İçeriğe git

Resim
- - - - -

2017-2018 Süper Lig 4.Hafta Antalyaspor-GALATASARAY (1-1)

• Please log in to reply
135 replies to this topic

#1 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 20.904 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Eylül 2017 - 08:40 ÖS

Süper Lig

10 Eylül Pazar, 20:00

Antalya Arena, Antalya

UCtuB1m9ogk1vakmxCAbWw_56x42.pngAntalyaspor   -   GalatasarayTWjoccvTU4JXZJZ3aW3cVg_56x42.png

Hakem: Halis Özkahya

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#2 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 9.453 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Eylül 2017 - 09:55 ÖS

Antalya karışmış... Eto'o gitmek istiyormuş falan.. haberler gerçekse şu tatava yatışmadan çakıp geçsek ne güzel olur.. 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#3 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 6.605 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Eylül 2017 - 05:38 ÖÖ

Antalya karışmış... Eto'o gitmek istiyormuş falan.. haberler gerçekse şu tatava yatışmadan çakıp geçsek ne güzel olur..

Nasri de Eto'o da pazar 11'de oynayacak dedi Calimbay dun gece Bein Sports'a canli yayinda

#4 eminucf

eminucf

Senior Member

• SIT
  • 2.019 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Eylül 2017 - 06:04 ÖÖ

1-1 biter.
Asaletin yeter.

#5 duman

duman

Senior Member

• Administrators
  • 5.637 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Eylül 2017 - 07:19 ÖÖ

Eto'o çok ciddi sorun kaynağı haline geldi Antalyaspor için. Eto'o + Nasri hayalleri kuruyorlarken Eto'o Nasri'nin aldığı paraya takılıp kalmış. Bu kaostan temiz bir galibiyet çıkarıp yolumuza bakmamız gerek. Şu ana kadar oynadığımız en ciddi rakip olacak karşımızda. Teknik direktör açısından da yenilenmiş Galatasaray karşısına çıkacak şu ana kadar ki en iyi teknik direktörle karşılaşacağız.

Milli maç arasını da, bu aradan sonraki dönüşleri de hiç sevmiyorum. Hızımız, rüzgarımız kesilmeden yola devam etmemiz lazım.
IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#6 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Sneijder

• Administrators
  • 12.911 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Eylül 2017 - 12:59 ÖS

Yalnız nasrinin aldığına da takılmamak mümkün değil be abi, nasıl karşıladılar bu parayı bilmiyorum.
Bu saatten sonra bir fener maçında dinleniriz gerisini zkertiriz gibi görünüyor.

"Ben Galatasaray'a gelmekle kalmadım, Galatasaraylı oldum. Galatasaray'ı hissetmeye başladığım gün, imzasını kalbime attım." #HAGI

#7 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 6.605 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Eylül 2017 - 01:07 ÖS

nasıl karşıladılar bu parayı bilmiyorum.

Opet

#8 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 11.466 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Eylül 2017 - 03:54 ÖS

Eto'o 3 alıyor diye biliyorum.. Nasri ne alıyor ki?
What can I do sometimes..

#9 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Sneijder

• Administrators
  • 12.911 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Eylül 2017 - 10:39 ÖS

Eto'o 3 alıyor diye biliyorum.. Nasri ne alıyor ki?

Habertürk Spor'dan Meriç Müldür'ün özel haberine göre; Süper Lig ekiplerinden Antalya ile 3. sezonunu geçiren Samuel Eto’o, Kırmızı-Beyazlılar’ın yüksek bir bedelle Samir Nasri’yi transfer etmesi sonrasında adeta gemileri yaktı.

Antalya’dan yıllık 4 milyon Euro kazanan Kamerunlu golcünün, olası başarıların ardından Nasri’ye bonuslarla birlikte yıllık toplam 6+2 milyon Euro ödeneceğini öğrenmesinden sonra bu duruma isyan ettiği ifade edildi. Bununla birlikte yönetimin tavırlarından şikayetçi olduğu belirtilen 36 yaşındaki golcü futbolcunun, sezon başında Çin Ligi’ne gitmek istediği ancak yönetimin ilk etapta izin vermeyip ardından transferin son gününde takımdan ayrılması için para teklif ettiği dile getirildi.

"Ben Galatasaray'a gelmekle kalmadım, Galatasaraylı oldum. Galatasaray'ı hissetmeye başladığım gün, imzasını kalbime attım." #HAGI

#10 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• SIT
  • 30.778 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Eylül 2017 - 08:10 ÖÖ

Etoo etoolugunu yapmis yine. Yon ne kadar profesyonel adam falan diye efsaneler turetilmisti. Buyuk kuluplerde bile ariza yapabilen bir arkadas. Antalya kim kopek oluyor?
10 HAGI

#11 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• SIT
  • 25.154 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Eylül 2017 - 08:17 ÖÖ

Öyle bir maç ki alırsan daha 4. hafta camiayı şampiyonluk havasına sokarsın ki biz o havaya girdiğimizde çok zor kaybederiz...

#12 duman

duman

Senior Member

• Administrators
  • 5.637 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Eylül 2017 - 09:10 ÖÖ

Bu arada Nasri'de dün antrenmanda açma germe yapmak istememiş. Antrenmandan çıkıyormuş. Rıza Çalımbay gelip uyarmış. Sahaya geri dönmüş. 

Eto'o antrenmanda Çalımbay ile görüşmüş. Saha içi ayrı, saha dışı ayrı gibi bir şey söylemiş Eto'o. Umarım ters motivasyon yaratmaz bu kriz hali. Eto'o'dan kötü performans beklerken, Nasri dağılır belki.

#13 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 11.466 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Eylül 2017 - 05:20 ÖS

Menez Nasri Eto'o.. idare etmesi çok zor adamlar..Antalya yönetiminin yabancı bir hocayı tetikte beklettiginden eminim.. Rıza bizim maçtan sonra sutlanabilir.
What can I do sometimes..

#14 duman

duman

Senior Member

• Administrators
  • 5.637 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Eylül 2017 - 06:53 ÖS

Menez Nasri Eto'o.. idare etmesi çok zor adamlar..Antalya yönetiminin yabancı bir hocayı tetikte beklettiginden eminim.. Rıza bizim maçtan sonra sutlanabilir.

Yalnız buradaki sorunun TD ile hiç alakası yok. Oyuncu trip atıyor. Karşısında direkt olarak başkan var. Eto'o geçen sezon hem sezon öncesi hem devre arasında sorun yaratmıştı yine. Çalımbay'ın başı Eto'o yüzünden yanarsa yüzyılın haksızlığı olur.

#15 Pablo

Pablo

Member

• Banned
  • PipPip
  • 14 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Eylül 2017 - 10:24 ÖS

Seri bozulmaz bi 3 sallarız yine 

#16 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.217 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Eylül 2017 - 08:02 ÖÖ

Kolay bir maç değil. Ritmimiz aynen devam edecek mi, bozulacak mı, yükselişte mi olacak göreceğiz. 

Futbolcularımız dikine oynamaktan vazgeçmemeli, vazgeçerlerse maçı 3 sonuca da açık hale getirirler. Dikine oynamakta ısrar ederlerse bir noktada muhakkak maçı kopartırlar.

Hakem konusunda başından beridir diyorum. Hakemler aleyhimize çalışsa dahi yılmadan, direnç göstererek rakibin üzerine üzerine gitmeliyiz. bir noktadan sonra hakeminde direnci kırılıyor. Kırmızı kartlar konusunda dikkatli olmalıyız. 10 kişi kalsak dahi, sarı kartlar aleyhimize çıksa dahi  sinirlenmeyelim. 

Antalya'da Rıza hoca bizi çözmek için 3 haftadır çalışıyordur, maçlarımızı izliyordur. Bir yerlerde bizi muhakkak kitlemeye , pas bağlantımızı bozmaya çalışacaktır. Böyle şartlandırılmış takımları açmanın yolu golü atmaktır. İlk golü biz bulmalıyız.

Futbolcularımıza tekrardan yılmadan tekrar söylüyorum. Dikine Oynayın, Dikine oynayın, Dikine Oynayın.  

Rabbim futbolcularımızın ayaklarına, zihinlerine güç versin. İnşallah 3 puanı alır geliriz. güzel bir maç olsun, hakem kötü niyetli olmasın. Seriye devam. Başarılar Aslanlar. 

Ormanýn kralý aslan,futbolun kralý Galatasaray.

#17 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• SIT
  • 25.154 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Eylül 2017 - 08:40 ÖÖ

Tolganın çözüleceği maç olduğunu düşünüyorum. rızanın en iyi yaptığı iş bu özel önlemler. Tudorun bu konuda çok ısrarcı olmadan alternatif çözümler üretmesi şart.

#18 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 22.136 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Eylül 2017 - 06:10 ÖS

Resmen Yekta oynuyor bundan büyük favor olamazdı herhalde.. Fernando, Belhanda, ndiaye ve Tolga dan yardirmalarini bekliyoruz artık..

#19 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Sneijder

• Administrators
  • 12.911 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Eylül 2017 - 06:31 ÖS

Eto neyinize yetmedi olm. Nasri yok menez yok vanquir yedek... Zor maç olacak

#20 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• SIT
  • 25.154 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Eylül 2017 - 06:40 ÖS

O kadar adam getirip Rızanın eline veriyorsun, yazıktır günahtır...

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye