İçeriğe git

Resim
* * * * - 1 oy

#17 Papa Alioune Ndiaye

• Please log in to reply
387 replies to this topic

#41 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ağustos 2017 - 05:06 ÖS

öncelikle benim için parasından da önce stil olarak yanlış adam olduğunu yazayım. umarım yanıltır, 8 numaranın da üstesinden gelir diye ekleyeyim.

bonservisinin abukluğu, 550K alan adama 2.2M verme geri zekalılığı, üstüne altyapıdan koşulsuz verilecek oyuncular(u17 deki 5 velet olamaz, bülent iti zırvalamış, onlar profesyonel sözleşme imzaladılar) bir tarafa, hepsini geçiyorum. menajer komisyonu nedir kardeşim. lucas mourayı alıyorum da menajerine galatasarayda oynamasına ikna etmesi için avanta mı veriyorum. amk menajeri topçusu 500K dan 2.2M a çıkarken zaten komisyonunu yeteri kadar almıyormu da üste ben faiş bir para ödüyorum. o para kimler arasında kırışılıyor. benim gibi muhasebecilik düşmanı adamı bile çileden çıkarttılar anasını satayım...

#42 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ağustos 2017 - 10:15 ÖS

Senelik 2.25 diyorlardi kap aciklamasinda 2.75 olmus. Allah belanizi versin.yattiginiz yerden kalkmayin. Ustelik te kemiksiz 2,75 imis. Adam hic maca cikmasa bu parayi alacak. Bunlara iyi aile evladi demiyelim de ne diyelim?
10 HAGI

#43 Ronin

Ronin

Member

• Members
  • 955 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ağustos 2017 - 10:23 ÖS

Ya bu nedir abi bu nedir ya?

Ne oluyoruz abi inanilmaz noktalara gidiyor artik bu olay. Bonuslarla beraber 9M bonservis vermissin, kariyerinde osmanlidan baska bi halt olmayan adama 2.75M veriyosun bu nedir ya?

#44 winner

winner

Senior Member

• SIT
  • 2.228 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ağustos 2017 - 10:23 ÖS

Ulan yuh ya. Bu pazarlığı bizde kim yapıyor ya. Hadi bonservisi geçtim. Lan adam 600bin alıyordu Osmanlıda, herife 1,5 versen yok mu diyecek Galatasaraya.

#45 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.349 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ağustos 2017 - 10:24 ÖS

Artık lamı cimi yok, Dursun Özbek; Galatasaray'ı tümüyle batırmakla görevlendirilmiş birisi. hiçbir mantıkla bu rakamlar açıklanamaz. 

Ormanýn kralý aslan,futbolun kralý Galatasaray.

#46 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ağustos 2017 - 10:32 ÖS

yabancı sınırlaması varken 2 sene üst üste şampiyonluğa önemli katkı yapan adama bu paranın aynısı verildi diye kıyametler koptu, kimdir ulan ndiaye, bu parayı bir de üstüne 9 milyon bonservisi hakedecek ne yapmıştır. yeter ulan yeter, galatasarayı bitirmek için yemin etmiş bu soysuzlara dur diyecek kimse yok mu bu camiada...

#47 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.470 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ağustos 2017 - 10:32 ÖS

Korkunc bedeller oduyoruz. Belhanda'ya verilen parayi fahis bulurken daha beteri geldi. Kayuum Dursun son sansini deniyor diyecegim de bu isi bos beles adamlarla olmayacagini goremeyecek kadar da aciz mi ?

Bu takimin mevcut yonetim ve hocayla basarili olma sansi zaten yok, vu sene de en gec Kasim ayinda havlu atacagimizi gayet iyi biliyoruz. Kulubun icine sicip birakacaklar.

#48 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.217 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ağustos 2017 - 10:38 ÖS

Ne 2.75i.. 25 maç oynarsa 750.000 50 maç oynarsa bi 750.000 daha.. yani bu en fazla yıllık 1.5 edecek olan herife sen 2M kafadan fazla veriyorsun.. herif yıllık en az 3.500.000,00 euro alacak.. batırın amk kulübü de rahatlayak.. puhh sizin ananızı avradinizi..
What can I do sometimes..

#49 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.331 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ağustos 2017 - 10:41 ÖS

20 milyonu Osmanlısporun orta sahasına yatırdık vay be.
Neymarı da alabilirdik aslında kaçırdık tüh..

#50 winner

winner

Senior Member

• SIT
  • 2.228 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ağustos 2017 - 10:43 ÖS

Fernando ve Feghouliye verilecek paraları düşünmek bile istemiyorum.

#51 Ronin

Ronin

Member

• Members
  • 955 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ağustos 2017 - 10:44 ÖS

Bu isin artik kotu yonetmekle alakasi olmadigi iyice ayyuka cikti. Bariz kotu niyet var.

Cok yazik cok. Liselilerin kucaginda mahvoluyor kulup.

#52 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ağustos 2017 - 10:48 ÖS

Haram olsun zehir zikkim olsun. Aksam aksam tansiyonum firladi. Ilk mactan bu oralet cocuklarini protesto etmeyen GS li falan degildir. Sikmisim ligi sampiyonlugu. Adam kulubun anasini avradini belliyor gozumuze baka baka..
  • winner bunu beğendi
10 HAGI

#53 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.331 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ağustos 2017 - 10:51 ÖS

Biz karşılıksız sevdik dedikçe, karşılığını futbolcu taklidi yapanlara dağıtıyorlar.
Karşılık mı istesek napsak?
İroniyle tatmin olamıyorum, çok fena batırıyorlar.

#54 winner

winner

Senior Member

• SIT
  • 2.228 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ağustos 2017 - 10:52 ÖS

Haram olsun zehir zikkim olsun. Aksam aksam tansiyonum firladi. Ilk mactan bu oralet cocuklarini protesto etmeyen GS li falan degildir. Sikmisim ligi sampiyonlugu. Adam kulubun anasini avradini belliyor gozumuze baka baka..

Bence  Dursun ,fenerli.

#55 barT

barT

Junior Member

• Members
  • 1.202 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ağustos 2017 - 11:04 ÖS

Bu transferin tek sorumlusu yönetime 'dur' demeyen genel kurul üyeleridir. Ne kadar rezil olsak, yerin dibine batsak müstahakımızdır. Koskoca Galatasaray göz göre göre batırılıyor, komisyonlara, menajerlere peşkeş çekiliyor. Allah belanızı versin

#56 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.750 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ağustos 2017 - 11:07 ÖS

Parsel parsel satiyorlar kulubu. :(
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#57 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.391 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ağustos 2017 - 11:58 ÖS

N'Diaye'ye 10 milyon euro veren İngiliz Kulübü var yalanıyla kazık sokulan takım olarak tarihe geçtik. 

#58 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 4.893 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ağustos 2017 - 05:48 ÖÖ

Haricen menajer komisyonu diyorlardi , bu sefer maasa yedirmisler 500 er yuzden 2 kaat. Bonservis zaten evlere senlik.

İnsallah serbest kalma maddesini kullanabilecek kadar iyi top oynar.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#59 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.892 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ağustos 2017 - 06:14 ÖÖ

Artık lamı cimi yok, Dursun Özbek; Galatasaray'ı tümüyle batırmakla görevlendirilmiş birisi. hiçbir mantıkla bu rakamlar açıklanamaz.

Mehmet Ozbek ve Cenk Ergun ile beraber menajerler uzerinden komisyon aldiklari asikar. Bu futbolcu maaslarinin icerisinde bir kisim menajer odemeleri var bu belli. Kulubun Riva gelirlerini bu cesit bol kese odemelerle dolayli olarak ceplerine indiriyorlar.

#60 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.892 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ağustos 2017 - 06:17 ÖÖ

Bu transferin tek sorumlusu yönetime 'dur' demeyen genel kurul üyeleridir. Ne kadar rezil olsak, yerin dibine batsak müstahakımızdır. Koskoca Galatasaray göz göre göre batırılıyor, komisyonlara, menajerlere peşkeş çekiliyor. Allah belanızı versin

Bende Galatasaray Kongre uyesiyim.
Galatasaray Kongresi daha da otesi Galatasaray Divani icerisinde cok asiri kemiklesmis, yuksek nufusta, muhafazakar bir kesim var.
Bu nufusta bir kesimi ekarte etmek cok zor.

1 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 1 ziyaretçi, 0 gizli üye