16 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 5.112 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ekim 2019 - 12:13 ÖS

Dikkat etmedim onun dustugune acikcasi ama daha genelde duran toplarda, çizgi üstünde  disarian gelerek müdahalelerde bir kac defa dikkatimi cekti. 

Galatasaray_Arena_North-West_Corner.jpg

thumb-1.jpeg

We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye