İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

Iasmin Latovlevici

• Please log in to reply
162 replies to this topic

#141 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.285 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ocak 2018 - 11:23 ÖS

Bizim tribünler sanırım 4-5 sezondur adet haline getirmiş vaziyetteler. Bir oyuncuya taktılar mı takıyorlar. Oyuncu iyi oynamış, kötü oynamış, pozisyona girmiş, girmemiş, doğru yapmış, hata yapmış kimsenin umurunda değil. Tepki bir kez başlamaya görsün. Önünü almak imkansız.

Latovlevici dün maçın içine etti resmen. Kötü değil, çok kötü değil, rezalet başladı maça. Başta tepki gelmedi ancak barut gibiydi herkes. Derken hatalar 2-3 olunca bir anda ıslıklama başladı. Karşı bir reaksiyon da göremedik. Ancak ıslıklama sonrasında ben kendisini biraz daha takip ettim. Dert anlatmaya çalışıyordu Latovlevici. Mesela sol kanatta Del Piero'nun koyduğu videoda da olan bir pozisyonda Denayer'e gitmedi top, 3. bölgeden topu Osmanlıspor oyuncusuna teslim etti. O top kaptırmanın hemen arkasından Denayer'e sitem ediyor. Vuruyorum topa, sen bana niye yaklaşmıyorsun diyor. Bu daha önce de oldu ancak o kadar çok tepki gösterilince kendisini izah etme yoluna gitti. 

Ben hiç ıslıklamadım hayatımda bir futbolcumuzu. Bundan sonra da yapmam. Anca bize karşı yüzümüzü eğecek bir hareket yapması lazım. Ama ıslıklamasam da tribünde olan birisi olarak vicdanım kaldırmıyor bu görüntüleri. +40k insan (hepsi olmasa da görüntü o şekilde) ağız birliği etmişcesine, almışlar bir oyuncuyu ortaya, basıyorlar ıslığı. Zor iş, zor durum.

Bu eleman bu baskıyı kaldıramaz. Zaten yetenek fakiri. 

Açıkçası benim için Ndiaye'den daha önemli bir olay haline geldi bu bol bek meselesi. Ciddi eksiğiz, ihtiyacımız var.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#142 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.655 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ocak 2018 - 02:25 ÖS

şunu şuraya bırakalım da, frodo dahi yarın gelip tekrar "elimizdekilerin en iyisi bu" deme girişiminde bulunmasın :)

https://twitter.com/...607392975441920

Ahahaha.. kabul edelim geldiğinden beri toplam sıçışının fazlasını tek maça sığdırdı.... 

...

..

..da %80'ini yapmamışken ayağına top geldiğinde emre belözoğlu muamelesi gördü herif...

Bu yuhalama olayı nedir arkadaş? An geliyor Gomis bunun eşdeğeri bir gol kaçırıyor mesela, onu da mı yuhalayacaksın?? Bizim tribünde böyle bir taraf var, bir garibi kurban seçip yağdırıyorlar üzerine..  

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#143 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.133 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Ocak 2018 - 11:57 ÖÖ

Bu yuhalama olayı nedir arkadaş? An geliyor Gomis bunun eşdeğeri bir gol kaçırıyor mesela, onu da mı yuhalayacaksın?? Bizim tribünde böyle bir taraf var, bir garibi kurban seçip yağdırıyorlar üzerine..  

Sabri topiğinde osvaldo mesajı okur gibi oldum ya la :) De ja vu :)

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#144 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.655 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Ocak 2018 - 12:44 ÖS

Sabri topiğinde osvaldo mesajı okur gibi oldum ya la :) De ja vu :)

Yeminle yazarken ben de öyle hissetmiştim :D 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#145 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.865 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Şubat 2018 - 09:26 ÖS

34 yasinda, 6 aydir maca cikmamis Hakan arkasina bu kadar adam kacirmadi, inanilmaz.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#146 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.557 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Şubat 2018 - 10:00 ÖS

Tabi bir facia..
What can I do sometimes..

#147 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.301 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Şubat 2018 - 03:45 ÖS

25 maç oynarsa sözleşmesi 1 sene otomatık uzayacak...

13 maçı var şu an oynadığı...

Dean...

#148 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.506 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Şubat 2018 - 04:06 ÖS

japon reyiz o sözleşmeyi uzattırmamak için alındı zaten :)

galatasaray ulan..

#149 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 827 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2018 - 01:39 ÖÖ

Tamamen mala bağladı. Eminim hoca da bin pişmandır bunun arkasında durduğu için. Bu saatten sonra bir dakika bile süre almaması lazım.

#150 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.285 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2018 - 07:30 ÖÖ

Arkasında durmak gibi bir durum yok. Aksine yetersiz olduğunu transfer isteyerek defalarca ima etti dolaylı yoldan. Ancak ters ayaklı oyuncu kullanmak istemiyor olmasından ötürü zorunlu olarak oynatıyor.

Göreve başladıktan sonra takıma ilk müdahalesi Denayer'i sağa alıp Linnes'i kendi mevkisine çekmek oldu. 2 oyuncuyu farklı pozisyonda kullanmak yerine 1 oyuncuyu devşirmeyi tercih etti ki bence doğru hareketti. Elbette Denayer o pozisyonu kapatamadı. Hem adam stoper hem de sağ ayaklı. Latovlevici iyileşince geçti sol beke. Mariano gelince de Linnes yedek kaldı.

#151 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.706 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Nisan 2018 - 09:37 ÖS

bu topic çok aşağılarda kalmış. bu akşam burayı boş bırakmak olmaz.

adam zaten futbolcu felan değil, seyirci adamı yuhalamaya başlayınca iyice şaftı kaydı. maçtaki en komik pozisyon, son dakikalarda ters kanatta koşmaya çabalarken dengesini kaybedip Seleznov'un ayağına basıp faul yapmasıydı. kendisini ve seyirciyi tımarhaneye kapattırmadan şu adamdan kurtulmak lazım.

rakip Cücüks FC bile olsa bu adama forma verilmez. 

#152 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.865 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Nisan 2018 - 09:42 ÖS

GS kariyerinin son maçıydı.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#153 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.133 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Nisan 2018 - 01:21 ÖS

ne düşündü acaba terim? nagatomoyu dinlendireyim dediyse sola denayer sağa linnes ile çıkarsın...

bir oyuncunun bir gram faydası olmaz mı? yok..

#154 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.865 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Nisan 2018 - 01:24 ÖS

Bu adamı Hamzaoğlu ya da Terim getireydi sabaha kadar söveceklerin ama Tudor ne yapsın, transferin son günüydü dedikleri günler geliyor aklıma.

#155 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.133 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Nisan 2018 - 01:26 ÖS

Kimin getirdiğinin bence önemi yok. sahaya sürende kabahat..  zaten muhtemelen eseneye planında olmayacak adamı sahaya sürmenin bence hiç bir mantığı yok..maç 3 olur garantilersin sonra asa adamını alır bunu sokarsın .. bu adam ilk 11 çıkamaz.

#156 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.865 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Nisan 2018 - 01:33 ÖS

Bence de dün Linnes solda başlayabilirdi, Denayer tandemde maç kondisyonu kazanabilirdi.

Ama hala Bilal Kısa muhabbetleri döndürenler istemsiz aklıma geliyor işte.

#157 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 8.849 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2018 - 06:00 ÖS

Iasmin Latovlevici: "Steaua Bükreş'e geri dönmek güzel olabilir. Bu bir geri adım olmaz çünkü Steaua, Romanya'nın en büyük takımı ve bu kariyerim için önemli bir adım olur." (Sporx)

#158 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.285 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Mayıs 2018 - 08:22 ÖÖ

Bunun sözleşmesi bitmiş ya. Ben 1 yıl daha kontratı var sanıyordum. 18 resmi maça çıkmış olsa aynı şartlarla otomatik olarak 1 yıl daha uzuyormuş. 15 maçta kalmış. Geriye 2 maç kaldı. Oynatsak bile uzamıyor. Yolu açık olsun. İlk oynadığı maç haricinde bir etki, katkı göremedik. Düşük kalibreli ve zorunluluktan yapılmış bir transferdi. Hızlı kapandı bu konu. Darısı Tarık Çamdal'ın başına.

#159 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.865 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Mayıs 2018 - 07:53 ÖÖ

Kutlamalarda bebeği uyudu ya hemen sosyal medya patlatmış babası da sahada uyuyor diye. :)

#160 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.285 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ağustos 2018 - 06:55 ÖÖ

Bu arkadaş Bursaspor'a transfer olmuş. Hayırlısı olsun.

Başlığı'da burada kalmış. Sayın Admin :D

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye