İçeriğe git

Resim
- - - - -

Hoşçakal Barkın

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.440 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Temmuz 2017 - 12:28 ÖS

O kadar üzgünüm ki. Bu ülkede insan hayatının ne kadar ucuz olduğunu bir kez daha gördüm.Yaşamayalım bu a.k. ülkesinde. Herşeye rağmen onu tanıyan tanımayan pek çok insan bu gece ruhuna bir Fatiha okuyacak.Biliyorum yukarılarda bir yerde bunu görecek ve bize gülecek.Çabuk öldü ama istediği gibi yaşadı diye insanın kendisini teselli edesi geliyor ama gerçekten inanamıyorum.inanamıyorum

"Bu takımın beni en mutlu ettiği dönem Kalli'nin ilk geldiği dönemdir."

#2 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.383 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Temmuz 2017 - 01:08 ÖS

Bir arkadaşım aracılığıyla tanışmıştım çok üzgünüm.Karı koca kavgası ile köptüde  arabadan inip yola çıkan dam yüzünden öldü..

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#3 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.781 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Temmuz 2017 - 04:08 ÖS

Hay anasını ya!... Çok üzüldüm... motor özlemimi gidermek, artık mümkün olmadığını bildiğim halde içimdeki rider'ı canlı tutmak için seyrettiğim ve 5 dk için açıp 5 saat seyrettiğim, artık arkadaşım gibi gördüğüm (hatta yaşıt da olmamız lazım yanlış hatırlamıyorsam) biriydi... Ölüm şekli zaten anca Türkiye'de olur denen bir şekil... 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#4 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.781 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Temmuz 2017 - 07:33 ÖS

Allah rahmet eylesin.

Türkiye'de motor kullanmak kelleyi koltuğa almak demek. Kasten sıkıştıranlar, kontrol etmeden şerit değiştirenler, motor zaten kurtarır bir şekilde diyerek tüm toleransı motorcuya yıkanlar vs. Bizim ülkede cidden motor kullanmak büyük cesaret. Babam bana kaç sene önce söz verdirdi. Asla motorsiklet almayacak, binmeyeceksin diye. Tutuyoruz bakalım.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#5 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.440 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Temmuz 2017 - 04:39 ÖS

Çocukluğumdan bu yana öyle yada böyle içindeyim bu işin. Şimdi benim çocuklarımda içinde olacak,En çokta bu rahatsız ediyor beni zaten. Bu kaza sonrası bırakmaya en yakın olduğum noktadayım ama bakalım. Ülkede sadece motosiklet sürücüsü olmak  değil trafiğin içinde öyle yada böyle bulunmak bile bence başlı başına cesaret.Bu gözler çimento harcını  yola döke döke gidenden, kolu komple sargılı araba kullanına kadar neler gördü neler.

"Bu takımın beni en mutlu ettiği dönem Kalli'nin ilk geldiği dönemdir."

#6 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.781 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Temmuz 2017 - 10:53 ÖÖ

http://www.hurriyet....merada-40535693 

Ulan binbir psikopat dolaşıyor yollarda, bir tanesi de bu herife denk gelmiyor arkadaş ya!

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye