İçeriğe git

Resim
- - - - -

Yönetim güven oylaması

• Kilitlenmiş konu This topic is locked
25 replies to this topic

Poll: Yönetim güven oylaması (22 kişi oy verdi)

Forum yönetimi bazında adaletsizlik yapıldığını düşünüyor musunuz?

1. evet (2 oy [9.09%])

Percentage of vote: 9.09%

2. hayır (20 oy [90.91%])

Percentage of vote: 90.91%

Vote

#21 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.195 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Ekim 2017 - 09:59 ÖS

Onder Abi sen okuduğunu anlıyor musun?
Bu iş çok uzadı benim söyleyeceğim herşey söylendi.bak memnuniyetiniz ols7n admin filan da değilim artık. Ne tahmini ne aksami beklemesi yahu ? Günahı sevabıyla devrettik.bitsin artık bu tantana.soyleyecek sözü olan özelden mesaj atsın.

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#22 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.195 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Ekim 2017 - 10:03 ÖS

Sedat yine kenar mahallede dolanmışsın.usulu esası da yerine gitmiştir benim acımdan.sizin ilkokul grup tavriniz da bu demogoji de benim yutacagim isler degil.carsiniza pazar versin

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#23 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.041 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Ekim 2017 - 07:44 ÖS

Olay ayni olay adminler ayni adminler..Ne cozker ne insom ne de suraya yazanlar..baskasinin esamesi yok o topiklerde. Simdi hepsi siraya girmisler adalet, adaletsizlik vb.. diye. ne hikmetse..bu sekilde biri hakaret etti digeri pesindne gitti ile ilgili en az 10 tane ornek vardir. Hangisinde bu derece heyecan yaptiniz?

diğer topicte böyle bir yorum yazmış osvaldo.. kendi adıma cevap vermek zorundayım çünkü biraz haksızlık olmuş, o topic kilitlendiği için buradan..

bu tartışmanın hiçbir noktasına dahil olmadım; taa ki adminler tarafından güvenoylaması topici açılana kadar. burada forum genelinden bir değerlendirme yapılması istendiği için düşüncemi yazdım. yönetimin iyiniyetinden hiçbir şüphem olmadığını vurgulayarak "bu olayda birazcık denge kaçmış bence" dedim. adminler sebebini açıklayıncada forum kurallarında bir düzeltme yapılabilir diyerekten kendi adıma konuyu kapattım.. eğer bu topic açılmasaydı yazmazdım, 2015 yılındaki olaydada düşüncemiz sorulsaydı orayada karalardık birşeyler.

#24 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.256 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Ekim 2017 - 07:57 ÖS

Zaten 10-15 kisi kalmistik, 3-4 kisi daha gitti su tartismadan.

Nameless ve Aslan Suat niye afaroz edilmis ben onu anlayamadim?

Kendi istekleriyle ayrildilar forumdan.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#25 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.199 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 18 Ekim 2017 - 08:23 ÖS

Osvaldo' nun giderayak sağa sola da sataşayım, cepheyi genişleteyim temalı postunu hayretle okudum. Ve ilgili topic kilitlendiği için cevap hakkımı da burada kullanmak durumundayım.

Öncelikle konu ile ilgili olarak ne yazdığım çok net ve orada duruyor. Ne Önder abi ne Osvaldo ile bu forumun ötesine geçen bir arkadaşlığım yok. Önder abi ile bir kez aynı masada bulundum ve diyaloğumuz sınırlıdır. Hatta çok eminim ki Osvaldo ile Önder abi'nin arasındaki diyaloğun yanına yaklaşamaz.

Hal böyle iken, yaşanan ve hala Önder abi'nin haksızlığa uğradığını düşündüğüm olay özelinde yaptığım eleştiri sonrası neden bir tarafa geçip diğer tarafa cephe almışım gibi bana cevap verildiğini anlamış değilim.

Osvaldo, 2015'te ne oldu ne olmadı bilmiyorum. Bahsettiğin tartışmayı hatırlamıyorum. O zaman konuya müdahil oldum mu, olmadım mı onu bile bilmiyorum. Konu ilgimi çekmemiş olabilir, o başlıkla ilgilenmemiş olabilirim, meşgulümdüro dönem pek foruma girmemiş de olabilirim...vs vs.. Dönüp de garip bir noktayı referans alıp kendine sanal düşmanlar yaratman anlamsız.

Osvaldo ile farklı düşündüğüm bir çok konu olduğu gibi, Önder abi ile de var. Ferhat ile de oldu. Ne bileyim Giga ile de oluyor. Aynı gerekçe ile eleştirdiğin cozker ile de oluyor. Ben fikirlerimi yazarım, o ne demiş bu ne demiş, o şu başlıkta benimle aynı fikirdeydi, ben de burada onu destekleyeyim yapmam. Bunu yapanların olduğunu ve bundan rahatsızlık duyduğumu birkaç kez açıkça yazdım bu forumda.

Özetle; bence bu olayda ceza adaletli verilmemiştir. Ancak daha önce de yazdım, bunun gerekçesinin Osvaldo'nun ferhat tarafından kollanması ya da başka bir art niyetle yapılmadığına eminim. Ferhat'ın konunun geri dönülmez bir noktaya ulaşmadan kapanması için hareket ettiği noktasındaki samimiyetine de %100 inanıyorum. Adminlik görevini de bugüne kadar fazlasıyla hoşgörülü ve başarılı yapmış olduğunu düşünüyorum. Güven konusunda hiçbir şüphem yok. Ama...

Bunları düşünüyor olmam bu konu özelinde cezaların verilmesinde hatalı hareket edildiğini düşündüğümü söylememe engel değil. 

#26 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.478 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Ekim 2017 - 08:33 ÖS

Cozker ve insomniastan da cevaplarini yazdi, baska söz düşen yoksa burayla da vedalaşalım.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye