İçeriğe git

Resim
* * * * - 1 oy

#17 Papa Alioune Ndiaye

• Please log in to reply
410 replies to this topic

#401 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 8.207 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2019 - 03:12 ÖS

La ben ne sıradan bir ortasahaymışım meğer diye düşündürüp bunalıma itmişler çocuğu. :D

Osmanlıspor klasmanı orta saha oyunculuğuna geri döndü

#402 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.529 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2019 - 10:09 ÖS

kimse bu adamdan bahsetmeyecek mi beyler? özellikle ilk yarıda tren gibiydi resmen. bu adamı bu şekilde hücuma yönelik kullanmak lazım. Tudor'un ilk maçlarında da böyle oynuyordu. 5 kişilk koştu resmen. helal olsun. 

#403 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.024 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2019 - 10:53 ÖS

Kacirdigi golde pasi verseydi keske.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#404 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.797 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2019 - 11:30 ÖS

Ara ara yaptığı penetrasyonları artırması lazım. Topla hızlandığı zaman ataleti ile rakibi dağıtarak geçiyor. Ekstra +1 pas yapamıyor ama. Bu arkadaşın defosu bu. Yalnız geçen seneki ilk devreye döndü resmen. Enejiyi üst sınıra çekmiş rüzgarın oğlu mübarek.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#405 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.954 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2019 - 11:44 ÖS

Trabzonspor karşılaşmasında Belhanda ile birlikte maçın en iyi isimlerinden biriydi. Birkaç maçtır kaleye şut çekmeye başladı. Uzaktan çektiği ve üstten auta giden şutu muhteşemdi. Bu maçta dikkatimi çeken vasıflarından biri de , kritik anlarda çalımlarla rakiplerini geçip takıma hücum etme anlamında ciddi katkı sağlamasıydı.  

#406 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.738 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 11 Şubat 2019 - 01:32 ÖS

Sonunda Tudor döneminden inciler görebildik. 

Driplingi ölmemiş adamın.

Çok iyiydi.

Allah aşkına  ışıklar loş, stadyuma giden yol izbe diye deplasmanlarda sinip oturmayın....  (Alayınız ! ) 

#407 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.835 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Şubat 2019 - 01:56 ÖS

Adam süper dönüyor süper slalom yapıyor lan diyorsun gol geliyor  sonrası tam bir hayal kırıklığı.

alıp da gidemediği durumlarda da pas oyununda dengesiz.

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#408 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.677 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Şubat 2019 - 02:21 ÖS

Topsuz oyunu toplu oyunundan daha iyi . Böylesi de fena değil ama ben iki sezondur hayal kırıklığı yaşıyorum . 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#409 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.797 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Şubat 2019 - 12:05 ÖS

Ben bu değişimin tandemin oyuna katkısı ile doğru orantılı olduğunu düşünüyorum.

Çok büyük passing meziyetleri olmasa da Ndiaye ayak çabukluğu ile takımın ortalama süratini çok ciddi anlamda yukarıya çekebilen bir oyuncu. Ancak bunun olabilmesi için geriden de topun hızlı aktarımı gerekiyor. Tudor döneminde eveleyip gevelemiyorduk ilk başlarda. O dönem ekstra bir adam konumundaydı. Çok katkı sağlıyordu. Bu sezon kiralama sonrasında topu al-ver yapan ve ağır hareket eden bir savunmamız olmasının yanı sıra top kullanma meziyetleri açısından da çok eksildi kapasitemiz. Marcao-Luyindama tandemi oyun kurma, hızlı ileriye top transferi ve dripling kapasitesi ile Ndiaye'nin elini rahatlattı bana göre.

Belhanda'nın da oyunundaki patlama bununla alakalı gibime geliyor. Bu iki oyuncumuz tandemden gelen ekstra destekle markajdan daha kolay çıkabildiler. Haliyle sonucunu pozisyon olarak aldık.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#410 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.835 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Şubat 2019 - 10:55 ÖS

8 numarası ndiaye olan bir takım boku yemiş demek

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#411 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.738 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 14 Şubat 2019 - 11:01 ÖS

6 numarası Fernando olan takım olayı da başgöstereyazdı bir de...

:S

Yav son gün 2 adam aldık diye coşuldu medyada ama asıl derinlik gereken yerde ilk yedek hala Selçuk/Donk falan lan :S   ..  Akbaba ne kadar ortasaha, bilen yok.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye