İçeriğe git

Resim
* * * - - 4 oy

#10 Younes Belhanda

• Please log in to reply
1963 replies to this topic

#1641 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.352 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 09 Haziran 2019 - 06:56 ÖS

Al Ittihad FC'den 6m+Rodrigues iade teklifi gelmiş(miş)...

Rodri'yi kullandık bitti, kalsın.

Sen çık oradan bir 9m.

Anlaşalım.

#1642 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.742 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 09 Haziran 2019 - 09:06 ÖS

Al Ittihad FC'den 6m+Rodrigues iade teklifi gelmiş(miş)...

Rodri'yi kullandık bitti, kalsın.
Sen çık oradan bir 9m.
Anlaşalım.

Al Ittihad, Younes Belhanda için Galatasaray'a 6 milyon € + Garry Rodrigues'i teklif etti, ancak bu teklif reddedildi. (@itti_Tigers)

#1643 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.823 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Haziran 2019 - 09:38 ÖS

Aman kalsın rodri, tepe tepe kullanın.

Para , daha çok para verin.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#1644 Libraleon

Libraleon

Member

• Members
  • 2.057 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Haziran 2019 - 10:24 ÖÖ

Buraları okumadıkları varsayımıyla yazıyorum:  Rodrisiz 6 milyon bile iyi. Akıllı adam buna 3 milyon vermez.

#1645 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.352 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2019 - 03:22 ÖS

Bu da Afrika Kupası sayesinde arada kaynadı ha. 

Bence bu herif büyücü, adeta bir sorcerer.. :S

Küfürün en güzelini yiyip duruyor; sezon bitince unutuveriyoruz her şeyi. :D

Ben de unuttum keza; yine yeniden Belo'lya bir sezon, yine yeni umutlar... klsdf

Hani ayağından topu açmayacak, uzaktan şut çekebilecek (şaka gibi ha, 8 midir 10 mudur nedir geçtim; adamın cezasahası dışından gol sayısı 1 mi ? 2 mi 3 mü ? )

Ha bir de kavga çıkarmayacak falan filan... 

Babel'e baka baka fundamental öğrenmesini umuyorum.  Belli ki 2020 yazında satmaya çalışacağız, bu sezon devam.

Not: Aklima Lazio günlerindeki Hernanes geliverdi bir an...  Ah şöyle topu verdiğimizde sırtımızı arkaya yaslayabileceğimiz, içimizi huzur kaplatan bır 8/10'umuz olaydı. 

Yine gerilime talim...

#1646 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.445 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2019 - 04:16 ÖS

Başak maçında gösterdiği insanüstü performansla (sayılan ve iptal edilen 4 golde de direk katkısı var ) şampiyonluğu söktü aldı...

Yoksa o 0-1 çıkmazdı , şu an başak'ın şampiyonlugu konusuluyordu her yerde... Sırf bu maçın hatırına bile bir sene daha görmek isterim takımda...

Bu maçın haricinde  geçen sezon hiç de fena oynamadı bana kalırsa...

Kilit pas da beşiktaşlı laliç den sonra 2.sırada...10 km nin altına düştüğü maç yok , ikili mücadelelerden kaçmıyor...Adam geçer , tekniği var, dribling var...

Eksileri ; şutunun olmayışı ve çabuk sinirlenmesi...

Zaten şut özelliğide olsa fiyatı 20-30 mil euro dan aşağıya olmazdı...

Bu şartlarda belhanda kalmalı...Daha iyi si elbet vardır ama o para bellıkı forvete gidecek...

Dean...

#1647 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.263 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2019 - 05:42 ÖS

Adam gecemez, dripling de yok hic.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#1648 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Temmuz 2019 - 01:30 ÖS

Düzgün bir araştırma yapılsa çıkacak sonuç: Galatasaray taraftarının mental problem seviyesi dünya çapında... Genel problemimiz de "narsist tüzel kişilik bozukluğu"... Kafamızda bir Galatasaray yaratmışız; kimse ona layık değil amk.. Diagne çöp, Muslera penaltı tutamıyor, Feg eli belinde, Donk aşırı özgüvenli, Gary bencil, Luyin savruk.. Doğal sonucu olarak çoğunluğa göre Belhanda da adanademirspor topçusu... 

Bu algının sonu iyi değil bak... Yine benim bekarlık dönemi hikayelerinden biriyle örnek vereyim.. Bipolar bozukluğu olan ve bipolar olması yetmiyormuşçasına pole'larından biri de tıpkı bizim taraftar gibi narsist kişilik bozukluğu taşıyan bir karıyla tanışmıştım 2012 yılında.. İnanılmaz güzel hatun, resmen bir içim su ve late 30s yaşlarda... 3-5 gün sonra; güzel sakin bir yemek, fonda Buddhabar Vol.VIII ve az miktarda şarap sonrasında evde biten gecede hatunun o güne kadar bakire gezdiği çıkmıştı ortaya... Sebep?? bar ortamındaki aşırı alkol tüketimi hatuna kanal değiştirtiyor ve narsist taraf da hiçbir erkeği kendine layık görmüyor, hepsinde bir kusur bulup hatuna reddettiriyor, netçede gece bitiminde anasının evine ve yalnız dönüyormuş...

Şimdi Galatasaray taraftarı da şapkayı önüne alıp düşünecek; bu kadar narsizm ve kimseyi kendine layık görmeme hali; dönüp dolaşıp ilk kez 37-38 yaşındayken kelli felli boşanmış çocuklu, kısacası bitmiş ve jopa dönen biri tarafından skilmeyle sonuçlanabiliyor :D :D :D 

• Saunders bunu beğendi

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#1649 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.263 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Temmuz 2019 - 01:42 ÖS

Benim postun üzerine yazdığın için üzerime alındım açıkçası.

Narsist falan değilim çok şükür, göz var izan var adam da geçtiği yok, topla dripling yapabildiği de.

Driplingten kasıt top sürmek değilse tabi.

Bazı taraftar da mokunda boncuk arıyor sevdiği adamın.

Şut pası, kilit pas, top kesme hamlesi falan gibi ne idüğü belirsiz istatistiklere sığınıyor.

Şu kadroda alternatifi olmayan biri ama buruk bir tad bırakan şarap gibi kendisi, bir türlü tam olamıyor hep bir şeyler eksik.

Ben de boşanmışken yaşadığım bir şeye benzeteyim madem.

En fazla 10 gün aşık numarası yaparken 30ların ortasında taş bebek gibi birine denk geldim, 2 ay deli gibi para harcattı, gram ilerleme olmadı, bekar evime adım atmadı, lam bir hırs bir beklenti bir heyecan, İtalya'ya bir dil kursu mu ne ona gitmeden önceki son 2 gece ne yaptım ettim eve getirdim ve gerisi malum. Ama yok şunu yapma yok bunu istemem diye diye yavan bir seks, Yani sonuçta seks oldu mu oldu ama o kadar beklemeye, harcamaya, emeğe sonuç buruk bir tatmin duygusu çünkü beklentin fazla potansiyelden. 

Belhanda da bu işte, ne eksiği ne fazlası. :)

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#1650 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Temmuz 2019 - 11:43 ÖÖ

O zaman yaptıklarını yazalım hatta seksteki karşılıklarını da.. Sonra karar verelim..

Adam geçiyor>>> doğru adamı buluyor yani...

pozisyon bilgisi>>> pozisyon bilgisi :D 

defansı bitiren paslar>>> istekli...

maç içi devamlılık>>> çıkarmadan 5 

topu ayağında fazla tutmuyor>>> short foreplay

kilit pas lideri >>> seks fırsatını kaçırmıyor...

gol ve asist >>> sekse yüksek katılımlı...

Sen hala çıkıp "beni sırt üstü yatağa yatırıp üstüme çıkıp eliyle tutup hizalayıp...(repeennt repennt!) ş'aapmıyor" noktasındasın be bro :D  :D 

O tarif ettiğin topçu, pardon hatunu kimler ş'aapıyor, o sana kalır mı hiç.. 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#1651 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.263 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Temmuz 2019 - 12:29 ÖS

Yapamadıklarını ve zayıflıklarını yazayım ben de.  :)

Şut yok- erken boşalma. 

Bitiricilik az- erekte olamama.

Gol pozisyonuna girme sıfıra yakın- misyonerden başka pozisyonu denemekten korkma.

Deplasmanlarda sinme- hatunun evinde sadece öpüşelim deme.

Her an atılma riski- hatun sert seviyor diye tokadı abartıp işin içine etme. 

Sen de sonuçta bir şeyler yapıyor, bana yetiyor, beni doyuruyor; gerisi fantezi olur noktasındasın bro. :)

#1652 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.352 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 26 Temmuz 2019 - 12:46 ÖS

Bu forum lanetlenir. 

Database'i yedekleyin hemen. ( Yasin Reis :S )

Not: Jimmy Durmaz, Abdurrahman Çelebi'yi zorlayabilse güzel olacak.  Onun kadar tırmalamaz sahada belki ama ince iş ve şutta öne çıkabilir. 

Ha Jimmy de aslen Ab.Çe.  aslkj 

Idare edeceğiz artık.  

#1653 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.263 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Temmuz 2019 - 01:09 ÖS

RTÜK kapatacak yakında bizim yüzümüzden. :)

#1654 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.090 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Temmuz 2019 - 02:47 ÖS

Arabistan kulübü Al Ahli, Younes Belhanda için Galatasaray'a 10 M € teklif etti. Galatasaray, 12-13 M € talep ediyor.

#1655 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.737 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Temmuz 2019 - 02:53 ÖS

handjob

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#1656 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Temmuz 2019 - 03:42 ÖS

Bu forum lanetlenir. 

Database'i yedekleyin hemen. ( Yasin Reis :S )

RTÜK kapatacak yakında bizim yüzümüzden. :)

Şom ağızlılar sizi lan!!! 

handjob

deneme mi yapıyosun bro; "ben karadeniz turundayım ben yazmıyorsam kimse yazamasın" mı diyorsun :D 

#1657 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.352 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 29 Temmuz 2019 - 03:43 ÖS

Topla haşır neşir, temeli daha sağlam biri gelmeden olmaz. 

Maltepe Nainggolan kira mira diyorlar. Ahanda misal. Ancak böyle bir durumda para-çanta, çanta-para şeklinde havaalanında takas ederiz bu iki 10'umsu 8'imsileri...  :D

Not: Forum yüzünden gitti cookie'lerim çerezlerim... :S .  Ne güzel google'a google yazıyordum. lfks

#1658 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.737 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Temmuz 2019 - 03:44 ÖS

Şom ağızlılar sizi lan!!! 

deneme mi yapıyosun bro; "ben karadeniz turundayım ben yazmıyorsam kimse yazamasın" mı diyorsun :D

hehe :)

olm koca karadenizi geçtim de o bursanın girişi pazar akşamı nedir öyle ya? 25 km kuyruk mu olur amk. işi gücü bırakıp orada su satsak bir pazar akşamı takıma santrafor alırız

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#1659 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Temmuz 2019 - 03:54 ÖS

Bursa is the new İstanbull... Bayram veya başka tatil de gerekmez, her hafta sonu rutin bu hale geldi resmen.. Köy yollarına dalıp denize sıfır gitmek lazım Gemlik'e kadar; otoban tamamlanana kadar böyle artık...

#1660 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.263 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Temmuz 2019 - 04:20 ÖS

Cevre yoluna gecene kadar Canakkale gidisinde beni de zorluyor Bursa.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye