İçeriğe git

Resim
* * * * - 1 oy

TFF 1.Lig / 2017-18 Sezonu

• Please log in to reply
141 replies to this topic

#41 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.541 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Nisan 2018 - 03:23 ÖS

Valla eski usul boktan statlar ve futbola ilgisiz esnaf şehirleri gelmesin istiyorum ben de.. Balıkesir bunlardan biri.. Elazığ bunlardan biri... Bolu bunlardan biri mi bilmiyorum :)

Malesef Bolu da bunlardan biri, gerçi son zamanlarda epey hareketlendi ama stad özelinde konuşursak çok kötü demem abartı olmaz.

Uzun zamandır üst ligi kovalayan ama çıkamayan bir takım olduğu için  bu sefer çıksın istiyorum. Yakın deplasman en azından ve keyifli bir şehir. Futbol öncesi ve sonrası için gayet kullanışlı, futbol içinse üst ligde görmeden konuşmak istemiyorum. Kadro kalitesi bulundukları yerden daha iyi durumda olmayı hakediyor bu kesin. 

#42 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.541 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Nisan 2018 - 03:24 ÖS

Ankaragücü-Gazişehir FK maçı var bu hafta da, ne fikstürmüş yahu Ankaragücü'ndeki.

Sen niye gecekonduyu çıkartmaya çalışıyorsun bu kadar bizden nefret ederler yamulmuyorsam :)

Gençler düşmesin yeter diyorum ben. Gerçi Ümraniye yerine tabiki Ankara ekibi en azından tribünü olan bir ekip tercih sebebi olur.

#43 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.199 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Nisan 2018 - 03:27 ÖS

1-BJK'den daha fazla nefret ediyorlar. :)

2-Gazişehir, Ümraniye gibi takımlar yerine Ankaragücü'nü tercih ederim.

3-Taraftar tiplerini sevmesem de Ankara yaşamı için güzel olur çıkmaları.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#44 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.243 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 19 Nisan 2018 - 12:13 ÖS

2-Gazişehir, Ümraniye gibi takımlar yerine Ankaragücü'nü tercih ederim.

Kesinlikle ben de

#45 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.199 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Nisan 2018 - 01:28 ÖS

Samsun-Denizli maçı acayip bir ortamda geçiyor.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#46 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.199 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Nisan 2018 - 03:43 ÖS

Samsun 2-2 Denizli.

Ankaragucu 2-0 onde Gazisehir macinda ama ikinci yari kotu basladilae.

#47 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.199 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Nisan 2018 - 07:33 ÖS

Rize 63

A.Gücü 59

Ümraniye 58

Bolu 56

Son 2 hafta artık.

#48 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.199 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Nisan 2018 - 09:08 ÖÖ

Gazişehir, Altınordu ve Erzurum BB de play off için yarışıyor.

#49 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.667 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Nisan 2018 - 09:37 ÖÖ

Ankaragücü bu hafta sonu gençlerle sahaya çıkan Manisa'ya gidecek. son haftada kendi evinde a.demirspor'la oynayacaklar. Demirspor düşme hattına yakın olduğu için zorlayabilir belki ama normal şartlarda a.gücü bu 2 maçı aldığı taktirde süper lige geliyor Rize'yle birlikte.

#50 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.199 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Nisan 2018 - 09:43 ÖÖ

Ümraniye de Rizeyle oynuyor, zor maç.

#51 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.978 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Nisan 2018 - 10:06 ÖÖ

Rize Ümraniye'ye çaksın, MKE de Manisa'ya... Son haftaya girmeden olay kesinleşsin ki Ankaragücü son maça bardan çıkıp gelsin, böylece ADS kümede kalsın... Play-Off'tan da Altınordu-Bolu gibiler gelsin; Şehir takımları yaşasın; bld memurları ve siyasi proje şirketleri kahrolsun vs.vs.

• Giga bunu beğendi

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#52 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.794 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Nisan 2018 - 10:53 ÖÖ

Ankaragücü sevgisini anlamadım ben. Bu Ankaragücü, Kenan Evren'in Türkiye Kupası galibi üst lige çıkar uydurması ile dönemin 1. ligine çıkan MKE Ankaragücü değil mi?

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#53 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.667 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Nisan 2018 - 11:45 ÖÖ

Ankaragücü sevgisini anlamadım ben. Bu Ankaragücü, Kenan Evren'in Türkiye Kupası galibi üst lige çıkar uydurması ile dönemin 1. ligine çıkan MKE Ankaragücü değil mi?

abi napacaktı adamlar? diktatöre "yok biz almayalım" mı diyeceklerdi :) ? yani evet bir kıyak yapılmış adamlara zamanında ama onların suçu değildi..
birde insanlar başakşehir, Kasımpaşa, Ümraniye, rize vb.. takımlar yerine bu tür köklü ve taraftarı olan camiaları görmek istiyor üst liglerde..

#54 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.794 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Nisan 2018 - 11:53 ÖÖ

abi napacaktı adamlar? diktatöre "yok biz almayalım" mı diyeceklerdi :) ? yani evet bir kıyak yapılmış adamlara zamanında ama onların suçu değildi..
birde insanlar başakşehir, Kasımpaşa, Ümraniye, rize vb.. takımlar yerine bu tür köklü ve taraftarı olan camiaları görmek istiyor üst liglerde..

Abi kulübe suç bulmuyorum zaten. Gıcığım ama. Elimden bir şey gelmiyor. :)

#55 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.199 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Nisan 2018 - 12:46 ÖS

Valla Altınordu, Adanademirspor benim sempatik bulduğum takımlar ama gelemezler onlar kolay kolay.

Ankaragücü içinse Melih denen garabetin yarttığı bir mağduriyet var, adam ele geçirmek için kulübü nerelere düşürdü, o yüzden diyetini ödedi Ankaragücü.

Evrenle ligde kaldı, Gökçekle 3.lige düştü.

#56 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.243 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 25 Nisan 2018 - 06:25 ÖÖ

Belediye takımlarına muhalifim.

Hiç bir belediye takımı mümkünse çıkamasın Süper Lig'e isterim.

Mümkün olsa da Rize, Adana, Eskişehir gibi karakteri olan Anadolu şehirlerinin kulüpleri Süper Lig'i doldursa tercih ederim.

#57 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.794 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Nisan 2018 - 07:00 ÖÖ

Belediye takımlarına muhalifim.

Hiç bir belediye takımı mümkünse çıkamasın Süper Lig'e isterim.

Mümkün olsa da Rize, Adana, Eskişehir gibi karakteri olan Anadolu şehirlerinin kulüpleri Süper Lig'i doldursa tercih ederim.

Belediye takımlarının komple kapatılması gerek. Belediye halkın kullanımına sunmak amaçlı spor sahası açmak dışında sportif faaliyet içerisinde bulunmamalı. Senden benden topladığı vergileri futbol sahasına yatırmamalı. 

Karakteri olan Anadolu takımları noktasında takıldım yalnız. Eskişehir'in (ki memleketimin takımı) 2010-2011'de yediği haltlar hiç de karakter içermiyordu. Ona keza Rize'nin FB sevgisi dillere destandır. Adana gelsin ama. Onlara lafım yok :)

#58 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.243 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 25 Nisan 2018 - 07:22 ÖÖ

Karakteri olan Anadolu takımları noktasında takıldım yalnız. Eskişehir'in (ki memleketimin takımı) 2010-2011'de yediği haltlar hiç de karakter içermiyordu. Ona keza Rize'nin FB sevgisi dillere destandır. Adana gelsin ama. Onlara lafım yok :)

Karakterden kastim karakteri olan sehir
Herkesin kutugunun oldugu sehire saygi duymakla beraber, bazi sehirlere deplasman seyahati etmek daha keyifli suphesiz :)

#59 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.978 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Nisan 2018 - 10:12 ÖÖ

Bugüne kadar yaptığım yurtiçi deplasmanlar arasında en keyifli olanlar Antep - Antalya - İzmir - Trabzon - Adana'dır... Çok yakın ve çok uzak (karayolu) olanlar keyifli olmuyor... Gideceksin maçtan bir gün önce ayarlayabiliyorsan kulüp uçağıyla veya yakın zamandaki başka bir uçakla; kulüple aynı otelde veya hemen o civarda bir otelde kalacaksın... Akşam güzel bir restoranda rakını içip nesi meşhursa onu yiyeceksin; gece de o şehirde nasıl eğleniliyorsa o şekilde eğleneceksin; ertesi gün maçını yapıp stattan doğruca havaalanına... Bir de çakarsan değmesinler keyfine... 

Tabi bunu bazı şehirlerde yapabiliyorsun, bazı şehirlerde yapamıyorsun; yapamıyorsan host şehrin ya bağnazlığından ya da fanatikliğinden yapamıyorsun... O yüzden Konya - Sivas - Malatya - Erzurum - Erzincan gibi şehirler yerine Mersin - Adana - Samsun - Çanakkale - Ankara gibi deplasman şehirlerini bin defa tercih ederim...  

• galip resat bunu beğendi

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#60 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.199 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Nisan 2018 - 10:56 ÖÖ

Umarim bugun Ankaragucu cikacak.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye