İçeriğe git

Resim
* * * - - 4 oy

#10 Younes Belhanda

• Please log in to reply
1964 replies to this topic

#1801 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.363 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2019 - 03:59 ÖS

Adamın konsantrasyonu ve temeli hep vasat yalnız, Zorro'luk bir durum değil. 

Ha bir de çevre kontrolü.

Ahanda 10 numarada tanımında olması gereken üç madde. (tamam ofansif 8 olsun :D )

Ha ben de çok leş bulmadım bu maç. Ama cidden şu switch'ini off eylediğinde rakibe takdim ettiği toplar ülser ediyor. Küfrettiriyor.

----Belo---Falc----Mor/Jim

-------Lemo-----Feg

--------------Zonz

---------------Falc-------------

And/Belo---Babo-- Mor/Feg/Jim

-----------Lemo...Zonz

Bu iki takımı henüz deneyemedik.  Bakalım yoğurma işlemlerinde denk gelecek mi....

#1802 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.757 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2019 - 07:56 ÖS

https://twitter.com/...9976281088?s=21

#1803 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.095 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2019 - 08:40 ÖS

Tudor gibi konuşuyor herkes sinir olmaya başladım. Bu ne aymazlık, sırtına 10 verdiler 8-8,5 dediler ne mok oynadığın belli değil, millet ikiye bölündü ekran/stad diye sen hala yapacak başkasını bulacağız diyorsan bak şuradan yollan kardeş. Kendine güveni yok sorumluluk almak yok, beğenmek için iyi yaptığı şey aranan bir adamsın. Bizim payımıza da sen düştün işte yapacak bişey yok.  

#1804 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.095 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Ekim 2019 - 10:52 ÖS

Evet 10 numara giyen 8 orjinli 8.5 numaramizin pasör olarak bi moka yaramadığını gördük boylece. Ama Allah var iyi mucadele ediyor, top ayagindayken bile rakibe faul yapacak kadar konsantre oluyor. Getirin Bayburt ozel idare şov yapsin abimiz.

#1805 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.945 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Ekim 2019 - 11:38 ÖS

şu sıralar 10 numara yedek olur.. tartışmasız.
  • Ferhat Karaca bunu beğendi
What can I do sometimes..

#1806 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.737 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 12:47 ÖÖ

Oynadığı son 3 mattır bi zkim katkısı olmuyor bunun yaptığı presi andone 10 dakikada yaptı

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#1807 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.261 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 08:33 ÖÖ

Fener maçına göre daha iyiydi ama etkili değil arkadaş! Bir ince yap , bir verkaç yap ; yok yok yok . 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#1808 Libraleon

Libraleon

Member

• Members
  • 2.057 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 09:12 ÖÖ

10 numara oynamak kafa meselesi.

Top kayıplarını , yanlış pas seçimlerini (belki de kendi ölçüsünde doğrudur , çünkü en kötü durumda olana pas vermeyi beceriyor) 

bir yana bırakalım , kendi yarı sahanda defansa dönük ters topuk çalım deneyip rakibin kucağına oturuyorsan artık yapacak bir şey yok.

Sorun bunda değil bunu oynatanda...

#1809 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.095 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 09:14 ÖÖ

Elinde o potansiyele sahip kimse yok hocam, mecbur oynatiliyor. 10 numara gibi oynayacak biri varsa sursun raziyiz. Atalay veya Mutlu veya bir baska genc oynasin o zaman. Ona da gozu kesmiyor anlasilan.

#1810 Libraleon

Libraleon

Member

• Members
  • 2.057 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 09:17 ÖÖ

Atalayı Mutluyu bilmiyorum ama bundan iyi oynarlar.

Bu kadar oynasalar bile "gençler öğrenecekler" deriz.

Koca transfer döneminde 7 lere Benegayı almayıp buna katlanmak olacak iş değil. 

#1811 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.276 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 09:33 ÖÖ

10 değil 8,75...

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#1812 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.851 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 12:22 ÖS

Cok kotuydu dun Tuchel özellikle buna yakin oynattı ama yine de bu kadar kotu olmamalıydı , maske muhakkak etkiliyordur ama sonuçta kotuydu. 

We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#1813 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.039 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 12:32 ÖS

Ha bir de maalesef bazı konularda çok fazla ve gereksiz kafa utuleniyor, bu herif fener maçından önceki iç saha maçında çaprazdan falan müthiş duran top kullandı hatta birkaç pozisyondan sonra yazdım bugün duran toptan atabiliriz diye..

Sağ ayakli oyuncunun sağdan attığı kornerde hep sıkıntı olur, çaresi o kanattan sol ayaklı oyuncuya kullandırmak o da bizde yok, dün de aynı şeyler seri nin başına geldi.. Hep böyle reaksiyonel kararlar ile bir yere varamiyoruz, dün hatta lige göre çok fazla sayıda çaprazdan duran top kullandık ve etkili olmadığı görüldüğü halde seri kullanmaya devam etti, ne oldu taraftarın stresini atmış olduk

#1814 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.874 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 12:35 ÖS

Kimdir bilmiyorum; PSG'de zencinin de en karasından bir çocuk vardı orta sahada... Bunun da oyuna girdikten sonra Sosso'nun da kabir azabı gibi çöktü üzerlerine resmen... Belo'nun çıkmasına yakın topu bırakıp o çocuğun pozisyon alışlarını seyrettim uzunca bir süre..Hiç öyle ekstra birşey yapmadan ama adamını da asla kaybetmeden; her pas öncesinde Belhanda'yı onların güçlü tarafına dönmek zorunda bırakacak şekilde kendini konumlandırarak... Doğru düzgün temas etmeden hatta belki maç boyu faul bile yapmadan bir adam nasıl bitirilir dersi verdi herif.. 25 numara mı 28 numara mı neydi... Tabi bitireceği adamın Belhanda olması da işini kolaylaştırmıştır ama çok beğendim herifi.. 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#1815 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.276 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 12:42 ÖS

Seri en azından duran topları yerden 1.50 m üstüne kaldırdı, Belhanda ne zaman ölümcül duran top kullanmış, ilginç vallahi.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#1816 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.851 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 12:48 ÖS

Gueye ? Yukarida da yazdim ozel bir önlem almisti Tuchel bunun tasimasina ve kullanmasina. 

#1817 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.874 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 12:57 ÖS

Gueye ? Yukarida da yazdim ozel bir önlem almisti Tuchel bunun tasimasina ve kullanmasina. 

Evet o... Daha yeni 30M€ bayılmışlar anasını satayım buna da.. 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#1818 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.276 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 01:03 ÖS

Everton'dandı sanki.

Verratti de çok bastı, bu sene daha çok rakibi bozan görev adamı almışlar, Herrera misal.

#1819 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.851 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 01:05 ÖS

4 sene once de 8'e almış almış olan , bizimde en parasız ve transfer yapmak istemeyen zamanimizdi Hamza Hocali. 

#1820 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.095 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 01:10 ÖS

Ceza sahasına yakın yerde yaptığı abuk subuk pas hatalarını ne yapacağız? 

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye