İçeriğe git

Resim
* * * - - 2 oy

Forum İsim Değişikliği

• Please log in to reply
18 replies to this topic

Poll: Forum İsim Değişikliği (21 kişi oy verdi)

Forum İsmi Değişssin mi?

1. Evet (8 oy [38.10%])

Percentage of vote: 38.10%

2. Hayır (13 oy [61.90%])

Percentage of vote: 61.90%

Vote Guests cannot vote

#1 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.269 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Temmuz 2017 - 02:21 ÖS

Daha önce Fatih Terim başlığı değiştirilmişti, Hakan Şükür de tartışmalı bir isim haline geldi, adının verildiği forumun ismi sizce değişmeli mi?

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#2 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Temmuz 2017 - 02:26 ÖS

galatasaray kongresinden bir farkımız kalmaz, silebiliyorsanız galatasaray tarihinden buyrun değiştirin forumun ismini. bu adam o golleri atarken fetonun maşası değil miydi, peki bizler fetonun ne mal olduğunu bilmiyor muyduk, bizde birileri gibi 17-25 aralık milat mı diyelim, ortam uygunken biz de mi kıvıralım...

#3 YODA

YODA

Senior Member

• Members
  • 3.492 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Temmuz 2017 - 02:49 ÖS

anlamsız ve de gereksiz bir hareket

"Galatasaray, bir halatý hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp, hep beraber sevinmesini bilenlerin takýmýdýr.”

#4 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.441 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Temmuz 2017 - 03:03 ÖS

konu dışı olacak ama şu fatih terimi silme işi ne yerindebir kararmış valla helal olsun,

"Bu takımın beni en mutlu ettiği dönem Kalli'nin ilk geldiği dönemdir."

#5 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.269 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Temmuz 2017 - 03:14 ÖS

Ben zamanında Terim silindiği için açtım başlığı, evet dememin sebebi de budur, tarihimizden çıkaralım demedim.

Lütfen gereksiz, anlamsız ve benzeri sözlerle saldırmayın hemen.

Hayat görüşüm bellidir herhalde, tekrar kendimi anlatmama gerek yok.

Önder abi ve Yoda'nın postlarına üzüldüğümü belirteyim.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#6 YODA

YODA

Senior Member

• Members
  • 3.492 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Temmuz 2017 - 03:52 ÖS

Sevgili Giga,seni üzmek yapabileceğim en son şeydir. Asla böyle birşey istemem. 

mevzu silme vs. üzerinden yeniden bir polemik başlatmak olacaktır anlamında yazmıştım.

maksadı aştıysam özür dilerim. 

"Galatasaray, bir halatý hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp, hep beraber sevinmesini bilenlerin takýmýdýr.”

#7 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.269 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Temmuz 2017 - 04:00 ÖS

Muhtemelen Hayır çıkacak ve polemik olmayacak, 2-3 kere gündeme gelmiş bir konu, noktayı koymak adına anketin yararlı olacağını düşündüm.

Sıkıntı yok Yoda'cım... :)

#8 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Temmuz 2017 - 07:38 ÖS

Ben zamanında Terim silindiği için açtım başlığı, evet dememin sebebi de budur, tarihimizden çıkaralım demedim.

Lütfen gereksiz, anlamsız ve benzeri sözlerle saldırmayın hemen.

Hayat görüşüm bellidir herhalde, tekrar kendimi anlatmama gerek yok.

Önder abi ve Yoda'nın postlarına üzüldüğümü belirteyim.

senin şahsına yazılmadı ki abicim, sen daha önce konu olmuş bir sıkıntıyı gündeme taşımışsın, değişmesi gerektiğini düşünenler için yazıldı o yazı...

#9 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.269 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Temmuz 2017 - 08:22 ÖS

Tamamdır abi. :)

#10 kajganic

kajganic

Senior Member

• Members
  • 3.972 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Temmuz 2017 - 11:41 ÖS

F.Terim isim değişikliğine karşı idim buna da karşıyım...

Terim için söylediğim gibi;Yaşayan ,efsane olmuş,tarihe  geçmiş şahısları her ne kadar yaşarken ödüllendirmek ve değer bilirlik göstermek amaç olması gerekirken ne yazık ki  Türkiye şartlarında o kişinin verdiği bir demeç,yaptığı bir hareket/davranış, herkes tarafından benimsenmeye bilinir ,Hele ki sosyal medyanın insanları vezir de rezil de yapabildiği bir ortamda değer yargıları kişilere göre değiştiğinden yaşayan kimselerin isimlerinin hiç bir yere verilmesi taraftarı değilim.

(Forumda yaşayan ve tartışılmayan Gheorghe Hagi Dünyadan Spor Forumu kaldı yakında onun içinde bir tartışılacak mevzu çıkar ve anket düzenleriz. )

Eğer verilmiş ise de ;

Yaşanan bazı olaylar ,rüzgara tabi gündem ve Günlük alınan kararlarla isim değişiklikleri yapılmamalı .Yaşanan güzellikler ve alınan başarıların karşılığında ,cadde ,bulvar,sokak,mahalle,stad,okul,kışla,cami  vb yerlere Zamanında verilmiş isimler değiştirilmemeli .

They Will Come Back !!

#11 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.869 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Temmuz 2017 - 05:01 ÖS

Hiç ahlaki değil ama nedense Hakan Şükür adına FT adından daha bağlıymışım gibi geliyor... Halbuki biri ülkesini sattı, diğeri Galatasaraylıları... Şunu yazarken bile "G büyük harfle" diye düzeltme yapıyorum anasını satayım :D  

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#12 YODA

YODA

Senior Member

• Members
  • 3.492 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2017 - 05:27 ÖS

F.Terim isim değişikliğine karşı idim buna da karşıyım...

Terim için söylediğim gibi;Yaşayan ,efsane olmuş,tarihe  geçmiş şahısları her ne kadar yaşarken ödüllendirmek ve değer bilirlik göstermek amaç olması gerekirken ne yazık ki  Türkiye şartlarında o kişinin verdiği bir demeç,yaptığı bir hareket/davranış, herkes tarafından benimsenmeye bilinir ,Hele ki sosyal medyanın insanları vezir de rezil de yapabildiği bir ortamda değer yargıları kişilere göre değiştiğinden yaşayan kimselerin isimlerinin hiç bir yere verilmesi taraftarı değilim.

(Forumda yaşayan ve tartışılmayan Gheorghe Hagi Dünyadan Spor Forumu kaldı yakında onun içinde bir tartışılacak mevzu çıkar ve anket düzenleriz. )

Eğer verilmiş ise de ;

Yaşanan bazı olaylar ,rüzgara tabi gündem ve Günlük alınan kararlarla isim değişiklikleri yapılmamalı .Yaşanan güzellikler ve alınan başarıların karşılığında ,cadde ,bulvar,sokak,mahalle,stad,okul,kışla,cami  vb yerlere Zamanında verilmiş isimler değiştirilmemeli .

Hagi forumu için bu fotoğraf bahane olabilir mi misal  :D

erdoganhagi-640.jpg

Sakın kimse ciddiye almasın  :)

#13 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.908 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Temmuz 2017 - 07:34 ÖS

Hagi ve m. Oktay disinda kimsenin adi foruma falan verilmemeli..
10 HAGI

#14 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.749 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 21 Temmuz 2017 - 07:46 ÖS

Hagi ve m. Oktay disinda kimsenin adi foruma falan verilmemeli..

Turgay Seren?
Bulent Korkmaz?

#15 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.908 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Temmuz 2017 - 08:05 ÖS

Bulent korkmaz eline koluna sahip olsun once..
10 HAGI

#16 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.269 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2017 - 12:04 ÖÖ

Cevad Prekazi.
Turgay Seren.

#17 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Temmuz 2017 - 11:09 ÖÖ

Hayır dedim. Bu tiyatronun bir parçası olamayız. Kralı GS tarihinden silmeye kimsenin gücü yetmez. Geçen sene silelim milelim demişim ama olayın sıcaklığıyla kurulan cümleler bunlar. Kandırılanlar ülkeye liderlik yapıyor, unutmayalım...
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#18 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.869 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2017 - 05:27 ÖS

Adamın olayı tam olarak çetinçalı'nın kürsüde basitleştirdiği kadar değilse de; işin esasında ne olduğunu bilmiyoruz ki anasını satayım.. düşün şimdi bir tarafta feto dizinin dibindeki hakan'a "evladım ne işimiz olur bizim darbeyle falan" diyor; diğer tarafta da rte var.. herif zaten bu anlamda salağın önde gideni; hâla darbeyi başkasının yaptırdığına inanıyor olabilir.. hatta bu doğru bile olabilir... bir gün bir bakarsın geriye, işi doğrudan devlet yaptırmıştır; bunların önünü kesmek için, tam palazlanmadan bu işe kalkıştırıp hepsini paketlemek için, tam da şu anda elde ettiği mutlak gücü elde etmek için...  

Hakan'ın adı silinecekse kendi iradesini başkasına teslim ettiği gün silinmeliydi... hiç sevmem aklından başka şeylerden medet umanları... ama konu bu değil... 

• LuisFigo bunu beğendi

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#19 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.269 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ağustos 2017 - 10:04 ÖÖ

Turgay Şeren ismi de bir yerlerde olmalı bence.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye