İçeriğe git

Resim
* * * * - 1 oy

#89 Sofiane Feghouli

• Please log in to reply
434 replies to this topic

#421 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.848 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Aralık 2018 - 01:00 ÖÖ

Porto maçında en iyi oynayan futbolculardan biriydi.Mevcut kadroda futbol akli en iyi olan iki isimden biri olduğunu düşünüyorum.Futbol aklina inandığım diğer isim Mariano. Feghouli ve Mariano birkaç maçtır çok iyi anlaşıyorlar. Bu iki ismi sahada izlerken oynanan oyundan keyif alıyorum.Terim sezon başında boşuna kafayı taktı Feghouli'ye. Elbette 3.8 milyon euroluk bir katki saylayamadi takima. Ancak mevcut kadroda ayağına top en çok yakisan isim Feghouli diye düşünüyorum.Bugün oyundan çıkarken hak ettiği alkışı da aldi taraftardan.

#422 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.539 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Aralık 2018 - 11:55 ÖÖ

bir adam saha içinde pas yapmak konusunda ancak bu kadar yanlız kalabilir.. 

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#423 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 4.949 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 12 Aralık 2018 - 05:36 ÖS

Blhanda' yı str edip bunda ısrar etmek lazım. Düzenli oynar ve kendisine güvenilirse iyi katkı verir.

#424 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.530 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Aralık 2018 - 12:24 ÖS

Ulan adam Kuzey Afrikalı ırkçılığını bir doksan dakikada deldi geçti ha :) 

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#425 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.217 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Aralık 2018 - 01:17 ÖS

Blhanda' yı str edip bunda ısrar etmek lazım. Düzenli oynar ve kendisine güvenilirse iyi katkı verir.

bi ara sanki bi çoğumuz "Feghouliyi stret Belhanda da ısrar etmek lazım" diyordu😅
What can I do sometimes..

#426 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.043 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Aralık 2018 - 01:22 ÖS

ikisine de uzun vadede ne kadar güven olur bilinmez ama belhanda’nın da sakatlanmadan önceki 2-3 maçını düşününce sene başından beri futbola benzer bişeyler oynuyor diyebileceğimiz sadece bu ikisi var. bu ikisi yokken takımın futbol zekası tek hanelere filan iniyor.
galatasaray ulan..

#427 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.539 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Aralık 2018 - 04:42 ÖS

geçen sene çok eleştirildiği dönemlerde de bu adamın çok çöp olmadığını dşünüyordum ancak bana göre yine yapacağını yaptı ve ikinci penaltıyı saçma sapan kullandı..

maşallah dediğin anda lafı ağzına sokacak bir şey yapmayı başarıyorlar. Belhanda da böyle..İkisi de istikrarsız ve aldıkları paraları yarısını karşılayacak katkıları yok..Edeerinde alan varsa iksini de alsın götürsün yanlarıne eren ömer bonus verelim..

• Giga bunu beğendi

#428 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 4.949 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 13 Aralık 2018 - 05:51 ÖS

bi ara sanki bi çoğumuz "Feghouliyi stret Belhanda da ısrar etmek lazım" diyordu

Ben hep buna da sıcaktım :)

#429 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.331 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Aralık 2018 - 09:35 ÖS

2 senede iki maç oynadı az daha oynasın ederine satilsin. Yoksa olur bundan falan diye bekleyecek takat kalmadı. 2 ay ne gezdiysek peşinde..

#430 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.750 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Aralık 2018 - 10:06 ÖS

Bu adamı kulübeye hapsetmek baya büyük hata olmuş.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#431 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.331 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Aralık 2018 - 10:16 ÖS

Tamam iyiydi de yav adam iki metreye kosamayacak hale gelene kadar sahada tutmaya da gerek yok ki. Yorulunca birşeyler yapmak gerekiyor.

#432 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.095 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 08:29 ÖÖ

Kulübeye hapis olmasa böyle oynamazdı diye düşünüyorum...Hoca doğru kararı vermiş...

Dean...

#433 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.258 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 10:25 ÖÖ

Kulübeye hapis olmasa böyle oynamazdı diye düşünüyorum...Hoca doğru kararı vermiş...

Feg'in ve genel olarak arap/kuzey afrikalı oyuncuların üzerinde en işlemeyecek taktik; kafasına vurarak birşey anlatma taktiği... 

Buna karşılık "hadi koçum sen yaparsın sen süpersin" muhabbeti en az türkler kadar hatta daha çok işe yarıyor... Ne kadar frankofon memlekette büyüseler de bu böyle..

O anlamda hoca doğru karar falan vermemiş bence... Feg'in oyununun iyiye gitmesi tamamen sürekli 11 oyuncusu olmasından... Takımın genelindeki leş fiziksel durumun ona yansımasıydı ilk haftalardaki sıçışlar; bütün bunların anlamı da sezon öncesini bok gibi geçirmiş olmamız... 

Bence hoca fizik kondisyonu bu kadar leş tutacak kadar salak değil; takımın yaşını ve CL takvimini de göz önüne alıp bu yanlışa bilinçli olarak saptı... Öyle veya böyle forvet dışında alternatifli bir kadromuz olmasından (hatta forvete de alternatif geleceğine belki birden fazla alternatif geleceğine inanıyordu kampta) ufak ufak rotasyonlarla ilk devreyi fazlaca sakatlık çıkmadan zirvenin yamacında geçelim; ikinci devre ligin anasını skeriz diye düşündü.. O planları bok eden önce forvetsiz kalması sonra da sakatlıklar ve uzun süreli cezalar nedeniyle daralan kadro oldu... Kadro daraldıkça binen yük arttı, arttıkça başka sakatlıklar ve yorgunluk kaynaklı zamanlama hatalarıyla gelen kartlar, penaltılar, giden maçlar, uçan puanlar vs. vs... Bu yoğunluk da Feghouli gibi sakatlık yaşamayan oyuncuların maç kondisyonunu artırarak adamları parlattı ama o parlamalar 3 puana yetmediği için genelde iyi olmadı.. 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#434 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.530 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 10:30 ÖÖ

Bence vitrin yapıp gitmek istiyor . 

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#435 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.539 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 11:10 ÖÖ

o vitrini yapsın biz vitrin ürünü diye indirimli paketleriz sorun değil.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye