İçeriğe git

Resim
* * * * - 1 oy

Sofiane Feghouli

• Please log in to reply
129 replies to this topic

#121 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 4.558 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi Dün, 09:43 ÖÖ

Hele de şu puan başına 5k prim dangalaklıktır. Hangi zevzek çıkarttı bunu bilen var mı?

Maç başı paranın performansa dönük hali. Eskiden maç başı 15-20 civarı veriyorduk. İlk olarak FB tarafından uygulanmaya başlandı. Birkaç sezondur var. Hiç olmasa daha iyi tabi ama avrupa'da da var diye tahmin ediyorum. 

#122 duman

duman

Senior Member

• Administrators
  • 5.400 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 09:44 ÖÖ

Maç başı paranın performansa dönük hali. Eskiden maç başı 15-20 civarı veriyorduk. İlk olarak FB tarafından uygulanmaya başlandı. Birkaç sezondur var. Hiç olmasa daha iyi tabi ama avrupa'da da var diye tahmin ediyorum. 

Bari 3 puana verilsin şu prim. Adam berabere kalınca prim alıyor. Östersunds maçında aldılar mesela bu primi. Galatasaray tarihinin en rezil elenmelerinden birisini belki de en rezilini yaşadık bir de üzerine prim dağıttık. 

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#123 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 4.558 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi Dün, 10:02 ÖÖ

Real ile 2 maçta berabere kalıp finale de yükselebilirsin günün birinde (inşallah) :)

O zaman da puan başı prim mantıklı oluyor haliyle. Maçın önem katsayısını bu kriterde baştan belirlemek pek mümkün değil. Bu tarz facialar için ayrı bir ceza uygulaması ile verdiğin primin fazlasını kesebilirsin belki. Ya da puan başı prim ödenirken futbolcuya maç maç kabul ettiği primleri tebliğ ettirir bunu da şeffaf olarak paylaşırsın. O futbolcunun da hoşterşunds gibi bir takımla berabere kalıp, elenip üstüne para almayı kabul etmeye götü yemez o zaman.

#124 duman

duman

Senior Member

• Administrators
  • 5.400 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 10:04 ÖÖ

9 puanlık seri yapınca prim verilirdi eskiden. Bence yine buna dönülmesi lazım. 2 galibiyet + 1 beraberlik gitti primler. Bu istikrara zorlamaktır takımı. Maç bazlı değerlendirmemek gerekir. Dediğin gibi bir Real maçı gelirse ekstra özel prim konulur gerekiyorsa. Biz zaten finale çıkıyorsak alıyoruz o maçları :)

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#125 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 11.412 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 10:09 ÖÖ

West Ham da ne aldigi beni cok ilgilendirmez..hala diyorum 4M bizim için astronomik bir para.. bizim böyle bir ekonomimiz yok. Üstelik ne yalan söyleyeyim çok öyle gözüme çarpmadı bugüne kadar. Umarım söylenen kadar insanların umut bağladığı kadar super bir oyuncudur.. izleyip gorecez.
What can I do sometimes..

#126 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Administrator

• Administrators
  • 20.927 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 10:12 ÖÖ

Yetenek olarak çok süper bir oyuncu kesinlikle değil, ama Maraino gibi bir adamla iyi anlaşıp o kanadı çok etkili hale getirebilecek bitirici olabilen ama takım oyununu sadakati yüksek,

kuzey afrika coğrafyasının dışında  bir kafaya sahip  avrupalılaşmış bir adam.

4M eder mi.. Çüşünüz. asla..

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#127 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• SIT
  • 24.903 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 11:00 ÖS

primle karıştırmayın abi bu puan başı hesabını, prim olayı ayrıyetten hala devam ediyor zaten.

eğer orada 4M net alıyorsa EPL den buraya gelme farkı olarak bu paralar normal, ama 4 ten vergi düşüyorsa yine gereksiz para saçmışız.

#128 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 9.397 mesaj

Yayınlanma tarihi Bugün, 09:45 ÖÖ

4,25M€ bonservis çok iyi.. ücret biraz yüksek.. en büyük problem ben herifi gerçekten hiç bilmiyorum mk..  

Haftalık 65K£ yani yıllık 3,5K£ yine yanisi 3,9M€ alıyormuş EPL'de.. Bu anlamda avrupanın ters köşesine geldiğini düşünürsek maaşı normal... Ama diğer taraftan o maaşı biraz da bedava olduğu için alabilmişti; herifi free-agent alıp 1 yıl bedavaya oynatmış, üstüne 300-500 kazanmış oldu WHU bize satınca.. 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#129 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• SIT
  • 24.903 mesaj

Yayınlanma tarihi Bugün, 10:20 ÖÖ

4,25M€ bonservis çok iyi.. ücret biraz yüksek.. en büyük problem ben herifi gerçekten hiç bilmiyorum mk..  

Haftalık 65K£ yani yıllık 3,5K£ yine yanisi 3,9M€ alıyormuş EPL'de.. Bu anlamda avrupanın ters köşesine geldiğini düşünürsek maaşı normal... Ama diğer taraftan o maaşı biraz da bedava olduğu için alabilmişti; herifi free-agent alıp 1 yıl bedavaya oynatmış, üstüne 300-500 kazanmış oldu WHU bize satınca.. 

yanlış hatırlamıyorsam 4M imza parası da verdi westham, hatta fener işi o imza parasından yattı diye hatırlıyorum.

#130 electrogs34

electrogs34

Senior Member

• Members
  • 3.902 mesaj

Yayınlanma tarihi Bugün, 10:43 ÖÖ

yanlış hatırlamıyorsam 4M imza parası da verdi westham, hatta fener işi o imza parasından yattı diye hatırlıyorum.

4,5 Milyon euro imza parası ile anlaşmış west ham'la . 3 sezona bölünmüş. feghouli kalan 2 sezon için   3 milyon euro imza parasını talep etmiş west ham'dan. Ve transfer bunun için uzadı denmişti. Nasıl çözdüler bilinmez.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye