İçeriğe git

Resim
* * * * - 1 oy

#89 Sofiane Feghouli

• Please log in to reply
434 replies to this topic

#401 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.331 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2018 - 08:42 ÖS

Hadi hayırlı olsun, nur topu gibi bir sorun daha.

https://www.francefo...-minutes/959330

#402 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 495 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2018 - 08:51 ÖS

Adam yerden göğe kadar haklı. Ben sorun olacak birşey okumadım söylediklerinde...

#403 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.331 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Kasım 2018 - 10:48 ÖÖ

Adam yerden göğe kadar haklı. Ben sorun olacak birşey okumadım söylediklerinde...

Bu tarz demeçler Terim'in hoşlanmadığı şeyler. 5 dakikalık değilim, niye oynatılmadığımı bilmiyorum gibisinden mesajlara kapalıdır kendisi. Biz de oynamasını istiyoruz zaten. Geçen sene Gomis de yapmıştı aynı şeyi sözleşme konusunda.

#404 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.135 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Kasım 2018 - 03:25 ÖS

Şairin dediği gibi; 

"Yallah Arabistan'a ! "

( 1-2 golün ucundan tutsun işe yarasın, kafi. )

#405 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.892 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Kasım 2018 - 03:42 ÖS

Kuzey Afrika yerine İskandinavya dogru pazar

#406 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.135 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Kasım 2018 - 10:02 ÖS

İlk yarıdaki gibi oynarsa kalsın. 

Ama oynamaz, eminim. 

Bu ve Belhanda'nın sorunu bu zaten. Bölük pörçük... 15dk şurada, 18dk burada... 30dk 2 hafta sonra.. vs vs...

Belo'nunki temelinin boktanlığından, bununki fit olmaması ve hırs eksikliğinden...

#407 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.474 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Kasım 2018 - 11:11 ÖS

Sanki 8 veya 8imtrak oynadığı zaman pek daha bir etkili gibi gözüküyor. Attığımız golden kısa süre önce Selçuk oyundan çıkınca o pozisyona geçti. Hemen ardından Mariano'ya orta yapmasına müsait ortamı yaratıverdi arkadaş. O ana kadar daha bizim eli yüzü düzgün pozisyonumuz yoktu.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#408 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.331 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Aralık 2018 - 09:04 ÖS

Sana 4 milyon verilirken güneş gibi çocuklar kenarda can veriyor yazıklar olsun.

#409 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 4.893 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Aralık 2018 - 09:08 ÖS

Siktir git. Defol git. Daha ne diyeyim.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#410 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.135 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Aralık 2018 - 09:45 ÖS

Ortada sadece yandaki adamları aradı gibi geldi bana da...  Topla çıkacak billuru yoktu. 

Sahte oyun kurucu misali sağda veya sağ içte top alıp dağıtan rolden başka bişe oynayamaz.

O da sene sonuna kadar....

#411 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.474 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 07:33 ÖÖ

Dayak yemeyeceksem bu adamın ben iyi oynadığını ve forma giydikçe performansını artırdığını düşünüyorum. Kayseri maçında 8 oynadı ve sayesinde oyunu yönlendirebildik. Konya maçında 8'e çekildikten sonra biraz olsun topun yönünü değiştirmeye, kanatlara top indirmeye başladık. Dün BJK maçında ona keza takımı Mariano ile birlikte yönlendiren oyuncuydu. Tamam uçup, kaçmıyor arkadaş ama takımın bana göre iyileri arasındaydı. 

• galip resat bunu beğendi

#412 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.331 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 09:05 ÖÖ

Dayak değil de, olumlu bir hareketini söyleyebilir misin azizim? Yani ben oynar gibi yaptığına dün akşam kanaat getirdim. 4 milyonluk oynadığı maç saymak için epey uğraşmak lazım. 

#413 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.474 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 09:25 ÖÖ

Tek tek pozisyon şudur, bak şunu etti bunu yaptı diyemem. O kadar pozisyon hafızası olan birisi değilim. Ben takıma olan genel etkisine bakarak yorum yapıyorum. Feghouli biraz da zorunluluktan ötürü ilk 11 olarak sahaya çıkmaya başladığından bu yana daha seri oyun yönü değiştiriyoruz, pas kalitemizi yükselttik, rakip sahaya daha iyi yerleşiyoruz. Belhanda'da aynı anda sahada olsa biraz daha etkisi gözle görülecekti kanımca. Bu adam ritim tutamadı bu sezon. Yedek kalınca ve haftalarca oynayamayınca soğudu tamamen. Eğer 2. devre kadroda kalacak olursa katkı sağlayacağı düşüncesindeyim. 

#414 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.217 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 10:13 ÖÖ

Sneijderin aldığı parayı alıyor bu arap.. geçen seneden bu yana kaç gol kaç asisti var.. yahu arkadaş Sneijder en yarrk sezona 10 gol 10 asist civarı bi performans gösterdi.. bir de üstelik sahaya çıktığında rakiplere "bakin ulan bizim Sneijderimiz var" diyebiliyorduk.. yılda 4.5M vay amk.. herife yılda degerinin 4M fazlasını veriyoruz.
What can I do sometimes..

#415 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.474 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 10:20 ÖÖ

Geçen sezon 31 maç sahaya çıkmış 7 gol atmış, 10 asist yapmış. Bence kötü değil bu istatistikler. Aldığı para yüksek hakikaten. 

#416 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.750 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 10:27 ÖÖ

Bir ara Portekiz futbol mafyası çökmüştü transferlere, 2-3 sezondur da Kuzey Afrika menajerleri çöktü ülkeye.

Belhanda, Feghouli, Slimani, Benzia vs kim kakalıyor bunları bize.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#417 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.474 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 10:51 ÖÖ

Bir ara Portekiz futbol mafyası çökmüştü transferlere, 2-3 sezondur da Kuzey Afrika menajerleri çöktü ülkeye.

Belhanda, Feghouli, Slimani, Benzia vs kim kakalıyor bunları bize.

Aslında çöken eden yok. Bizim kulüplerin parası orta Avrupa pazarına yetiyordu haliyle o bölgeden ilişkileri kuruyorlardı. Hem para bitti hem kur yükseldi. Haliyle bizim kulüplerin ilişkiye geçtiği menajer tayfası doğal olarak Kuzey Afrika'ya yöneldi. Bu menajer saçmalığından kurtulmadığımız sürece biz daha çok saçma sapan transfer izleriz. Kol gibi paralar öderiz. 

#418 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.258 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 12:28 ÖS

İyi de abi kuzey afrikalı topçulara CR7'nin Manu'dan aldığı maaşları ödüyorsun, ne anladık bu işten? 

Sen Hamdullah El-Yarrami'yi Belçika-2'den 800K€'ya alıp 750K maaşla oynatsan bu yaptığının bir anlamı olur... Ama girip West-Ham'dan Dynamo Kyiv'den Lieceshter'dan Lille'den atanamamış Salah'ları toplayıp rehabilite etmeye çalışmanın anlamı ney?  Biz ikisine 12M€ gömdük, fener tek sezon için 3-3,5 civarı kiralama bedeli ödedi; maaşlar hariç maliyetler bunlar...

Bu arada feg'in göbek performansı (pozisyon anlamında göbek :) ) bence de fena değil son 2-3 maçtır...  

• Patriot bunu beğendi

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#419 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.539 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 12:34 ÖS

Hamdullah El-Yarrami'yi

asdfghjk.. boğulacaz bir gün..

feghuli nin sıkıntısı kendisinin bir takımın parçası olarak iyi bir adam olması lakin bizim bir takım olmayışımız.Bunun dışında fiziken kesinlikle kendine iyi bakmıyor.

• galip resat bunu beğendi

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#420 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.474 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 03:22 ÖS

İyi de abi kuzey afrikalı topçulara CR7'nin Manu'dan aldığı maaşları ödüyorsun, ne anladık bu işten? 

Sen Hamdullah El-Yarrami'yi Belçika-2'den 800K€'ya alıp 750K maaşla oynatsan bu yaptığının bir anlamı olur... Ama girip West-Ham'dan Dynamo Kyiv'den Lieceshter'dan Lille'den atanamamış Salah'ları toplayıp rehabilite etmeye çalışmanın anlamı ney?  Biz ikisine 12M€ gömdük, fener tek sezon için 3-3,5 civarı kiralama bedeli ödedi; maaşlar hariç maliyetler bunlar...

Bu arada feg'in göbek performansı (pozisyon anlamında göbek : :)) bence de fena değil son 2-3 maçtır...  

Abi aldığı para yüksek zaten. Ben de aynı şeyi söylüyorum. Ama kaç gol kaç asist yapsa tatmin olacağız? Bu sezon adam sahaya 13 kez sürülmüş (Süper Kupa dahil) gol yok, asist yok. 1200 dakikanın (Süper Kupa uzatma dahil) 594 dakikasında sahada kalmış. Çoğunda son 5-10 dakika içerisinde oyuna girdi. Ne bekliyoruz abi adamdan? 

Haftalarca yedek kal. Sonra çık sahaya uç, kaç goller at, asistler yap diyorsanız bu mümkün değil.

Göbek sağlam orası ayrı. Kulübede falafel yiye yiye semirmiş paşam.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye