İçeriğe git

Resim
- - - - -

Pınar Bekbölet

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.437 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Eylül 2017 - 07:14 ÖS

pinar_bekbolet_444.jpg

9url9y.jpg

Lig TV ve son olarak Bein Sports'da erkekleri kıskandıracak başarıda yayınlar yapan başarılı sunucunun yıllar önce yukarıda çeklien resmine gelen tepkiler yüzünden BeIn Sports'la ilişiği kesilmiş.

Derhal GS TV'ye transfer edilerek onore edilmesini istiyorum.

#2 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.863 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Eylül 2017 - 08:35 ÖS

Beinsport'taki programlarını oldukça başarılı buluyordum. Sırf ilgi çekmek için ekrana çıkarılan ve futboldan zerre kadar anlamayan bayan sunucular gibi değildi. Futboldan anladığı ve uzun bir süredir takip ettiği bariz bir şekilde belli oluyordu. GS TV'ye transfer olması hususunu ben de destekliyorum.

#3 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Eylül 2017 - 09:28 ÖS

Lan o pankarti tutan guzel hatun ile yukaridaki fotodaki ayni kisi mi? Emin misiniz? :) alttaki hatun uzak cekim ve cozunurluk dusuk bir de pankart muthis anlamli diye gozume guzel gozuktu herhal..
10 HAGI

#4 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.898 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Eylül 2017 - 09:56 ÖS

Cuma akşamları oynanan maçtan sonraki Depar'ı sunan hatun mu kendisi?

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#5 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 8.029 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Eylül 2017 - 08:44 ÖÖ

Cuma akşamları oynanan maçtan sonraki Depar'ı sunan hatun mu kendisi?

Evet o'ydu

https://www.linkedin...bekbolet/?ppe=1    medikal sektörde yöneticilik geçmişi de var

#6 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.898 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Eylül 2017 - 08:59 ÖÖ

Ses tonu çok iyiydi, yazık olmuş.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#7 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.337 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Eylül 2017 - 09:54 ÖÖ

GSTV önce HD yayına geçsin de kimi getireceği sonra konuşulur... Türkiye'nin batıya açılan penceresi TRT2'nin 1985 yılı kalitesiyle yayın yapıyor resmen..

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye