İçeriğe git

Resim
- - - - -

_since1905_ ceza duyurusu

• Kilitlenmiş konu This topic is locked
Bu konuya henüz yanıt verilmemiş

#1 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Sneijder

• Administrators
  • 12.911 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Temmuz 2017 - 08:45 ÖÖ

1 hafta yazım yasağı, açılış: 23/07/2017

Forumu sürekli takip ederim ancak pek post yazmam amma velakin bu başımızda ki zat'a karşı o kadar büyük bir nefret oluştu ki içimi boşaltmak istedim. Yaptığı bir tane doğru düzgün bir iş olmayan basiretsiz beceriksiz ve hatta gerizekalı olduğuna inanan milyonlarca taraftar varken bu zat nasıl oluyorda Galatasaray Başkanı olarak kalabiliyor inanamıyorum, aklım hayalim almıyor. Belki de Galatasaray taraftarının tamamının hemfikir olduğu ender konulardan olan bu adamın biran önce gitmesi gerektiğinin her fırsatta söylenmesine rağmen nasıl oluyorda hala ve hala pişkince programlara çıkıp aptalca savlarıyla aklımızla alay edercesine yaptıklarını savunabiliyor gerçekten inanamıyorum. O kadar sinirliyim ki koskoca Galatasaray'ı getirdiği durumdan hayatımda nefret ettiğim insanların en başında geliyor. Affınıza sığınarak kendisine bi siktir git artık diyorum düş yakamızdan tipini s...m

"Ben Galatasaray'a gelmekle kalmadım, Galatasaraylı oldum. Galatasaray'ı hissetmeye başladığım gün, imzasını kalbime attım." #HAGI

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye