İçeriğe git

Resim
* * * * * 2 oy

2017-2018 STSL İlhan Cavcav Sezonu

• Please log in to reply
1105 replies to this topic

#1 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.411 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Temmuz 2017 - 04:08 ÖS

Bu sene de ben açayım istedim :) uğurlu gelir inşallah. Rahmetli İlhan başkanın adını vermişler bu sene.

Fikstür vs belli olunca buraya ekleriz.

şampiyon olmamız dileğiyle..
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#2 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Temmuz 2017 - 08:03 ÖÖ

sene başından en büyük dileğimi yazayım, feneri deplasmanda yenmekten fazla beşiktaş ve başakşehiri kanırta kanırta, bağırta bağırta yenmek(bu kibarı oldu anladınız siz onu) istiyorum bu sene. ama öyle 2-3 falan değil 6-7 yapıp kıvrandırıp, bir kendilerine gelsinler, bir hadlerini bilsinler.

#3 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Temmuz 2017 - 08:30 ÖÖ

insallah hamama gidip keselendikten sonra topik actin figo..aksi halde sezon icindeki her tur cenabetlik senden bilinir.
10 HAGI

#4 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.411 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Temmuz 2017 - 12:16 ÖS

Kendime güveniyorum, o sene bu sene 😬
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#5 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.757 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Temmuz 2017 - 07:41 ÖÖ

Sezondan ikinci beklentim Konya'nın küme düşmesi, demek İzmir Marşı "maalesef" okunuyor her stadyumda.

• kajganic ve LuisFigo bunu beğendi
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#6 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.757 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ağustos 2017 - 09:53 ÖS

Super Kupa'yi Konyaspor kazandi, BJK 1-2 Konya...
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#7 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ağustos 2017 - 07:49 ÖÖ

konya en iyi 2 adamını satmasına rağmen bırak düşmeyi bir santrafor bulursa ilk 5 e rahat oynar. o orta sahaya buldukları mehdi şahane adam, traoreyi almışlar bu ligde hep iş yapar, defansa getirdikleri moke taş gibi stoper, ferhatı sol beke almışlar acayip olgunlaşmış futbolu, eskilerden fofana, skubic falan da mustafa reşit akçayla ileri gitmişler. ben çok beğendim konyanın oynadığı topu, tek eksikleri iyi bir santrafor.

maç sonu çirkinliği inanılır gibi değil. türkiye kupasında da benzerini yaptılar, o gün 2-3 maç ceza versen bunlar yaşanmayacak ama hep eyyam hep eyyam. şu maç bizle olsaydı herifler tribün önüne gelip hareket yaptıklarında bizim şuursuz tayfayı kimse tutamazdı saha ortasında kan gövdeyi götürürdü.

tabi ki en güzeli beşiktaş itine de kim koyarsa koysun, allah razı olsun...

#8 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ağustos 2017 - 08:16 ÖÖ

Biraz fikirsiz ama fofanayi da gecen sezona gore cok daha iyi buldum bu macta.ayrica Skubic mukemmel bir topcu
10 HAGI

#9 Ronin

Ronin

Member

• Members
  • 955 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ağustos 2017 - 08:44 ÖÖ

Fofanayi sezon sonu 10M'ye bize itelerler

#10 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.334 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ağustos 2017 - 08:51 ÖÖ

Fofana maymun etti zaten önüne geleni. Zamanında topu ayağından çıkartmayı becerirse sağlam yürür.

#11 Libraleon

Libraleon

Member

• Members
  • 1.904 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ağustos 2017 - 09:59 ÖÖ

Konya seyircisi örnekti hani , milli maçlar falan orada oynanıyordu?

#12 heroesoflife

heroesoflife

Senior Member

• SIT
  • 2.451 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ağustos 2017 - 10:37 ÖÖ

Ornek olma kriteri etikle medeniyetle yasalara uyumla degil hangi marsi soyledigine gore belirleniyor.

#13 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.541 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ağustos 2017 - 11:51 ÖÖ

Pepenin BJk a çok büyük bir katma değer sağlayacağını düşünmüyorum.BJK Marcelo yu satarak tandemin futbol aklını sattı..Pepe Senelerce Ramosun zekasından nemalanmış, atletik değerleri ile büyük katksıı olmuş bir adam.Pepe BJk da defans liderliği yapmaz..Dolayısyla BJK da tandem sorunu alır gider.

Valbuena oyunun hucumda her alanına giren, enerjik ve çok çabuk top oynayan takımı da oynatacak kapasitede deneyimli bir adam.2 resmi maçta 2 asist yapmasından ziyade fenerin tüm ataklarının can damarı durumunda.Ligde çok katkı verir.Ama Fenerin de Valbuena ya baskı gelmesi durumunda kısırlaşması mümkün.Alperi de kullanabiliyor aykut..Çift silindir motora dönüyor.Önde yetenekli birileri olursa Fener lige her türlü ortak olur..

Başakşehir zaten çok oturmuş, Emre mossoro visca ve önde Adebayor hücumda çok daha alternatifli.Önlem alınması daha zor.Onlar da tandem tarafında biraz sorun yaşabilirler ama topa hakim  olma süresini uzatarak defansı rahatlatıyorlar.

Trabzon dinamik bir takım ama lige ortak olacak çapta istikrarlı oyun oynayamazlar.Burak katkı verse de oyunu tek yönlü bir atak zeminine sürükleyecek.

Bizim en büyük sorunumuz hoca..Geçen sene JOR zamanında da söyledim evet kadromuz sorunlu ama o kadronun bile bundan çok daha iyi oynaması mümkün.Bugün de kadromuz sorunlu ama bugünde bundan çok çok daha iyi futbol oynayabiliriz..Ama NŞA da ilk3 bize zor bu sene.Mucizeler lazım.

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#14 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ağustos 2017 - 01:17 ÖS

beşiktaşın büyük sıkıntısı atibanın her geçen gün ağırlaşması ve gerizekalılar hala abuk subuk yerlere transfer yapıyorlar. atiba-pepe-tosic merkezli savunma ile bu sene delik deşik olurlar, şimdiden yazalım bulunsun...

en hazır takım kesinlikle başakşehir, emre fiziksel olarak bu seneyi de çıkartırsa yine ilk 3 ün içinde olurlar banko...

#15 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ağustos 2017 - 01:18 ÖS

Beşiktaşın en büyük sorunu Oğuzhan'ın takımın yıldızı olduğunu sanmaları. Bu adamın oynadığı büyük maç var mı? Bırak büyük maçı, Orta düzey maçlarda bile yok.

• InSoMNiAsTaN bunu beğendi
10 HAGI

#16 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ağustos 2017 - 03:24 ÖS

Önder abi seni duydular herhalde. BJK MEdel ile anlaşmış deyolar. BU adam ön libero da oynuyor stoper de..

10 HAGI

#17 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ağustos 2017 - 05:27 ÖS

Önder abi seni duydular herhalde. BJK MEdel ile anlaşmış deyolar. BU adam ön libero da oynuyor stoper de..

stoper diye alıyorlar ama 3 hafta sonra ön liberoda oynamaya başlar, eğrisi doğrusuna denk gelecek ballı şerefsizlerde...

#18 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.673 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ağustos 2017 - 08:11 ÖS

Konya seyircisi örnekti hani , milli maçlar falan orada oynanıyordu?

Ankara'daki ışid saldırısı sonucu 97 kişi ölmüştü. Konya'daki milli maçta ankara katliamı için yapılan saygı duruşu yuhalanarak tekbir çekmişlerdi.. konya seyircisini örnek gösterenler genelde yobaz beyinli olanlar.. Türkiye'nin açık ara en rezil seyirci topluluğu bence..

#19 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.757 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ağustos 2017 - 08:14 ÖS

Fiko acikca tehdit etmis fdederasyonu, dunyayi yikarmis, ortaligi ayaga kaldirirmis ceza alirlarsa.

#20 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ağustos 2017 - 10:15 ÖS

FB 3 aydir ikinip duruyor transferde.. bakalim ne cikacak?
10 HAGI

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye