İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

#16 Cedric Carrosso

• Please log in to reply
22 replies to this topic

#1 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 23.446 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Eylül 2017 - 02:31 ÖS

10. ve son transferimiz.

Hayırlı olsun.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#2 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.374 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Eylül 2017 - 03:01 ÖS

tanıdığım tek Cedric var onunda konumuzla ilgisi yok.

"Bu takımın beni en mutlu ettiği dönem Kalli'nin ilk geldiği dönemdir."

#3 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Eylül 2017 - 05:28 ÖS

5 dk lik videosunda 1 tane yan top koymamislar.. cok iyi bir cizgi kalecisine benziyor.
10 HAGI

#4 winner

winner

Senior Member

• SIT
  • 2.220 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Eylül 2017 - 06:24 ÖS

Çok önemli transfer. Müslüme allah korusun bir şey olsa ,Eray denyosuna kalacaktık.

#5 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Eylül 2017 - 07:34 ÖÖ

Carasso transferi sezonun kaskosu gibi, uzun süreli bir Muslera sakatlığının her şeyi bitirme ihtimaline karşı 600B e sezonu sigortaladık...

#6 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.500 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Eylül 2017 - 03:16 ÖS

Çok önemli transfer. Müslüme allah korusun bir şey olsa ,Eray denyosuna kalacaktık.

tipinden genc sandim
35 yasindaymis
hos ben de 38 yasindayim :)
ben nedense tipine bakip genc kaleci sandim

#7 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 11.902 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Eylül 2017 - 05:23 ÖS

Baya fuzuli transfer bana gore. Hiç gerek yok çünkü sadece lig var. Kupa maçlarında da ötekiler mal değil gelen 1 2 topu kurtarırdı zahir..
What can I do sometimes..

#8 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Eylül 2017 - 06:02 ÖS

Baya fuzuli transfer bana gore. Hiç gerek yok çünkü sadece lig var. Kupa maçlarında da ötekiler mal değil gelen 1 2 topu kurtarırdı zahir..

Muslera'nın adelede 2. derece yırtık olsa şampiyonluğu bırakırsın, değer mi 600 bin için 20-25 milyonluk CL gelirini riske atmaya. Senenin en akıllı hareketlerinden biri bence.
  • daVinci bunu beğendi

#9 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 6.859 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Eylül 2017 - 06:58 ÖS

Önder Abi sen bu elemana baya güveniyorsun sanırım. O kadar iyi bir kaleci mi? Serbest olarak aldık. Beklentileri yüksek mi tutalım ihtiyaç halinde?

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#10 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Eylül 2017 - 08:03 ÖS

çok büyük beklentilere girmeyin ama kameniden falan iyi kaleci...

#11 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 9.984 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Eylül 2017 - 05:10 ÖS

Esame listesindeki 2 kaleciden 1'i yerli olma zorunluluğu vardı sanki... N'apacağız şimdi? 21 kişi çıkıyoruz nasılsa diye 3 kaleci mi yazacağız aynı anda; yoksa carosso maç kadrosuna girmeyen 3. kaleci olacak ve nando sakat-cezalı olursa doğrudan 1. kaleciliğe mi geçecek?

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#12 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Eylül 2017 - 07:56 ÖÖ

Bence 3. Kaleci olacak kadroya alinmayacak. Muslum sakatlanirsa oynayacak. Kupa maclarinda full oynar ama.
10 HAGI

#13 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 23.446 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Kasım 2017 - 10:49 ÖÖ

Akşam 3-4 top gelse de anlasak biraz nasıl kaleci.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#14 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.819 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Aralık 2017 - 07:58 ÖS

Fatih Terim Bucaspor karşısında kalede Carrosso'yu değil de Eray İşcan'i oynattigina göre Carrosso'yu takımda düşünmüyor demektir. Muhtemelen ikinci devredeki maçlarda Carrosso yerine De Jonk'u kadroda tutacak.

#15 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 14.505 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Aralık 2017 - 09:18 ÖÖ

Yabancı sınırlamasının geleceği yerde yedekte yabancı kaleci tutmayı düşünmeyebilir buna çokta karşı çıkmak mümkün değil. 

#16 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 4.576 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Şubat 2018 - 09:15 ÖS

top gelmedi ama yan toplara daha iyi cikiyor. muslera 1-2 hafta daha dinlenebilir. sicarsa muslera devam eder.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#17 eminucf

eminucf

Senior Member

• SIT
  • 2.197 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Şubat 2018 - 09:18 ÖS

Eray a bin çeker,idare etti.

Nerede kalmıştık...@GalatasaraySK

#18 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 23.446 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Şubat 2018 - 09:32 ÖS

Yazık valla Eray'ın oynadığı dakikalara.

#19 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.276 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Şubat 2018 - 08:50 ÖÖ

İki ayağını da kullanıyor . Ama solu daha kuvvetli gibi geldi bana . 

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#20 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 14.505 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Şubat 2018 - 08:54 ÖÖ

Yan toplarla alakalı olarak takım hakkında bir yargı çıkartmama sebep oldu. 

Rakibin yaptığı bir ortada rahatça çıkıp alacağı topu bizim savunma oyuncularının saçma pozisyon almasından sebep hafif bir sakatlık geçirerek atlattı.

O pozisyondan sonra düşündüğüm şey, SErdar-Maykon ikilisinin dip dibe yan topta 6 pas önünde durması kaleci için de engel teşkil ediyor.

Aynı şekilde Eray da kupa maçında çıkıp önündeki iki arkadaşına takılarak (diz atarak) topu es geçmişti. 

Savunmanın yan toplarda pozisyon alma şekilnde sorun var bence. 

Bunlardan bağımsız olarak, top geldi gelmedi bilmem ama adam profesyonel geldi bana. Türk yapalım :D 

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye